Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Słynny turecki inwestor Bekdas, po Pogonii, upatrzył sobie nowy klub do inwestycji. Legia jest tym wybrańcem, wiadomość zaczerpnąłem z onetu.

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Czyżby więc Legia miała skonczyc w ten sam sposób jak zaprzyjaźniony klub ze Szczecina? W wielu miejscach kraju radość byłaby trudna do opisania...
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        Ahumba napisał(a)
        Podobnego zdania byli niektórzy kibice na stadionie. Pokazano w pewnym momencie panią-kibic, która spokojnie spała z głową na kolanach sąsiada.
        co prawda niedawno Marcin Daniec mówił, że tak skonstruowana jest kobieta, ale w tym wypadku miała rację, że spała
        Było jeszcze inne bardzo ciekawe ujęcie jak jakiś pan z nudów zamiast oglądać mecz dłubał sobie w nosie a to co tam znalazł wkładał do buzi
        Tak słabej dogrywki jeszcze w życiu ni widziałem, nigdy więcej makaroniarzy w finale!!
        Chciałbym pogratulować Lipiemu wyboru doskonałych wykonawców rzutów karnych. Nie wiem czym się ten Pan kierował ale na pewno nie umiejętnościami strzeleckimi. Byli Zambrota i Zalayta którzy dysponują znakomita techniką ale widocznie cenniejsi są zawodnicy którzy uderzają piłkę w środek bramki.

        Ps. Po tym co robił Trezeguet a raczej po tym czego nie robił przez cały mecz powinien dostać kopa od trenera i wylecieć z klubu albo niech go odeślą do rezerw.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          Pogoniarz napisał(a)
          Wiesz,że Ten Chłopak z Wrocławia zmarł 25.05.Parę bejsboli i kopów w głowę i w efekcie...W Szczecinie nie wiem dokładnie jak,ale hools trafili parę szalików.Ja należę do ultras i interesuje mnie oprawa,której nie ma na Pogoni od dawna.

          Też nie jestem za rozwiązaniami siłowymi.Co wieźli W. pisałem To ta ekipa(D) pozbawiła życia tego młodego człowiekaDramat
          Co do Pogoni nie my pierwsi nie ostatni. Jle to klubów jest bez kasiory.Spróbujemy pomóc Pogoni-My Kibice.
          Nikomu nie życzę takiej sytuacji.
          A propos wiesz ile kibiców musiało skorzystać z pomocy służb medycznych w i po meczu Widzew -Legia(m.in po latających kamyczkach?),na meczu Widzew-Górnik-też fruwały.
          Gratulacje dla działaczy i ochrony
          Cóż muszę przyznać, że przy takich sytuacjach sam czasem zastanaiwam się czy warto w ogóle kibicować i być utożsamianym z pewnymi "ludźmi" ale z drugiej strony ja kibicuję KLUBOWI a że niestety część jego kibiców (jak w większości klubów) to zwykłe gnoje to pozostaje tylko Wielki Wstyd za to, że większość kibiców nie jest w stanie zrobić porządku z tą mniejszością która niewiele ma wspólnego z określeniem człowiek w oogóle. Niestety zauważyłem, że na Widzewie od kilku lat młoda ekipa jest coraz bardziej żenująca, zresztą nie dziej się wśród kibiców Widzewa dobrze- za dużo podziałów i za dużo przemocy nawet wobec swoich własnych kibiców tylko mających swoje własne zdanie na pewne sprawy.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • kwasiborek
            Junior
            • 03-2003
            • 27

            To co sie dzieje z Pogonią niebawen może stać się i z Legią. Wyczytałem gdzieś, że ten Turek, chyba Bektas mu było, chce kupić udziały Legii. Legii nie lubie, ale wpuścić tam tego przekręta to już przesada

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Jaki był Sabri wiadomo,ale Pogoń istniała,a w Warszawie nie stoją jego wirtualne budynki,natomiast w Szczecinie dalej nie ma nic!
              Czas pokaże co się stanie z Legią.W Szczecinie inwestowanie(próby nawet) to samobójstwo finansowe.Przychylność władz jest niesamowita


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                Widzew chce iść drogą Stomilu Olsztyn, nie chce rozegrać najbliższego meczu, skazując się na walkower z Wisłą Kraków. Znów poszło o pieniądze, chłopaki juz od kilku kolejek nie otrzymują kasy.

                Comment

                • kwasiborek
                  Junior
                  • 03-2003
                  • 27

                  Lepiej niech Widzewiacy zrobią tak jak ostatnio Górnik w meczu właśnie z Widzewem. Jak sprzedadzą mecz Wiśle (choć szczerze wątpie, abe Krakusom to było potrzebne), to przynajmniej im troche pieniążków wpadnie.

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    Dariusz D. piłkarz Amiki Wronki został zatrzymany przez policje za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Na przejściu dla pieszych potrącił samochodem jakiegoś faceta, zawodnik miał bodajże około 1 promila.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      baklazanek napisał(a)
                      Dariusz D. piłkarz Amiki Wronki został zatrzymany przez policje za spowodowanie śmiertelnego wypadku. Na przejściu dla pieszych potrącił samochodem jakiegoś faceta, zawodnik miał bodajże około 1 promila.
                      Z tego co mówili mi chłopaki z mojego zakładu pracy(około 200-metrów od miejsca wypadku to ten młody człowiek o godź 5:00 śmigał sobie dobrze ponad 100 na godzinę( na Gdańskiej ulica wylotowa trzy pasy )stuknął mężczyznę (50 lat) Miał 1 promoil alkoholu,mężczyzna zmarł na miejscu.
                      Mam nadzieję,że nie będzie jakiś pomroczności jasnych...


                      Dzisiaj ostatni mecz Pogoni w Szczecinie w tym sezonie,następny za...albo i później.Mam nadzieję,że pikniki przyjdą i pożegnamy z honorem POGOŃ.
                      Jnne mecze są również ciekawe-jeden błąd i można zlecieć z ligi,lub nie grać w pucharach,o barażach nie wspominając.Będzie ciekawie.
                      Jak zagra Pogoń z zębem(Garbarnia powie,że Ruch podsypał).
                      Słabo(będą pretensje Ruchu).


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Zarząd klubu Amica rozwiązał kontrakt z panem D.D.i słyszałem głosy oburzenia.On ma taką super lewa nogę,podpora Młodzieżówki itd.
                        To są debile-on zabił człowieka łamiąc kilka przepisów(przejście dla pieszych,prędkość,alkohol).Jakby zabitym był ktoś z ich rodziny?Też by opowiadali takie głupoty


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          I znów o kasie, Pogoń nie wie, czy pojedzie na mecz z Ruchem. Les Gordon mówi, że postara się załatwić 5 tysięcy na wyjazd, ale wszystko jet możliwe, łącznie oddaniem meczu walkowerem.
                          DAJCIE PIŁKARZOM GODNIE ZAKOŃCZYĆ SEZON !!!
                          Ostanio, pod koniec rozgrywek, coraz częściej słychać o takich sytuacjach, czy to w 1 lub 2 lidze.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            robox napisał(a)
                            I znów o kasie, Pogoń nie wie, czy pojedzie na mecz z Ruchem. Les Gordon mówi, że postara się załatwić 5 tysięcy na wyjazd, ale wszystko jet możliwe, łącznie oddaniem meczu walkowerem.
                            DAJCIE PIŁKARZOM GODNIE ZAKOŃCZYĆ SEZON !!!
                            Ostanio, pod koniec rozgrywek, coraz częściej słychać o takich sytuacjach, czy to w 1 lub 2 lidze.
                            Takie to nasze POLSKIE piekiełko!
                            Zagłębie ma ciężkie mecze,oj ciężkie.Siedziałem kilka godzin nad tabelami i możliwościami.Jest ich całe mniustwo i jako trzecia drużyna do spadku pretenduje Ruch.Przegrywa z Legią ,Pogoń ulegnie Szczakowiance i dobranoc.Może uda sie dzisiaj nie przegrać...Jestem pełen nadziei Zagłębie-raczej baraże(no chyba,że...)


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pogoniarz napisał(a)
                              Zagłębie-raczej baraże(no chyba,że...)
                              Chyba, że...... jak to się będzie działo w tych dwóch ostatnich kolejkach, wszystko może się wydarzyć .

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Zagłębie, delikatnie mówiąc przegrało w Grodzisku. Ciężko przypuszczać, że Widzew nie zdobędzie u siebie żadnego punktu z KSZO.
                                A więc raczej dogrywka w barażach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎