Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Narty a picie piwa.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #61
    Żal serce ściska, że nie mogę pojeździć choćby dziś...

    Kontuzje po ubiegłym sezonie wyleczone więc można być już wystartować ale nie wiem czy w tym roku poszaleję bo jakoś się nie układa po myśli.

    Nawiązując do początków tego tematu to musze powiedzieć, że w Alpach policja na stoku to nic nowego i słusznie. Ponadto we Włoszech "karabinieri" potrafią się przyczepić o zbyt szybką jazdę - tylko patrzeć jak nasi chłopcy zaczną przyjeżdżać na stoki z "suszarkami".
    Osobiście staram się unikać picia alkoholu na stoku, odbijam sobie to wieczorami. Szczególnie w Polsce jest to ryzykowne ze względu na zatłoczone stoki + brak kultury picia + spora ilość "niedzielnych narciarzy" (mam na myśli nie tych którzy jeżdżą w niedzielę ale tych chojraków co to za nic mają tych kilka prostych zasad poruszania się po stoku )

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #62
      Ja narazie jestem w fazie przygotowań.
      "Trumne" na dach już mam, zimówki także. Pozostaje jeszcze bagażnik oraz dla żonki trochę sprzętu typu wiązania. Portery także przygotowane na wyjazd
      MM961
      4:-)

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #63
        A jednak życie jest piękne !

        Niedawno dostałem dobrą nowinę. Kolega załatwił mieszkanie dla 5 osób w Andalo za ... uwaga: ... 450 € / tydzień (all inclusive).
        Tak więc w lutym po raz kolejny będę testował włoskie piwa

        Comment

        • ZIOMEK2
          Gość
          • 09-2004
          • 2523

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony
          A jednak życie jest piękne !

          Niedawno dostałem dobrą nowinę. Kolega załatwił mieszkanie dla 5 osób w Andalo za ... uwaga: ... 450 € / tydzień (all inclusive).
          Tak więc w lutym po raz kolejny będę testował włoskie piwa
          ... super cena - gratuluję !
          Jednak ja w okresie najbliższych Świąt wybieram pogranicze, bo śniegu nasypało u nas w górach do wiosny !

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            #65
            W sobotę byłem na nartach biegowych w Jakuszycach. Pogoda wspaniała, trasy świetnie przygotowane. Miodzio. Dotarłem do schroniska Orle i zauważyłem obok niego drewnianą beczkę przerobioną na mini sklepik. Serwowano w nim jakoweś grzańce. Były także piwa butelkowe. Np. Lwówek Książęce po 4 zł. Nie piłem gdyż wysiłek mnie czekał w drodze powrotnej. (pomijając jazdę samochodem). Do schroniska nie wstępowałem gdyż ilość ludzi była znaczna
            Last edited by JAckson; 16-01-2006, 10:06.
            MM961
            4:-)

            Comment

            • ZIOMEK2
              Gość
              • 09-2004
              • 2523

              #66
              Przyjedżcie tu : www.wisla.pl ( Soszow i okolice) a będzie o'k - później Brackie " u Olimpijczyka " na 102 !

              Comment

              • kmusial
                Member
                • 09-2005
                • 37

                #67
                Jedno piwo (najlepiej jak jest Brackie) na stoku + kiełbaska z musztardą z grilla, szkoda czasu na więcej przerw w jeżdżeniu na nartach.

                Comment

                • ZIOMEK2
                  Gość
                  • 09-2004
                  • 2523

                  #68
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kmusial
                  Jedno piwo (najlepiej jak jest Brackie) na stoku + kiełbaska z musztardą z grilla, szkoda czasu na więcej przerw w jeżdżeniu na nartach.
                  uważam to za bardzo trafną odpowiedź, ale po nartach - hulaj duszo ! ...

                  Comment

                  • Maremali
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 1955

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                    uważam to za bardzo trafną odpowiedź, ale po nartach - hulaj duszo ! ...
                    w środku lata pisać o nartach czyżbyście mieli na mysli narty wodne
                    http://maremali.web-album.org/

                    Comment

                    • sibarh
                      PremiumUżytkownik
                      • 01-2005
                      • 10385

                      #70
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
                      w środku lata pisać o nartach czyżbyście mieli na mysli narty wodne
                      Dlaczego wodne Przecież na nartach można jezdzić także latem na lodowcach.
                      2800 nowe piwa opisałem na forum
                      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
                        Dlaczego wodne Przecież na nartach można jezdzić także latem na lodowcach.
                        np w Bytomiu i Bystrej Śl. można pojeździć bez lodowca ... to tak dla ochłody wszak sezon już tuż tuż

                        Comment

                        • ZIOMEK2
                          Gość
                          • 09-2004
                          • 2523

                          #72
                          i jak tu pić piwo przy nartach gdy tego śniegu brak !?

                          Na Gubałówce wielkie poruszenie bo dzięki polskiej prywacie Państwo Gasięnica - Byrcyn " zamknęli " trasy !

                          Comment

                          • kony
                            breweriarz
                            • 08-2005
                            • 1701

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ZIOMEK2
                            i jak tu pić piwo przy nartach gdy tego śniegu brak !?

                            Na Gubałówce wielkie poruszenie bo dzięki polskiej prywacie Państwo Gasięnica - Byrcyn " zamknęli " trasy !
                            Oj tak, zima w tym roku spłatała figla narciarzom. Gąsiennice z Zakopanym też
                            Dlatego ja poczyniłem rezerwację na luty we Francji. O warunki śniegowe raczej się nie obawiam, oby tylko nie było mgły i wielkich mrozów bo ostatnio jak tam byłem temperatura poniżej -20C w wyższych partiach.
                            W styczniu jeszcze tylko dechy do serwisu na jakieś heblowanie i oby do lutego...

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #74
                              ... ja wybieram bliższe sercu Beskidy oraz Słowację myślę, że po Trzech Królach będzie prawdziwe szusowanie bo ze śniegiem jak na razie to wszędzie krucho !?

                              Comment

                              • ZIOMEK2
                                Gość
                                • 09-2004
                                • 2523

                                #75
                                minionej zimky i sezonu to było cieńko, ale w przyszłym sezonie proponuje zrobić nawet Puchar w nartach ( bieg. trójboj, alpejskie, kombinacja ) o Browar. biz - podobno ma się ochłodzić - propozycje prosze składać u mnie na PW - do zimy zdążymy !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎