Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zmarli...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • beerek62
    Senior
    • 04-2010
    • 1036

    #76
    Whitney Houston nie żyje

    Ta smutna informacja była dzisiaj pierwszym newsem po włączeniu kompa i TV. Więcej szczegółów tutaj

    I Will Always Love You
    Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
    Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

    Comment

    • Grothesk
      Senior
      • 11-2005
      • 811

      #77
      Jest mi niezmiernie przykro poinformować, że kilka dni temu zmarł tragicznie... Rysiek z Klanu! Osierocił Maciusia i Bożenkę i pozostawił w samotności ziemskiego padołu żonę - Grażynkę. Niestety, nie zabiło go wbrew wcześniejszym zakładom i przewidywaniom, spadające z wysokości pudełko kartonowe, które dwa miesiące temu zabiło Hankę Mostowiak, ale będzie nam brakowało tej sympatycznej pierdoły z Klanu. :-)

      pogrążeni w smutku, (płacący abonament RTV ) telewidzowie

      tvp polska telewizja publiczna tvp1 tvp2 tv hd kultura info polonia historia sport telewizji polskiej strony Strona główna


      Zdrowie Ryśka!

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #78
        BArdzo dobrze. Rysiu to idiota. Od miesięcy mówili i pisali, że Rysiu dopadnie złodzieja, a ten go popchnie i zabije. A Rysiu zamiast siedzieć w kiblu i przeczekać, polazł jak palant prosto na tego złodzieja.

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2768

          #79
          Zmarł Przemysław Gintrowski. Jeden z najbardziej znanych polskich bardów lat 80-tych XX wieku.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23793

            #80
            Otrzymałem smutne info od Andrzeja Gałasiewicza:

            "9 października 2012 roku po ciężkiej chorobie odszedł od nas ing. Leopold Schlögl miał 59 lat.
            Założyciel i właściciel firmy produkującej urządzenia browarnicze DREHER Brauanlagen.
            Dostarczył On warzelnie do 8 polskich mini browarów."
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #81
              będąc w Żywcu po Martinskiej giełdzie zauważyłem poniższą klepsydrę, żal i smutek za naprawdę wielkimi ludźmi, staruszkę pamiętam siedzącą bądź spacerującą przy pałącu
              Attached Files
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Makaron
                Senior
                • 08-2003
                • 2107

                #82
                16 Października 2012 w wieku 44 lat zmarł Alan Pettigrew. Social Secretary CAMRY z regionu Edinburgh. Bardzo barwna postać, najmłodszy członek zarządu CAMRY z regionu. Mój kolega z pracy (z czasów jak pracowałem w laboratorium). Świat piwny stracił wielkiego pasjonata. Będzie mi brakować Alana i jego wiecznie zarośniętej i uśmiechniętej twarzy.
                "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                Comment

                • jarek72
                  • 03-2002
                  • 80

                  #83
                  Ostatniej nocy w wieku 56 lat zmarł Clive Burr, w latach 1979-82 perkusista Iron Maiden. Tutaj można przeczytać oświadczenie zespołu.

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    #84
                    Szkoda chłopa miał swój styl.

                    Dziś podali, że zmarł Peter Banks - swego czasu gitarzysta zespołu Yes
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #85
                      Podali właśnie, że zmarł Lou Reed, wokalista Velvet Underground .

                      Comment

                      • PaPe
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 176

                        #86
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                        Podali właśnie, że zmarł Lou Reed, wokalista Velvet Underground .
                        Nie tylko wokalista Velvet Underground.

                        Parę lat różnicy:

                        lou, reed, velvet, underground, sweet, jane, berlin, St., Ann's, warehouse, live, 2006

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23793

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                          Podali właśnie, że zmarł Lou Reed, wokalista Velvet Underground .
                          To stąd perfect day się sączył z radyja... aż sobie odświeżyłem Vanishing acct...
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • zgoda
                            Senior
                            • 05-2005
                            • 3516

                            #88
                            3 dni temu w biedzie zmarł człowiek, który skonstruował pierwszy obrotowy ruszt do döner kebap. Wszyscy powinniśmy być mu wdzięczni za ten wynalazek. No, może poza Żą.
                            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              #89
                              Oczywiście - ja mam nadzieję, że będzie się na tym ruszcie obracał w piekle, najlepiej razem z wami.
                              Last edited by żąleną; 28-10-2013, 17:46.

                              Comment

                              • Pankracy
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 2768

                                #90
                                W nocy z 3 na 4 grudnia 2013 roku zmarł Daniel Czapiewski.
                                Był on założycielem i właścicielem browaru restauracyjnego Kaszëbskô Kóruna w Szymbarku.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎