Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nowa praca

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
    Też to przemyślałm.....tych znajomych i kredyciki...I niestety wszyscy się boją jak ognia
    To weź sama taki kredycik. Prócz kasy z kredytu dostaniesz jeszcze część prowizji
    MM961
    4:-)

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
      To weź sama taki kredycik. Prócz kasy z kredytu dostaniesz jeszcze część prowizji
      Sęk w tym, że możesz od Maruśki usłyszeć, że nie masz szans na kredyt - wtedy z prowizji nici, bo x % od 0, to jest dalej 0...
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • kot_z_cheshire
        Senior
        • 11-2005
        • 2201

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
        To weź sama taki kredycik. Prócz kasy z kredytu dostaniesz jeszcze część prowizji
        Heheheh..Niezła mysl. tylko wiesz...Póki co musiałabym sie baaardzo astanowić nad tym, co zrobić z kasą z kredytu
        Last edited by kot_z_cheshire; 23-10-2006, 15:02.
        Młode koty mają adhd, niestety.
        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
          Heheheh..Niezła mysl. tylko wiesz...Póki co musiałabym sie baaardzo astanowić nad tym, co zrobić z kasą z kredytu
          Możesz wpłacić na moje konto jeśli Ci to pomoże
          MM961
          4:-)

          Comment

          • kot_z_cheshire
            Senior
            • 11-2005
            • 2201

            #80
            Jasne, jesli tylko weźmiesz na siebie zobowiązania spłaty. To by mi pomogło Tylko na dobrą sprawę wychodzi na to, że ja jestem niepotrzebna w tym kredytobraniu i możesz sam
            Last edited by kot_z_cheshire; 23-10-2006, 15:31.
            Młode koty mają adhd, niestety.
            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #81
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
              Kurka, oferta ciekawa, tylko trzeba jeszcze mieć możliwości, a raczej znajomości, żeby móc u Ciebie zarabiać...
              Jakie znowu znajomości? Znać różnych ludzi trzeba i tyle A kredyty mieszkaniowe ostatnio chyba wszyscy biorą, a jak nie na zakup, to na refinansowanie starego, drogiego kredytu. A ja tylko kontakcik do takiej osoby chcę, odpalam kawał kasy za szepnięcie słówka, a od klienta nic nie biorę. No czyż nie raj na ziemi?


              Chyba na słupie powieszę przykładowe prowizje
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                Jakie znowu znajomości? Znać różnych ludzi trzeba i tyle
                No i ja właśnie o tym mówię: mieć znajomości = znać ludzi. A ja nie znam nikogo, kto chciałby wziąć kredyt (poza Cyborgiem, ale to już wiesz...) - bo moich znajomych, albo nie stać na kredyt, albo mają tyle kasy, że nie potrzebują...
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • cyborg_marcel
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 3467

                  #83
                  Od kilkunastu minut rozważam złożenie natychmiastowego wypowiedzenia, a że nie mam żadnego zaplecza - szukam pracy, nawet marnie płatnej, byleby ZUS był.
                  Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                  Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                  Comment

                  • jerzy
                    piwoholik
                    • 10-2001
                    • 4705

                    #84
                    Martwy pracownik siedział przy biurku przez 5 dni - historia na faktach

                    Szefowie firmy wydawniczej starają się dowiedzieć, dlaczego nikt nie zauważył, że pracownik siedział martwy przy biurku przez 5 dni zanim ktokolwiek zapytał czy dobrze się czuje. George Turklebaum lat 51 zatrudniony jako "ktoś tam" w nowojorskiej firmie od 30 lat; miał atak serca w biurze przy 23 innych pracownikach. Odszedł po cichu w poniedziałek, ale nikt tego nie zauważył do soboty rano, kiedy to sprzątaczka zapytała go, czemu pracuje w weekend.
                    Jego szef Eliot Wachiaski powiedział: "George zawsze pierwszy przychodził do pracy i ostatni wychodził, dlatego nikt nie uznał za niezwykle, że cały czas siedzi w tej samej pozycji i nic nie mówi zawsze bardzo absorbowała go praca i nie zadawał się z nikim".
                    Sekcja zwłok wykazała ze nie żył od 5 dni; w chwili śmierci pracował nad ksiązką medyczną.
                    Powinieneś od czasu do czasu szturchnąć współpracownika żeby sprawdzić czy żyje.

                    Morał tej historii brzmi: nie pracuj zbyt ciężko, bo nikt i tak tego nie zauważy!
                    Last edited by jerzy; 30-11-2006, 10:54.
                    browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                    Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
                      Martwy pracownik siedział przy biurku przez 5 dni - historia na faktach
                      To chyba jakaś totalna bzdura, jak można nie zauważyć śmierci obok siebie przez 5 dni, po pierwsze, ciało nigdy nie mogłoby być w tej samej pozycji (rozluźnienie mięśni z następującym stężeniem). po drugie - o ile ciało nie wydzieliłoby z siebie płynów na zewnątrz to wewnętrzny rozkład już dawno dałby znać o sobie
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Qboland
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 242

                        #86
                        Właśnie wypowiedziałem pracodawcy i na wypowiedzeniu pomyliłem nazwę firmy. Po 5 latach taka wtopa

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Qboland
                          Właśnie wypowiedziałem pracodawcy i na wypowiedzeniu pomyliłem nazwę firmy. Po 5 latach taka wtopa
                          Więc wypowiedzenie nieważne
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • kot_z_cheshire
                            Senior
                            • 11-2005
                            • 2201

                            #88
                            Gratuluję odwagi
                            Na dobrą sprawę nazwą firmy się nie przejmowałabym. W końcu powinno to dać do myslenia pracodawcy: skoro przez 5 lat się nie zidentyfikowałeś z firmą na tyle, żeby nie mylić jej nazwy..To chyba gdzie indziej jest pies pogrzebany
                            Młode koty mają adhd, niestety.
                            Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                            Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                            Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                            Comment

                            • Qboland
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 242

                              #89
                              Prezes mnie wezwał i za ten błąd polecił bym udzielił sobie nagany

                              Comment

                              • kot_z_cheshire
                                Senior
                                • 11-2005
                                • 2201

                                #90
                                Polecenia szefa trzeba wykonywać. Rozumiem, że w aktach nagania aż wali po oczach
                                Młode koty mają adhd, niestety.
                                Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                                Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                                Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎