Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chechaouen
    Senior
    • 01-2011
    • 1180

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dominik_walkowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Na wyspach takich karnych nie gwiżdżą, ale w kraju kwitnącej wiśni już tak ;P
    Z perspektywy sędziego karny był, z mojej strony mogę dodać że Fred się świetnie zachował poczuł rękę Chorwata na ramieniu więc się po aktorsku przewrócił.
    żeby tamten go chociaż lekko ściągał a ten tylko dodał od siebie. ale tam nawet lekkiego faulu nie było, niczego. cziterska symulka, bardzo sprytnie zrobiona, to trzeba przyznać. ale oszust nawet najsprytniejszy zawsze będzie tylko żałosnym śmierdzącym oszustem. a Fred nie przeszedł nawet przez strefę wywiadów mimo, że to obowiązek każdego piłkarza. tak więc nie dość, że oszust to jeszcze tchórz
    Last edited by chechaouen; 13-06-2014, 08:44.

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
      tak więc nie dość, że oszust to jeszcze tchórz
      TchórzoFREDka

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Swietnie zachował? Ta symulka była tak tania, ze pewnie sam nie wierzył że to może się udać.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Jakby Chorwat trzymał łapy przy sobie, nie byłoby problemu. Dla mnie faul był oczywisty, na powtórce było widać, jak Fredowi wyrwana trawa spod nóg leci, a więc wykonał ruch niekontrolowany nogami w miejscu. Gdyby przewracał się sam, nogi nie poleciałyby do przodu. Spróbujcie ze stania w miejscu przewrócić się tak, aby nogi poszły do przodu.

          W sumie to nie wiem, czym się podniecacie. Chorwaci nie strzelili ani jednej bramki.

          Comment

          • chechaouen
            Senior
            • 01-2011
            • 1180

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Spróbujcie ze stania w miejscu przewrócić się tak, aby nogi poszły do przodu.
            Żaden problem. Poza tym gadanie, że był faul, bo mu wyrwana trawa spod nóg poleciała podczas kiedy na każdej powtórce widać, że żadnego faulu nie było, jest co najmniej komiczne. No chyba, że to taka prowokacja, a ja naiwny nie skumałem

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Zbojkotowałem mecz otwarcia po 8 minutach kiedy na żadnym kanale nie dało się pozbyć wrażenia, że komentator mówi o czymś innym niż ja widzę. Nie wiem kto się popisał czy TVP czy moja kablówka ale 2-3 sekundy poślizgu między fonią a wizją to było do przeżycia, ale 1986 roku

              Comment

              • Gringo
                Senior
                • 07-2007
                • 2151

                Ja tam się za bardzo staram nie podniecać, bo tak jak mówi mój kumpel, żebym chociaż ze zwycięstwa kogokolwiek, czapkę gruszek dostał ale na Mundial patrzę odkąd pamiętam i niestety to święto piłkarskie robi się coraz bardziej ukierunkowane z obecnym duchem globalizacji, cwaniactwa i braku zasad.
                Przecież ci piłkarze to są ludzie ze stali, a nie inwalidzi, niech ktoś spróbuje takiego faceta powalić na ziemię jak on nie ma na to ochoty, uważam że coraz więcej czasu poświęca się na reżyserkę, aktorstwo efektownych upadków i mówiąc wprost oszukiwaniu a niżeli na sporcie - stricte. Bo takie zagrywki mogą zadecydować o zwycięstwie a nie 90 minut harówy. Niebawem piłka nożna będzie sportem bezkontaktowym, jak tak dalej pójdzie.

                A tu taki : http://www.youtube.com/watch?v=nmkd-0QvgGw

                Comment

                • dominik_walkowiak
                  Senior
                  • 10-2013
                  • 335

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                  no to mozna zrobić w miejscu :P

                  Comment

                  • Latarnik
                    Premium Lamplighter
                    • 06-2004
                    • 4998

                    Trwa kolejny mecz wypaczany przez decyzje sedziow, ktorzy nie uznali juz dwu goli prawidlowo zdobytych przez Meksyk.
                    5410 kapsli z wypitych piw
                    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Blatterowi kupon wejść musi...

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Złodzieje i tyle w temacie. Druga Korea.
                        Patrząc na ten drugi mecz trudno się jednak nie zgodzić.
                        Dwie nieuznane bramki i brak kartki dla Kameruńczyka...
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Patrząc na ten drugi mecz trudno się jednak nie zgodzić.
                          Dwie nieuznane bramki i brak kartki dla Kameruńczyka...
                          Całe szczęście, że jednak Meksyk wygrał .

                          Comment

                          • dominik_walkowiak
                            Senior
                            • 10-2013
                            • 335

                            Kamerun nie miał pomysłu na gre

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              Kurde co za mistrzostwa, karny z kapelusza dla Hiszpanow.
                              Ten niby podciety nadepnal na noge obroncy!
                              Oczywiscie sedzia widzial to inaczej
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • bayern71
                                Senior
                                • 06-2006
                                • 1004

                                Sędzia znów w roli głównej. Na szczęście van Persie jest klasą samą w sobie. Chyba najładniejsza bramka mundialu już padła

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎