Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ura3 Wyświetlenie odpowiedzi
    Co dały 2 ostatnie sparingi ligowców? Takie pytanie do kibiców. A i jeszcze, co tam robił Brożek, wiecznie młody, obiecujący zawodnik kadry
    To może pytanie nie do mnie, bo ja nie jestem kibicem tych kopaczy, ale odpowiem.
    Z pewnością PZPN, selekcjoner i kopacze mieli wspaniałe wakacje w ciepłych klimatach i luksusowych warunkach za muzułmańskie pieniądze.
    Co do Brożka to on już wiele razy zaczynał i kończył reprezentacyjną karierę.
    O czym to świadczy? Ano o tym, że Bońki i Nawałki wolą palić cygara i grzać tyłki w ciepłym Abu Zabi niż zająć się poszukiwaniem i szkoleniem młodych talentów i doprowadzeniem ich w formie do reprezentacji seniorskiej.
    Co im jednak się dziwić? Mają kasę to sobie używają. Wiadomo, kibic i tak przyjdzie na mecz lub obejrzy w TV pijąc Warkę.
    Jestem absolutnie przekonany, stawiam każde pieniądze, że nawet kiedy Polska przegra z San Marino 0:5, to na następny mecz przyjdzie znów 30 tys. kibiców śpiewając '' nic się nie stało ''.
    Nie mówiąc już o milionach przed TV z Warką, czyli sponsorem w dłoni.
    Któż normalny by się wysilał mając takich kibiców i pieniądze dzięki nim?

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Tych kopaczy nie jestem kibicem ale Brożka jak najbardziej. No i tak składa się, że spośród ligowych beztalenci on jesienią strzelał najlepiej i z największą regularnością. No to zabranie go na wakacje jest poniekąd usprawiedliwione

      Na weszło pokazują na cyfrach, że zarobił na tym turnee głównie PZPN i Sport Five. Czyli dobrze usadowiona po 89 roku ubecja. Ale to temat na inne forum

      Comment

      • DariuszSawicki
        Senior
        • 08-2012
        • 2868

        Ja nie uważam, że Brożek jest cienki. Jak na polskie warunki jest bardzo dobry.
        Problem w tym, że żaden młodszy ( oprócz Lewandowskiego ) nie jest lepszy w ataku.
        A mówimy o kadrze a nie o Wiśle Kraków.
        Niestety, Brożek na Zachodzie nie istnieje.
        A ubecja i ich synowie to rzeczywiście polską piłką rządzą.
        I nie tylko piłką !

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
          A ubecja i ich synowie to rzeczywiście polską piłką rządzą.
          To dlaczego ich nie olejecie? Piłkarze beznadziejni, liga do bani, działacze z ubecji ,skorumpowani - a jednak wam to nie przeszkadza i jaracie się tym całym bałaganem. Przecież gdybyście zbojkotowali cały ten kram, w trzy lata śladu nie byłoby po tym burdelu.

          Comment

          • DariuszSawicki
            Senior
            • 08-2012
            • 2868

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            To dlaczego ich nie olejecie? Piłkarze beznadziejni, liga do bani, działacze z ubecji ,skorumpowani - a jednak wam to nie przeszkadza i jaracie się tym całym bałaganem. Przecież gdybyście zbojkotowali cały ten kram, w trzy lata śladu nie byłoby po tym burdelu.
            Masz rację. Ja już się od dawna się nie jaram. Nie obchodzi mnie PZPN, Boniek i pan trener Nawałka.
            A szczególnie polscy kibice, którzy z polskich, narodowych flag czynią szmaty wypisując na nich zapyziałe wioski nawet mniej znane niż Ełk.
            To mój ostatni post na temat zasrańców kopaczy, złodziejów działaczy i przede wszystkich kretynów i debilów, którymi są polscy kibice którzy wspierają tę farsę.

            Wolę słuchać muzyki i pić piwo. Żegnam.

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
              Masz rację. Ja już się od dawna się nie jaram. Nie obchodzi mnie PZPN, Boniek i pan trener Nawałka.
              A szczególnie polscy kibice, którzy z polskich, narodowych flag czynią szmaty wypisując na nich zapyziałe wioski nawet mniej znane niż Ełk.
              To mój ostatni post na temat zasrańców kopaczy, złodziejów działaczy i przede wszystkich kretynów i debilów, którymi są polscy kibice którzy wspierają tę farsę.

              Wolę słuchać muzyki i pić piwo. Żegnam.
              Oj Darek, za dużo Chimaya Blue?
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • Firaxis
                Member
                • 05-2009
                • 36

                dlatego wole sobie obejrzec najlepsza lige swiata, czyli angielska i cieszyc sie pieknymi zagraniami

                Comment

                • Demigod
                  Senior
                  • 12-2009
                  • 145

                  Atletico Madryt-Real San Sebastian 4:0
                  Atletico na szpicy tabeli, oby tak do końca sezonu. Mam nadzieję, że utrą nosa Barcelonie i Realowi M. Dobrze się stało, że Villa odszedł z Barcy.
                  Last edited by Demigod; 03-02-2014, 08:13.

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Spokojnie, nie rozpędzaj się z marzeniami
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • jacekwerner
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2837

                      Dlaczego marzeniami ?
                      "Nic nie może przecież wiecznie trwać ...."
                      Ochotnicza Straż Piwna
                      BAZA = 7446

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        Dopóki piłka w grze.... Marzy mi się mecz roku na Camp Nou: 18.04.2014, ostatnia kolejka i mistrz
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                          Dopóki piłka w grze.... Marzy mi się mecz roku na Camp Nou: 18.04.2014, ostatnia kolejka i mistrz
                          A idealnie pewnie byłoby gdyby zagrała Barca z Barca B

                          Comment

                          • pizmak666
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1898

                            Panowie! Ruszył Puchar 6 Narodów. Dajcie spokój z tymi kopytkarzami....
                            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                            Comment

                            • jacekwerner
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 2837

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Panowie! Ruszył Puchar 6 Narodów
                              Przecież to piłka tylko częściowo kopana ...
                              Ochotnicza Straż Piwna
                              BAZA = 7446

                              Comment

                              • yaro74
                                PremiumUżytkownik
                                • 09-2012
                                • 2089

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Panowie! Ruszył Puchar 6 Narodów. Dajcie spokój z tymi kopytkarzami....
                                Tak, rozegrano już 3 mecze, ale niestety nie mam mozliwości obejrzeć.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎