Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mgiełka26
    Senior
    • 09-2006
    • 535

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sergioP Wyświetlenie odpowiedzi
    Gdyby ktoś chciał komuś podziękować.
    http://www.hallmark.com/wcsstore/Hal...ds/nfg2687.swf
    Moje dziecko je przy tym bardzo ładnie obiad więc thank you

    Comment

    • sergioP
      • 09-2005
      • 1261

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      polityka to nie ten dział.
      Chociaż polityczne, to więcej w tym kretynizmu.
      No i znalazłem to w sieci.
      - Wiesz Luciu, co ci powiem?
      - ???
      - ...napiłbym się piwa.

      ------------------------------------------
      Dzień dobry panu.
      Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

      Comment

      • sergioP
        • 09-2005
        • 1261

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgiełka26 Wyświetlenie odpowiedzi
        Moje dziecko je przy tym bardzo ładnie obiad więc thank you
        Na zdrowie Ale jak Ty to znosisz?
        Dłużej niż pięć minut tego "thank you" może sie odbić na zdrowiu psychicznym
        - Wiesz Luciu, co ci powiem?
        - ???
        - ...napiłbym się piwa.

        ------------------------------------------
        Dzień dobry panu.
        Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

        Comment

        • franekf
          Senior
          • 06-2004
          • 944

          Bardzo dobry tłumacz stron internetowych :
          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
          Piwny Janusz bez Teku

          Comment

          • Sokół83
            szynkarz
            • 12-2004
            • 1598

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
            Bardzo dobry tłumacz stron internetowych :
            http://www.zgodzinski.com/smaczek/
            słaaabe
            gimnazjalistom sie może spodoba
            Z INNEJ BECZKI

            www.fotopolska.eu

            Comment

            • danio_145
              Senior
              • 02-2005
              • 723

              Kościół, biskup, arcybiskup, kardynał, papież, ksiądz, parafia, Franciszek, diecezja


              Nasuwa się jedno. O kutwa!

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6703

                Z wulgaryzmami, ale mi się podoba.
                Jeśli ktoś nie znosi "łaciny", lepiej niech nie zagląda pod ten link

                W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • dkrasnodebski
                  cymbał
                  • 05-2003
                  • 2316

                  Recykling po polsku
                  Live Earth gra dzisiaj na całym świecie, wielkie brawa dla kanału TVP Kultura, który transmituje koncerty ze wszystkich kontynentów. Pewnie żaden inny kanał nie zgodziłby się na cały dzień zrezygnować z sobotnich programów (nawet gdy są tylko powtórkowe). Może trochę przeszkadzają gadki prowadzących w studio, no ale w tym czasie lecą pewnie reklamy, więc w ten sposób prowadzący i goście chronią widzów przed zalewem zagranicznych reklam.

                  Słowa „globalne ocieplenie” i „recykling” pojawiają się więc bardzo często. Dzisiaj chciałem opowiedzieć o specyficznej polskiej wersji recyklingu i przy okazji rozpieprzania dwóch marek - swojej i nieswojej - w formie mini case study.

                  Miejsce:
                  Warszawa, pub Zielona Gęś
                  Mieszkam w pobliżu pubu od paru lat, więc opisywane zjawiska nie są przypadkową obserwacją z jednego wieczoru, ale systemem recyklingowym prowadzonym od dłuższego czasu, przez każdego barmana, w żadnym razie nie dbającym o naszą Matkę Ziemię, ale o własną kieszeń.

                  Sytuacja:
                  typowy wieczór, ludzie siedzą w knajpie, zamawiają i piją piwo. Pub obrandowany jest Żywcem, leją też Heinekena, ale z powodu różnic cenowych najpopularniejszy jest ten pierwszy.

                  Miejsce obserwacji:
                  blisko baru, na oku barman, barman widzi że jest obserwowany ale niespecjalnie się tym przejmuje

                  Procedura:
                  Kelner przynosi z sali kufle, niektóre puste, niektóre niedopite. Te niedopite (nawet jak na dnie jest tylko łyczek) barman skrzętnie zlewa do nowych kufli, tak na trzy palce (a czasem więcej). Kiedy podchodzi klient i zamawia piwo, barman bierze kufel w taki sposób, że dłonią zakrywa dolną część naczynia i tak trzymając dolewa resztę do pełna. Stali bywalcy wiedzą o metodach barmanów i rozumieją troskę o środowisko, więc zamawiając piwo zaznaczają, że ma być w czystej szklance i lane od nowa – barman wie, że go rozumieją i te specyficzne kaprysy klientów go nie dziwią. Prośbę trzeba powtarzać za każdym razem gdy zamawiasz piwo, jeśli przy zamówieniu tego nie zaznaczysz barman na beszczela doleje ci piwo do zlewek. Potrafi też zaripostować, że kufel jest przecież czysty, a to piwo nakapało przed chwilą z nalewaka. Chyba mają mocno zużyte uszczelki, bo podczas jednego wieczoru „nakapuje” im tych kufli całkiem sporo.

                  Nie wiem jakie jest piwo w kegach, może zlewki z regionu, bo gdy barmanowi zachce się pić to bierze sobie świeżutkie piwko… z butelki.

                  Pisząc ten tekst konsultuję go z innymi obserwatorami, którzy sugerują aby podkreślić, że nie wszystkie kufle są zlewane. Nie wiem jak to rozumieć, ale ponieważ wierzę w ludzi i jestem optymistą to pewnie chodzi tylko o te kufle gdzie jest np. zgaszony pet – te pewnie nie wchodzą w gratisową zlewkę.

                  Cieszę się, że Zielona Gęś przyłączyła się do walki o środowisko i dba o to aby nie wylewać żadnej kropelki do ścieków. Fakt, że pub rozpieprza ewidentnie swoją markę mi nie przeszkadza, ale sytuacje kiedy zamawiam chłodnego Żywca, a dostaje gratis 25% zlewek powoduje że Żywiec smakuje mi już mniej i myślę sobie… ale szczyny się zrobiły z tego Żywca.

                  W tej sytuacji wolałbym aby knajpy i wszelkie sezonowe przybytki nie przyłączały się w ten sposób do walki o ochronę środowiska – mam nadzieję, że Grupa Żywiec też poprze mój apel.
                  Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                  www.radoslawstolar.pl

                  Comment

                  • biermann
                    Senior
                    • 09-2001
                    • 2552

                    Właściwie to powinno być w temacie o piłce, ale jednak znalezione w sieci... jakże okazale prezentuje się na zdjęciu (podpis) z interi.pl stadion poznańskiej Warty... jakiś taki radosny i odmalowany na ciemno zamiast na tradycyjną zieleń
                    Attached Files
                    "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                    Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                    Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                    Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                    Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      To chyba Alain Ngamayama z Warty

                      Comment

                      • huanghua
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 1910

                        Od kilku dni śledzę losy powstawania pewnej butelki.
                        W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Tylko dlaczego zielona?? Bo ekologiczne? Zieloni mają kupować.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 2287

                            To zrób brązową
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                              To zrób brązową
                              Ale on dostał do zrobienia zieloną i w takiej też wersji wejdzie na rynek.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • huanghua
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 1910

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Tylko dlaczego zielona?? Bo ekologiczne? Zieloni mają kupować.
                                Zawsze możesz się wtrącić w dyskusje i wytłumaczyć im subtelne różnice
                                W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎