Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Dobra zdarzają się,ale to są wyjątki.A u nas te wyjątki stają się regułą.No może przesadziłem ale jest ich coraz więcej.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      Z powodu zagranicznych wojaży jestem trochę do tyłu. Stąd moje pytanie: jaki był wynik naszych z Kazachstanem?
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • Pucak
        Senior
        • 12-2002
        • 242

        3-0 dla naszych

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          Proponuję Panowie przemilczeć dzisiejszy mecz naszych amatorów gdyż szkoda klawiatur na opisywanie tak żenującego spotkania.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Niech za komentarz posłuży wyjątek z wywiadu z szefem banku informacji Janasa, Maciejem Skorżą:

            - My musimy z naszej słabości, czyli braku zrozumienia, zrobić atut. Trzeba ich zaskoczyć tym, że się jeszcze nie rozumiemy.



            Nieeee, jednak nie powstrzymam się od komentarza.

            1. odwieczne nastawianie się na kontry; czy my umiemy grać z kontry, wykonać 3 precyzyjne podania w pełnym biegu? nie! dlaczego więc nie pobawić się w atak pozycyjny, dzięku któremu przynajmniej będziemy mieli kontakt z piłką?
            2. JAK MOŻNA WYGRAĆ MECZ Z JEDNYM NAPASTNIKIEM?? CZY MY JESTEŚMY WŁOCHAMI??
            3. KTO ZWOLNIŁ ENGELA, KTÓRY BYŁ GWARANTEM CIĄGŁOŚCI W KADRZE????

            Po meczu z Węgrami więcej się spodziewałem po chłopakach. Nie wiem, czego oni się bali w 1. połowie. Byłem kiedyś w Szwecji - Szwedzi nie są wcale straszni i niesamowici.

            Comment

            • Regent
              Senior
              • 10-2002
              • 512

              Jedno wielkie DNO!. Bez pomysłu, bez chęci, bez szybkości tak gra " reprezentacja Polski ". Tego już nie idzie oglądać, tylko jeden piłkarz ( Wichniarek ) wykazywał chęci do gry. Od biedy jeszcze Hajto wiedział co się dzieje na placu gry, reszta to żenada. Brawa dla trenera Janasa za wspaniałą taktykę, a przede wszystkim umotywowanie piłkarzy do gry, widać świetną pracę trenera. Jedyną rzeczą w jakiej przewyższaliśmy rywali to fryzury, częstokroć odważne, pełne fantazji, szaleństwa i odwagi( luźne, lekkie, układane na żel lub wosk, z wykorzystaniem jasnych pasemek, czesane na irokeza itp.) szkoda, że tyle pomysłowości nie wykorzystaliśmy w grze.
              Mniej alkoholu w piwach !!!
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Comment

              • Piecia
                Senior
                • 02-2002
                • 3307

                A ja pozwolę sobie zwrócic uwagę na zachowanie 1500 polskich kibiców którzy to zapłacili za podróż ( w większości promem ) i około 80 minuty głośnym DZIĘKUJEMY dopingowali polskich kopaczy
                Koniec i bomba,
                Kto nie pije ten trąba !!!
                __________________________
                piję bo lubię!

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  Pucak napisał(a)
                  3-0 dla naszych
                  0:3 dla naszych
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    A ja wczoraj wieczorem poszedłem sobie na basen. Fajnie się pływało na praktycznie pustym torze.
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • Seler_32
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 444

                      Wracając do lekcji udzielonej nam przez Szwedów - jak to jest możliwe, że Polacy grając w klubach, teoretycznie potrafią kopnąć piłkę tam gdzie chcą??? Może przydałby się kapelan (z wiadomych wzglądów szaman odpada) wzorem afrykańskim.
                      Może sie przesłyszałem, ale przy stanie 2:0 z trubun poprzez odbiornik telewizyjny doszły mnie ryki POLSKICH kibiców: "JESZCZE JEDEN".
                      Tak trzymać chłopaki.
                      Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                      Nie wierzę abstynentom.

                      Comment

                      • pjenknik
                        • 08-2001
                        • 3388

                        A gdziez to Polacy tak grają w tych klubach? W Anglii? We Włoszech? A może w Hiszpanii? Wszyscy pamiętamy jak idzie Dudkowi w Anglii.
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Mój komentarz do gry reprezentacji:
                          Zlepek kopaczy, którzy chyba po raz pierwszy spotkali się przed meczem.
                          Po co te zgrupowania, bo wczorajsza gra nie potwierdziła słuszności ich organizowania. Niech przyjadą pół godziny przed meczem, na to samo wyjdzie. Już dawno nie widziałem tak BEZNADZIEJNEJ gry NASZEJ reprezentacji. Nic im nie wychodziło.
                          Powinni szukać teraz jeszcze słabszych sparingpartnerów niż Kazachstan.

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Po raz kolejny musiałem się wstydzić, a najgorsze, że obejrzę też każdy następny mecz i to, że naszych "pilakrzy" nic nie obchodzi to, zze ogladaja ich ludzie i traca swoj czas, pieniadze i zdrowie.[/list]
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • Seler_32
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 444

                              pjenknik napisał(a)
                              A gdziez to Polacy tak grają w tych klubach? W Anglii? We Włoszech? A może w Hiszpanii? Wszyscy pamiętamy jak idzie Dudkowi w Anglii.
                              Mogliby grać nawet w Gromie Poczesna. Chodzi o fakt, że w klubach im wychodzi (mniej więcej, bo gorzej niż w reprezentacji to chyba już nie można) - przykład? Kosowski w pucharze UEFA, w kadrze z taką formą go nie widziałem.
                              Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                              Nie wierzę abstynentom.

                              Comment

                              • Cocobango
                                Senior
                                • 04-2002
                                • 818

                                TRAGEDIA

                                odnośnie meczu ze Szwecją to mnie najbardziej podobała się trzecia bramka...i w końcu Dudek wpisał się na listę strzelców.

                                #*%#!&^# mać!

                                Dzisiaj na Eurosporcie Był mecz Burkina Faso : Polska do lat 21. Nie wytrzymałem wyłączyłem Tv jak było 3 : 0 dla Burkina Faso . A jeszcze wczoraj na tej samej stacji pokazywali mecz Burkina Faso z Mali pierwszych reprezentacji i mówili że przeciwnicy Malijczyków są strasznie "ciency". Pytam jacy w takim razie są POLACY w piłke nożną?

                                ENGEL WRÓĆ!!!
                                Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
                                Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
                                HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎