Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Demigod
    Senior
    • 12-2009
    • 145

    Druga połowa tradycyjnie marna, w Danii może być ciężko.
    Dobrze zaprezentował się Zieliński, mimo, że miał kilka strat to jednak jego gra dobrze rokuje zwłaszcza, że w klubie ma się od kogo uczyć.
    Grosicki od ME non stop mnie zaskakuje, bardzo pewny zawodnik.
    Nie wiem co komentator chciał od Błaszcza twierdząc, że nie jest widoczny jak dla mnie Kuba zawsze gra z poświęceniem i bardzo ofensywnie, wczoraj nie było inaczej.
    Jest nad czym popracować nie zmienia to faktu, że mamy dobrą drużynę która powinna wyjść z grupy.

    Patrząc na wyniki widać, że poziom coraz bardziej się wyrównuje.

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      Wreszcie Lewy zagrał z zaangażowaniem i przede wszystkim skutecznością jakby jeszcze nie zdjał koszulki Bayernu.

      Comment

      • wpadzio
        Senior
        • 06-2011
        • 2645

        Od 3:0 do 3:2 i nerwowe spoglądanie na zegarek by już się skończył ten mecz. Chyba coś się komuś popierpapierkowało... Znów spotkanie o dwóch obliczach. I znów niepotrzebna nerwówka.
        Nie ganię Glika za samobója, zdarza się, choć nie rozegrał meczu życia.
        Grosicki w pierwszej połowie za to bezdyskusyjnie gracz meczu.
        Lewy strzelał bo powinien, choć ta trzecia bramka to był fuks trochę.
        Szkoda Milika, bo po jego zejściu szpica się stępiła.
        Zieliński ambiwalentnie, niby robił szum ale i kilka razy walnął zbyt szybko i w kosmos, choć miał czas i miejsce.
        Fabiański widać, że jest profesjonalistą pełną gębą. Jego gra i postawa daje naprawdę poczucie bezpieczeństwa i pewności, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
        Krychowiakowi brakuje wybitnie ogrania. Widać było niepewność w kontrakcie z piłką. Boję się, żeby nie pojechała mu teraz psycha, albowiem to osobowość o wyraźnie narcystycznym rysie.
        Piszczek i Błaszczykowski przeciętnie ale w normie.
        Jędrzejczyk miał kilka fajnych zrywów.
        No a Cionek... Cionek przyznaję nigdy mi nie leżał...

        Żeby nie być takim malkontentem to muszę przyznać, że kilka razy w pierwszej połowie docisnęliśmy tak Duńczyków, że pewnie mogli mieć za chwilę pełne gacie. To był przykład dominacji na całego, aż serce rosło. No ale potem... patrz początek mojego pisania
        Last edited by wpadzio; 09-10-2016, 13:27.
        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
        Serviatus status brevis est
        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

        Comment

        • Jimmy_jb
          • 11-2005
          • 911

          Pozazdrościli ręcznym zwycięstw jedną bramką.
          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb Wyświetlenie odpowiedzi
            Pozazdrościli ręcznym zwycięstw jedną bramką.
            Akurat z Duńczykami jedną bramką przegrali .

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              Słaba druga połowa, dużo chaosu z obu stron. Krótko mówiąc, nie ma powodu do samozachwytu.

              Ale też nie było czym się przejmować - tak czy siak, wygraliby BIAŁO - CZERWONI!

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Liczą się tylko TRZY punkty.
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Dużo nie brakło a skończyłoby sie tak jak w Kazachstanie.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                    Liczą się tylko TRZY punkty.
                    Może dla ciebie. Ja oglądam mecz, bo chcę zobaczyć ciekawą grę. Jak będę chciał zobaczyć punkty, sprawdzę wynik w necie.

                    Powiem więcej - jak mają uprawiać takie dziadostwo, to wolę, żeby odpadli i nie przynosili wstydu.
                    Last edited by Krzysiu; 11-10-2016, 09:43.

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4998

                      No kurde, mam transmisje w amerykanskiej TV z meczu Polakow, a tu taka kaszana.
                      Armenia w dziesieciu gra jak rowny z rownym z naszymi gwiazdami.
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Na szczęście znów liczą się tylko TRZY punkty.
                        Last edited by robox; 11-10-2016, 21:54.

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                          Na szczęście znów liczą się tylko TRZY punkty.
                          Z polskimi pilkarzami jest tak jak z A. Radwanska, lepiej nie ogladac i sie nie denerwowac, a moze wygraja
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            "cała Polska może się już bawić..." - co za durny komentarz Borka po ostatnim gwizdku... Jestem potwornie zażenowany. Znów gówno, zero życia, posiadając przewagę jednego zawodnika potrafiliśmy oddać kilka dosłownie strzałów na bramkę przeciwnika. Armenia broniąc się umiejętnie miała tyle samo, a może i więcej sytuacji do zdobycia gola. A my cholerne szczęście. Stawiam oczyszczającego klocka na takie gwiazdki, medialnie rozpieszczone.
                            Ta choroba toczy reprezentację od dawna. Euro 2016 to było pudrowanie grzyba. Żaden mecz nie był na tym turnieju w pełni udany. Mieliśmy tyle szczęścia tam co dziś Armenia, będąca w posiadaniu piłki przez 25%, mimo to potrafiąca strzelić gola. Też się nam udawało strzelić. Jedynym graczem, który potrafił dziś pokazać, że ma ponadprzeciętne umiejętności techniczne był faktycznie Lewandowski, który notabene grał często rolę rozprowadzającego akcję a nie klasycznej 9ki. Gol zwycięski był arcyszcześliwy.
                            Nie umiemy prowadzić ataku pozycyjnego. Nie umiemy grać z przeciwnikiem sporo słabszym. No chyba, że im zasadzimy trzy w pierwszej połowie i złamiemy kręgosłup motywacji do walki (co się notabene nie sprawdziło w przypadku takiej Dani, która z drugiej strony do słabeuszy nie należy raczej)
                            Ciekawe jak się będą tłumaczyć w wywiadach, popierdując narzekaniami na to czy tamto. A dach... A dach był tym razem zamknięty...
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • sredstvom
                              Senior
                              • 10-2015
                              • 362

                              Moj braciszek, milosnik kobiet, przyslal mi po meczu zdjecie zgrabnej pani w leginach podczas cwiczen na sali gimnastycznej. Pani w arcyapetyczny sposob eksponowala tylna czesc swej osobowosci. Byl to bezzapelacyjnie najtrafniejszy komentarz do tego co sie wczoraj dzialo na murawie.
                              Czy napija sie panowie piweczka?

                              Comment

                              • Warzywo
                                Senior
                                • 08-2016
                                • 955

                                Wróciliśmy do punktu wyjścia - Lewy i niewiele więcej. Widać tez jak bardzo mylili się hejterzy Milika i ile on znaczy dla rozbijania obrony.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎