Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miej zęby i patrzaj w zęby...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dreamer
    Wygląd szkolnych gabinetów dentystycznych za czasów PRL (które, jak mniemam, wielu z nas pamięta) jest sama w sobie materiałem na osobny temat. U nas w podstawówce królowała w nim taka stara, nerwowa dentystka, która chyba bardzo nie lubiła dzieci. A jak zaczynałeś, bracie, krzyczeć że cię boli, to kobita dostawała nerwowych wypieków na twarzy i dalej to już był horror
    (w filmie "Nic śmiesznego" była taka zabawna scena u dentysty - jak z życia wzięte!)
    Od tamtych czasów na odgłos maszyny do borowania mam stany lękowe.
    Czyżbyśmy chodzili do tej samej szkoły Ja nawet pamiętam jej nazwisko . Teraz została mi tylko jedna mała dziurka w ząbku.
    Niestety nie mam kompletu,oj nie mam Od dwóch lat chodzę regularnie do stomatologa,trzeba ratować co się ostało.
    Mamy też dużego plusa ,gdyż nic nie płacimy w portowym gabinecie-wszystkie koszta leczenia pokrywa prezes spółki Zatem szczytem głupoty byłoby teraz nie chodzić do dentysty.
    Moja Pani stomatolog też ma trzydzieści kilka lat,jest miła ,gadamy sobie na ty i też ma duży biust ,ale przede wszystkim zrobiła mi porządek w mym uzębieniu
    Last edited by Pogoniarz; 13-10-2005, 14:03.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika may
      Może jakiś kontakt
      Miałbyś od siebie trochę za daleko, ale jeśli tylko będziesz przejazdem...
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      Mamy też dużego plusa ,gdyż nic nie płacimy w portowym gabinecie-wszystkie koszta leczenia pokrywa prezes spółki Zatem szczytem głupoty byłoby teraz nie chodzić do dentysty.
      Szczęściarz!
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
      Moja Pani stomatolog też ma trzydzieści kilka lat,jest miła ,gadamy sobie na ty i też ma duży biust ,ale przede wszystkim zrobiła mi porządek w mym uzębieniu
      Moja dentystka ma jędrny biust, ale przede wszystkim laser, którym mnie znieczula za darmo (a przy okazji moge sobie twarz i kolana poleczyć w wolnej chwili) i czasami za wizytę płacę tylko 10 albo 20zł
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      • Doodeck
        Senior
        • 05-2003
        • 1612

        #33
        Przy okazji ostatniej mojej wizyty u dentysty (jakieś 6 lat temu ) usiłowano mi ukraść samochód. Naprawa stacyjki i wymiana wkładek zamków kosztowała mniej więcej tyle, co leczenie dziesięciu zębów. Od tamtej pory żaden dentysta nie miał mnie na fotelu.
        ELMEX raz dziennie i wystarczy.

        PS. Do kompletu brakuje mi trzech - a statystycznie rzecz ujmując pół życia mam już za sobą .
        Last edited by Doodeck; 13-10-2005, 14:29.
        Dalekosiężny
        Obserwator
        Obiektów
        Dynamicznie
        Epatujących
        Ciekawymi
        Koncepcjami

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #34
          No tylko pozazdrościć tych biuściastych dendystek. Moja jest miła... i tylko miła.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
            No tylko pozazdrościć tych biuściastych dendystek. Moja jest miła... i tylko miła.
            Nie wiem jak inni ,ale kiedy ja siedzę już na fotelu i dostaję po "głazach" ostrym światłem ,dodatkowo wiertło atakuje mego ząbka marzę o jednym-byle to się skończyło za chwilunię.Wtedy jakoś nie widzę czy to dentysta sadysta w zakrwawionym fartuchu(Różowe Czuby ),czy piękna Kobieta.Liczy się efekt końcowy ,czyli byle ząbek został naprawiony i kolejna wizyta nie była konieczna za kilkanaście dni


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Doodeck
              Senior
              • 05-2003
              • 1612

              #36
              Dalekosiężny
              Obserwator
              Obiektów
              Dynamicznie
              Epatujących
              Ciekawymi
              Koncepcjami

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                Brrrr, ale temat.

                Ja też miewam sny o wypadających mi przednich zębach
                Do dentysty muszę, niestety, chodzić często, ząbki Bozia marne dała, oj marne

                Właśnie, muszę się zarejestrować!!!!
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • zAjkA
                  Senior
                  • 12-2004
                  • 1089

                  #38
                  Do dentysty chodzę kiedy muszę. Teraz gdy jestem nieco starszy nie mam przed tym oporów choć pamiętam że gdy byłem mały panicznie się bałem. Nawet swiadomość tego że moja babcia była stomatologiem nie pozwoliła mi przezwyciężyć strachu
                  Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                  Comment

                  • Ark
                    .
                    • 04-2003
                    • 414

                    #39
                    Zawsze niezbyt pewnie czuję się na fotelu.
                    Jakieś cztery lata temu wymieniłem sobie wszytkie plomby. Wydałem sporo pieniędzy, ale od tego czasu mam spokój. Chociaż wizyty kontrolne w moim wydaniu to raczej nieregularnik. Trzeba będzie się wybrać w tym roku...
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23799

                      #40
                      dostałem zawiadomienie od zęba, że muszę się stawić u dentysty. najbliższy wolny termin - 1 października
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • mluk
                        Senior
                        • 01-2005
                        • 778

                        #41
                        Ja po dłuższym nie byciu u dentysty zdecydowałem się wybrać (żona pomogła w decyzji). Po 5 wizytach efektem są zdrowe zęby (poza jednym, z którym zmuszony byłem się pożegnać) i tysiąc złotych w kieszeni pana doktora...

                        Niech żyje znieczulenie!
                        Last edited by mluk; 06-09-2007, 07:15.
                        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          #42
                          Bać się nie boję, ale mój portfel i owszem Zęby mam nędzne i zawsze jak z czymś pójdę to od razu jeszcze coś się wielokrotnie znajdzie. Do tej pory pamiętam jak zrobiła mi się zgorzel pod dolną siódemką, cóż to była za przyjemność. Na szczęście u mojego stomatologa same młode babeczki pracują, więc jest miło
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #43
                            Ankieta jest troszke za mało obiektywna bo nie ma w niej opcji czesto chodzę do dentysty.
                            Przynajmniej co 2 miesiące kontroluje to co mam, a jak się coś pojawi to lepiej malutką dziurkę bez znieczulenia od razu jednym brrr brrr zamiast dużą, długim BRRRRRRRRRR.
                            Stosuję zasadę leczenie prewencyjnego.
                            Wolę dentystów mężczyzn bo Ci są po prostu bardziej konkretni i dokładni (przynajmniej po moich obserwacjach na swojej szczęce).
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              #44
                              Nie tak dawno miałem wątpliwą przyjemność przeżyć resekcję brrrrrrrrrr
                              A teraz czekam do końca września, żeby został mi doprawiony kawałek zęba, który bez mojej zgody się ukruszył
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • mluk
                                Senior
                                • 01-2005
                                • 778

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                                bez znieczulenia
                                Nigdy w życiu!
                                "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎