Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • osmano
    Junior
    • 11-2017
    • 3

    Dobra Panowie, po co się tak sprzeczać, lepiej pogadać o futbolu . Oglądaliście ostatnio Borrusia - Shalke? Z 4:0 do 4:4, to był najbardziej chory mecz (w pozytywnym sensie!) jaki w tym roku obejrzałem . Ostatnio niby równie szalony był Liverpool - Sevilla, bo tam z 3:0 się 3:3 zrobiło, ale derby Zagłębia Ruhry jednak przebiły wszystko .
    Piwosz z zamiłowania i wyboru :) w wolnych chwilach twórca, napisałem m.in. poradnik opcji binarnych

    Comment

    • Demigod
      Senior
      • 12-2009
      • 145

      Dzisiaj wznawia rozgrywki Serie A, mecz Inter-Roma zapowiada się zacnie, wcześniej Atalanta (której mocno kibicuję w tym sezonie) podejmuje Napoli.

      Comment

      • Warzywo
        Senior
        • 08-2016
        • 955

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika osmano Wyświetlenie odpowiedzi
        Dobra Panowie, po co się tak sprzeczać, lepiej pogadać o futbolu . Oglądaliście ostatnio Borrusia - Shalke? Z 4:0 do 4:4, to był najbardziej chory mecz (w pozytywnym sensie!) jaki w tym roku obejrzałem . Ostatnio niby równie szalony był Liverpool - Sevilla, bo tam z 3:0 się 3:3 zrobiło, ale derby Zagłębia Ruhry jednak przebiły wszystko .
        Szalony był też mecz LFC - City, 4:3 i jazda dla kibiców LFC

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          Dużo się dzieje w piłce pucharowej. Dzisiaj sędzia złodziej okrada Milan, mam nadzieję, że jeszcze się podniesie i złoi tyłek arsenalowi.
          Wcześniej dość nudnawy mecz Lipska z Zenitem, a wczoraj popis Leo, szczególnie akcję i 3 gola zapamiętam na długo - to mega przyspieszenie, odejście na kilku metrach - cudo.

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4998

            Na pytanie gdzie znajduje sie polska piłka odpowiada właśnie "Legiunia", która przegrywa 1:2 z klubem z Luxemburga!!! (74 minuta).
            Żałuję ze mogę to oglądać!
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Wszystkie nasze drużyny w Lidze Europy solidarnie przegrały swoje mecze.

              Przyznam się, że wyczyny naszych ligowych ekip zarówno w kraju, jak i zagranicą, śledzę jedynie ze względu na ich kabaretowy charakter.
              Last edited by Krzysiu; 09-08-2018, 22:04.

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Na pytanie gdzie znajduje sie polska piłka odpowiada właśnie "Legiunia", która przegrywa 1:2 z klubem z Luxemburga!!! (74 minuta).
                Żałuję ze mogę to oglądać!
                Trzeba było lekką oglądać. Na kopaczy polskich szkoda czasu i pieniędzy.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                  Trzeba było lekką oglądać. Na kopaczy polskich szkoda czasu i pieniędzy.
                  W trakcie meczu nie było transmisji lekkiej atletyki, przynajmniej u mnie.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    O tym, że nie ma się czym chwalić i komentować świadczą daty ostatnich wpisów .

                    Comment

                    • darek99
                      Senior
                      • 04-2002
                      • 2147

                      To że tak będzie było wiadomo już wcześniej, do tej pory nie mogę uwierzyć że Legia z tak słabą grą została mistrzem Polski, poziom całej naszej ligi jest niski, z czym tu do Europy?
                      Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                      Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                      skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                      Epikur z Samos.

                      Comment

                      • pizmak666
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 1898

                        W ciągu roku L przegrała z mistrzem:
                        -Kazachstanu
                        -Mołdawi
                        -Słowacji
                        -Luxemburga

                        Teraz czekamy na drużyny z:
                        -Andory
                        -San MArino
                        -Malty
                        -Liechtensteinu

                        Niestety, ale przepłacane tłuste koty nie chcą grać. Zamordyzm ( jak u Czerczesowa w L czy Petrescu w W) to chyba jedyna opcja dla tej ligi. Swoją drogą to naprawdę ciekawe posunięcie, aby grać w pucharach i zwalniać trenejro nie mając żadnej alternatywy.

                        Po co ludzie pokroju pana Mioduskiego pchają się na własne życczenie w takie gówno?
                        „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                        "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                        Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Teraz czekamy na drużyny z:
                          Gibraltaru!
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Gibraltaru!
                            Wysp Owczych!

                            Jakoś w ogóle mi nie żal Legii, po tym co pokazała wczoraj i po tym co pokazuje od kilku tygodni...
                            Last edited by wpadzio; 10-08-2018, 16:58.
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • IX1
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 148

                              Plan przyszłościowy dla Legii
                              1. Usunąć z trybun baner Legia Warszawa - Mistrz Polski. Oszczędzić Polakom kolejnego upokorzenia
                              2. Jeśli w przyszłym roku przyjedzie na mecz jakaś potęga z Gibraltaru, San Marino albo z Wysp Owczych nie będzie świadoma z jakimi tuzami gra i może zlekceważy przeciwnika.
                              Moje wafle: https://sites.google.com/view/polski...C5%82%C3%B3wna

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika IX1 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Plan przyszłościowy dla Legii
                                1. Usunąć z trybun baner Legia Warszawa - Mistrz Polski. Oszczędzić Polakom kolejnego upokorzenia
                                2. Jeśli w przyszłym roku przyjedzie na mecz jakaś potęga z Gibraltaru, San Marino albo z Wysp Owczych nie będzie świadoma z jakimi tuzami gra i może zlekceważy przeciwnika.

                                W mojej ocenie jakieś 35 mln Polaków poprawiło sobie humor dokonaniami eLki

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎