Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurencja dla allegro?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    Konkurencja dla allegro?

    Już myślałem, że allegro znalazło dużego konkurenta w Polsce w polskiej wersji ebaya, ale nie ma (?, mam nadzieję,że się to zmieni) kategorii piwnej
    No chyba, że rzuciło mi się na oczy.
    Sprawdźcie sami
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    myślę że to tylko kwestia czasu - nie mogą w końcu rzucić 200 tysięcy kategorii na raz, które zresztą świeciłyby pustkami. na początku przynajmniej.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
      Już myślałem, że allegro znalazło dużego konkurenta w Polsce w polskiej wersji ebaya, ale nie ma (?, mam nadzieję,że się to zmieni) kategorii piwnej
      No chyba, że rzuciło mi się na oczy.
      Sprawdźcie sami
      http://www.ebay.pl/home
      Co prawda jest tego mało ale jest
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • breslauer
        Senior
        • 05-2002
        • 2690

        #4
        Polski ebay pojawił się jakieś kilka lat za późno ...

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Narazie dużo szumu w mediach, wydaje mi się, że z czasem się rozkręcą (przynajmniej z działem piwnym).

          Comment

          • clarq
            Senior
            • 09-2003
            • 187

            #6
            Kwestia czasu. Chociaż Ebay zacznie w pełni działać dopiero jak zacznie działać w polsce PayPal.
            -------------------
            Grupie Żywiec mówie stanowcze NIE!
            Guinnessowi i innym ALE mówie stanowczo TAK!
            Smacznym piwom (także jasnym) mówie TAK.

            Comment

            • marco
              PremiumUżytkownik
              • 04-2005
              • 100

              #7
              A ja myślę że ebay niedługo prześcignie allegro. Wszystko zależy od tego ile zainwestują w swój rozwój i czy będą bardziej przyjaźni od allegro. Szkoda by tylko było gdyby kolejna zachodnia firma wykończyła polską...

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba
                Już myślałem, że allegro znalazło dużego konkurenta w Polsce w polskiej wersji ebaya, ale nie ma (?, mam nadzieję,że się to zmieni) kategorii piwnej
                No chyba, że rzuciło mi się na oczy.
                Ahumba, spokojnie, konkurencja będzie ale nie od razu Kraków zbudowano, daj im trochę czasu, a allegro pojdzie w odstawkę
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • beny
                  Senior
                  • 03-2001
                  • 984

                  #9
                  Dokladnie dajmy im czas a zobaczycie sami jak sie rozrosną.
                  Na razie to wygląda to bardzo ubogo w stosunku z wersjami zagranicznymi, wladowali tylko minimalne moduly aby wogole ten polski ebay zaczal chodzic, szkoda tylko, ze nie przewidzieli n\takiego natloku i stracili mnostwo ludzi na samym poczatku, w dniu otwarcia praktycznie przez kilka godzin nie mozna bylo sie dostac tak byli oblegani.

                  O skali jak "poczatkowy" jest obecny Ebay.pl niech swiadczy fakt , ze wystawienie przedmiotu w PL to praktycznie jedna zakladka gdy tymczasem w pelni wersji tych zakldadek jest bodajze 5 do wypelnienia lub wybrani dodstkowych opcji

                  A gdy wprowadza wraz z ebayem mozliwosc placenia za pomoca paypal to juz nie bedzie mowy o zadnym innym serwisie aukcyjnym w naszym kraju


                  I to nie za pozno Ebay pojawil w Polsce tylko Allegro i raczej nie jest na tyle silne aby w dluzszym okresie czasu obronic sie (porownalbym to do problemow sklepu spozywczego obok ktorego zaczynaja stawiac supermarket) :-)
                  Z piwnym pozdrowieniem
                  Radosław Kwiecień

                  http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    #10
                    Minesem ebay'a jest to, że nie ma tam żadnego zabezpieczenia transakcji i wyrolowany klient nie ma na kogo liczyć, a na allegro w razie szfindlu można na jakąś pomoc liczyć.
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • breslauer
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 2690

                      #11
                      A niby dlaczego mam się zachwycać tym ebayem od razu na starcie, skoro nie funkcjonuje on jak powinien? Dlaczego mam w ogóle się nim zachwycać i od razu zmieniać allegro na ebay'a? Bo to serwis i firma zagraniczna , czyli zachodnia, czyli lepsza niby?

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Polski ebay w obecnej formie jest beznadziejny, więc przerzucać się teraz nie ma po co, co do minusów, że nie ma zabezpieczeń. Panowie, wyluzujcie, wszystko będzie tylko zaczekajcie, serwis ebay w USA czy Niemczech mają lepsze możliwości bezpieczeństwa niż allegro na ten czas.
                        Nie jestesmy chyba aż tak bardzo w gorącej wodzie kąpani, żeby juz i zaraz był tip top.
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
                          A niby dlaczego mam się zachwycać tym ebayem od razu na starcie, skoro nie funkcjonuje on jak powinien? Dlaczego mam w ogóle się nim zachwycać i od razu zmieniać allegro na ebay'a? Bo to serwis i firma zagraniczna , czyli zachodnia, czyli lepsza niby?
                          Na razie nie musisz, mnie tez nie zachwycił, dzisiaj wystawiłem nowe rzeczy na Allegro.

                          Ale jak z czasem w wyniku "efektu sieciowego" handel sie przeniesie na eBay to i Ty się przeniesiesz - czy kupujesz, czy sprzedajesz. Może za rok, dwa, być tak, że Allegro do eBay będzie się miało jak Aukcje24 czy Świstak dzisiaj do Allegro. Pożyjemy - zobaczymy.
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • beny
                            Senior
                            • 03-2001
                            • 984

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
                            A niby dlaczego mam się zachwycać tym ebayem od razu na starcie, skoro nie funkcjonuje on jak powinien? Dlaczego mam w ogóle się nim zachwycać i od razu zmieniać allegro na ebay'a? Bo to serwis i firma zagraniczna , czyli zachodnia, czyli lepsza niby?
                            A dlaczego niby zachwyczasz sie zagranicznymi autami a nie polskim maluchem ?
                            Z piwnym pozdrowieniem
                            Radosław Kwiecień

                            http://npn.mybrute.com/ - skop mi tyłek :P

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika beny
                              A dlaczego niby zachwyczasz sie zagranicznymi autami a nie polskim maluchem ?
                              Nie każdy musi być fanem ebaya.J atam wolę nasze allegro czy jak tam wolisz malucha.I nie każdy musi kupowac w supermarkecie.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎