Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Spirifer
    Junior
    • 02-2014
    • 13

    Niestety holenderscy kibice nie potrafią się zachować. Stoją na miejscach siedzących i co gorsza za nic mają drożność przejść. Widać że w Brazylii wojewodowie słabo działają.

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      Hiszpania to jednak tłuste, syte karpie

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Co za mecz i co za Robben - dwie bramki marzenie, zwłaszcza jego druga po sprincie...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • darek99
          Senior
          • 04-2002
          • 2147

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Spirifer Wyświetlenie odpowiedzi
          Niestety holenderscy kibice nie potrafią się zachować. Stoją na miejscach siedzących i co gorsza za nic mają drożność przejść. Widać że w Brazylii wojewodowie słabo działają.
          Jutro pewnie będzie decyzja, następne mecze bez kibiców przy pustych trybunach.
          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
          Epikur z Samos.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Holendrzy tak dobrze zaczęli, że odpadną w 1/8. Wspomnicie moje słowa.

            5 bramek... Nie wiem, czy w ostatnich dwóch turniejach łącznie tyle Hiszpanie stracili. Wiem, że ktoś wie lub sprawdzi, mnie się nie chce.

            Dobra, karty na stół. Kogo chcielibyście widzieć z pucharem? Ja tradycyjnie Argentynę (nie jestem piknikiem, leję wszystkich Brazylijczyków i kroję klapki), poza tym Holandia, Meksyk, jakaś drużyna z Afryki. Szkoda czasów, kiedy Nigeria miała niesamowicie mocną pakę z Kanu i spółką.

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Holendrzy tak dobrze zaczęli, że odpadną w 1/8. Wspomnicie moje słowa.

              5 bramek... Nie wiem, czy w ostatnich dwóch turniejach łącznie tyle Hiszpanie stracili. Wiem, że ktoś wie lub sprawdzi, mnie się nie chce.

              Dobra, karty na stół. Kogo chcielibyście widzieć z pucharem? Ja tradycyjnie Argentynę (nie jestem piknikiem, leję wszystkich Brazylijczyków i kroję klapki), poza tym Holandia, Meksyk, jakaś drużyna z Afryki. Szkoda czasów, kiedy Nigeria miała niesamowicie mocną pakę z Kanu i spółką.
              Ja przed mundialem mówiłem że to będzie albo Hiszpania albo Niemcy, nieco z tyłu stawiając Brazylię i lekko przeczuwając ciągnięcie za uszy. Po tym co jednak pokazałą Holandia wszystkie moje przemyślenia będzie można sobie darować, bo pewnie jeszcze nie jedna niespodzianka się wydarzy.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Holendrzy tak dobrze zaczęli, że odpadną w 1/8. Wspomnicie moje słowa.

                5 bramek... Nie wiem, czy w ostatnich dwóch turniejach łącznie tyle Hiszpanie stracili. Wiem, że ktoś wie lub sprawdzi, mnie się nie chce.

                Dobra, karty na stół. Kogo chcielibyście widzieć z pucharem? Ja tradycyjnie Argentynę (nie jestem piknikiem, leję wszystkich Brazylijczyków i kroję klapki), poza tym Holandia, Meksyk, jakaś drużyna z Afryki. Szkoda czasów, kiedy Nigeria miała niesamowicie mocną pakę z Kanu i spółką.
                Chciałbym (w kolejności) Holandię, Urugwaj lub Honduras a będzie pewnie ktoś z trójki Brazylia, Niemcy, Hiszpania.

                Comment

                • jacekwerner
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 2837

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kurde co za mistrzostwa, karny z kapelusza dla Hiszpanow.
                  Ten niby podciety nadepnal na noge obroncy!
                  Oczywiscie sedzia widzial to inaczej
                  A trzecia bramka dla Holendrów po ewidentnym faulu na bramkarzu - to się wyrównało
                  Ochotnicza Straż Piwna
                  BAZA = 7446

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    Czy ja dobrze widziałem? Czyżby mecz Chile - Australia był pierwszym na tym mundialu bez poważnych wpadek sędziowskich?
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Dwa mecz i 3 bandyckie decyzję sędziów. Skandal. Co do meczów to na kolana przed Holandią Chile - walka ale i spory chaos. Hiszpania - niby pykali tą piłkę aletak bez żęba, walki i to nie wróży im dobrze.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • Promil03
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2833

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Holendrzy tak dobrze zaczęli, że odpadną w 1/8. Wspomnicie moje słowa.

                        5 bramek... Nie wiem, czy w ostatnich dwóch turniejach łącznie tyle Hiszpanie stracili. Wiem, że ktoś wie lub sprawdzi, mnie się nie chce.

                        Dobra, karty na stół. Kogo chcielibyście widzieć z pucharem? Ja tradycyjnie Argentynę (nie jestem piknikiem, leję wszystkich Brazylijczyków i kroję klapki), poza tym Holandia, Meksyk, jakaś drużyna z Afryki. Szkoda czasów, kiedy Nigeria miała niesamowicie mocną pakę z Kanu i spółką.
                        Ja sprawdziłem W 3 ostatnich turniejach (ME 2008, MŚ 2010, ME 2012) stracili łącznie 6 bramek.

                        Comment

                        • gwzd
                          Senior
                          • 01-2012
                          • 622

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          5 bramek... Nie wiem, czy w ostatnich dwóch turniejach łącznie tyle Hiszpanie stracili. Wiem, że ktoś wie lub sprawdzi, mnie się nie chce.
                          W RPA stracili podczas całego turnieju 2 bramki, także cienko widzę obronę mistrzostwa. Szanse na wyjście z 1 miejsca w grupie już praktycznie żadne, a w 1/8 finału cała Brazylia i arbitrowie zadbają, żeby gospodarze awansowali dalej.
                          Last edited by gwzd; 14-06-2014, 15:21.

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Abstrahując od pomyłek sędziowskich, to strasznie się rozstrzelali - w każdym meczu zwycięska drużyna strzeliła minimum trzy bramki (Meksyk też, a że sędzia dwóch nie uznał, to szczegół)
                            Last edited by iron; 14-06-2014, 19:59.
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Kostaryka rozbija Urugwaj, mimo kiepskiego początku .

                              Comment

                              • Latarnik
                                Premium Lamplighter
                                • 06-2004
                                • 4998

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                                Kostaryka rozbija Urugwaj, mimo kiepskiego początku .
                                Urugwaj bez Suareza nie potrafi strzelac bramek.
                                Fajnie, ze Kastaryka ich skarcila.
                                5410 kapsli z wypitych piw
                                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎