Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o samochodach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Mój ojciec też miał kiedyś syrenę 105, to był nasz pierwszy samochód i w chwili kupienia był już prawie pełnoletni (chyba 17 lat miała). Była czerwona , miała fotele od fiata a ojciec zrobił jeszcze lewarek w podłodze. Zjeździliśmy nią całą Polskę od morza do Tatr i nigdy nie zawiodła, pamiętam że kiedyś z górki lecieliśmy ok. 110 km/h
    Po jakimś czasie niestety "skończyła" się podłoga i jak padał deszcz to ojciec kazał nam zakładać kalosze...

    Comment

    • iommi
      Senior
      • 07-2003
      • 1522

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
      8 tyś. to jednak zdecydowanie za dużo, nie dałbym tyle.
      To rzeczywista cena kolekcjonerska. Dwa lata temu sprzedawałem 105 bosto, która od 15 stała w stodole mojego wujka. Blacha była w dobrym stanie , trochę przegnita na pace, bez przedniej szyby i siedzeń w środku, silnik nie odpalał (nie wchodziłem w szczegół. nie wiem dlaczego), bez papierów.
      Przyjechał po nią facet z Pabianic i zapłacił bez jęczenia 3,5 tysiąca. Podejrzewam, że musiał w nią włożyć drugie tyle.
      A więc to osiem tysięcy wcale mnie nie przeraża. Toż to autko jeździ, jest zarejestrowane i naprawdę bardzo zadbane.
      *****************************

      Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

      *****************************

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Zdecydowałem się sprzedać swojego MB. Dość mam wiecznych problemów z parkowaniem w tym mieście - nawet miejsca parkingowe pod blokiem są wyliczone na Fiata Pandę.

        Jak sprzedam, kupuję coś mniejszego.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
          Zdecydowałem się sprzedać swojego MB. Dość mam wiecznych problemów z parkowaniem w tym mieście - nawet miejsca parkingowe pod blokiem są wyliczone na Fiata Pandę.

          Jak sprzedam, kupuję coś mniejszego.
          Hummera
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
            To rzeczywista cena kolekcjonerska. Dwa lata temu sprzedawałem 105 bosto, która od 15 stała w stodole mojego wujka. Blacha była w dobrym stanie , trochę przegnita na pace, bez przedniej szyby i siedzeń w środku, silnik nie odpalał (nie wchodziłem w szczegół. nie wiem dlaczego), bez papierów.
            Przyjechał po nią facet z Pabianic i zapłacił bez jęczenia 3,5 tysiąca. Podejrzewam, że musiał w nią włożyć drugie tyle.
            A więc to osiem tysięcy wcale mnie nie przeraża. Toż to autko jeździ, jest zarejestrowane i naprawdę bardzo zadbane.
            Bosto jest chyba większym rarytasem.

            Ale i tak strasznie poszły ceny w górę. Swego czasu kociokwik był z Junakami - co rok drożały o 100%.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
              Zdecydowałem się sprzedać swojego MB. Dość mam wiecznych problemów z parkowaniem w tym mieście - nawet miejsca parkingowe pod blokiem są wyliczone na Fiata Pandę.

              Jak sprzedam, kupuję coś mniejszego.
              Trza było zostać w Poznaniu a nie pchać się do stolicy.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • mr-perez
                † 1971-2008 Piwosz w Raju
                • 09-2005
                • 514

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Bosto jest chyba większym rarytasem.

                Bosto też mi chodzi po głowie. Jeszcze większym rarytasem są 104, 103 itd. Poza tym Syrena R20 jest też sporym rarytasem (taka jak Bosto tylko z plandeką, swego czasu był to samochód przeznaczony dla rolników). Te Syrenki to jeszcze bym ogarnął, ale kupić garaż do każdej to już spory wydatek, u nas w granicach 20-30 tys. Zbieram kapsle, whisky, szklanki z browarów. Na jedną Syrenkę jestem w stanie żonę namówić, ale jakbym powiedział, że muszę dla nich kupić 3 garaże to obawiam się, że by tego nie zniosła już . Chyba, że jakaś hala ogrzewana na działce za miastem .
                RTS WIDZEW
                www.kapsle.piwko.pl

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                  Te Syrenki to jeszcze bym ogarnął, ale kupić garaż do każdej to już spory wydatek, u nas w granicach 20-30 tys.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                  Takie drobniaki jak 8 tys. to mam zawsze przy sobie, nie muszę kolekcji sprzedawać.

                  Dostrzegam pewną niespójność w Twoich wypowiedziach.

                  Comment

                  • mr-perez
                    † 1971-2008 Piwosz w Raju
                    • 09-2005
                    • 514

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dostrzegam pewną niespójność w Twoich wypowiedziach.
                    Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy 8 tys., a 80 tys. to wg mnie do szkoły miałeś albo pod górkę, albo pod wodą się gdzieś uczyłeś.

                    Ps.Za jeden garaż trzeba u nas dać ok.20-30 tys. Przyznaj, że trzy to już spory wydatek. Nawet jak dla Ciebie. Poza tym polemika z Tobą jest bez sensu. bo oczywiście zawsze masz rację .
                    Last edited by mr-perez; 02-10-2007, 10:08.
                    RTS WIDZEW
                    www.kapsle.piwko.pl

                    Comment

                    • albeertos
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 2313

                      Pytanie czy dziesięciokrotność drobniaków to już spory koszt. Moim subiektywnym zdaniem to może 30- albo 50-krotność. Ale razy 10...
                      (_)>
                      Nigdy się nie poddawaj!!!
                      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                      Lech jest tam gdzie jego wiara
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • mr-perez
                        † 1971-2008 Piwosz w Raju
                        • 09-2005
                        • 514

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi
                        Pytanie czy dziesięciokrotność drobniaków to już spory koszt. Moim subiektywnym zdaniem to może 30- albo 50-krotność. Ale razy 10...
                        Rzeczywiście albeertos i arcy, przekonaliście mnie. Jaki ja byłem głupi i chytry. Poznaniaki to fajne chłopaki, jeszcze może mi na kartofle na zimę wystarczy.
                        RTS WIDZEW
                        www.kapsle.piwko.pl

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          Cóż mr perez, teraz chyba nie masz wyjścia - pokaż PIT-a! Tylko on jest w stanie wyjaśnić niezwykle bulwersującą jak widać kwestię "drobniaków"...
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • albeertos
                            Senior
                            • 10-2001
                            • 2313

                            Co to kartofle?
                            (_)>
                            Nigdy się nie poddawaj!!!
                            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                            Lech jest tam gdzie jego wiara
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zdecydowałem się sprzedać swojego MB. Dość mam wiecznych problemów z parkowaniem w tym mieście - nawet miejsca parkingowe pod blokiem są wyliczone na Fiata Pandę.

                              Jak sprzedam, kupuję coś mniejszego.
                              A tam problemy, ja takich nie mam nawet w szczycie. Jak sie chce to sie zawsze znajdzie miejsce. Pierwsze słyszę aby sprzedawać samochód tylko dlatego że nie ma gdzie parkować. Od razu trzeba było napisać, że chciałeś do W-wy zajechać mercem
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
                                Rzeczywiście albeertos i arcy, przekonaliście mnie. Jaki ja byłem głupi i chytry. Poznaniaki to fajne chłopaki, jeszcze może mi na kartofle na zimę wystarczy.
                                Po prostu w zbyt wielu miejscach napomykasz, jakie to siano straszne kosisz, to czasem się komuś może jakaś złośliwość wyrwać

                                Nawet ja te twoje wtręty zauważyłam, mimo, że rzadko śmigam po tematach, w których one występują
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎