Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • huanghua
    Senior
    • 10-2005
    • 1910

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
    To zrób brązową
    Dla Ciebie też coś mam: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=40355
    W trakcie aktualizacji: Moje receptury (na razie brak casu)

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika huanghua Wyświetlenie odpowiedzi
      Zawsze możesz się wtrącić w dyskusje i wytłumaczyć im subtelne różnice
      No ale po przeczytaniu dyskusji rozumiem, że takie dostał zlecenie (taką a nie inna butelkę), to i takie wykonał. Moje żale nie były adresowane do grafika, a do browaru.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • mgiełka26
        Senior
        • 09-2006
        • 535

        Maxior to zbiór najlepszych i najnowszych filmików w sieci dodawanych i ocenianych codziennie przez społeczność.

        a co tam! I tu potwierdza się reguła, że prawie robi wielką różnicę

        Comment

        • kot_z_cheshire
          Senior
          • 11-2005
          • 2201

          Co prawda nie znam oryginału, ale przyznać muszę: jak ten młody człowiek ślicznie kręci bioderkami
          Młode koty mają adhd, niestety.
          Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
          Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
          Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

          Comment

          • jerzy
            piwoholik
            • 10-2001
            • 4705

            Wolność możesz poczuć dopiero jak nie masz nic do stracenia:
            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

            Comment

            • biermann
              Senior
              • 09-2001
              • 2552

              Taki przerywnik wśród tych wesołych znalezisk http://www.czarnobyl.kni.pl/index.html
              Last edited by biermann; 25-07-2007, 19:10.
              "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
              Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
              Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
              Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
              Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

              Comment

              • Maggyk
                Szara Adminiscjencja
                • 05-2004
                • 5615

                "Chłopie na browar.biz to piją takie piwa które produkuje pan Staszek za stodołą. Ja głupieje jak wchodzę tam"

                cytat stąd
                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                Piwo domowe -
                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                Reklama w BROWARZE
                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                  cytat stąd
                  Tam jest więcej fajnych tekstów.
                  W końcu dowiedziałem się prawdę o plebistycie. Simon ile zapłaciłeś?
                  Last edited by Bombadil13; 26-07-2007, 09:05.
                  Poszukuję

                  Comment

                  • kot_z_cheshire
                    Senior
                    • 11-2005
                    • 2201

                    Ogólnie ta dyskusja jest mniodna
                    Młode koty mają adhd, niestety.
                    Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                    Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                    Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                    Comment

                    • JAckson
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 6122

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maggyk Wyświetlenie odpowiedzi
                      "Chłopie na browar.biz to piją takie piwa które produkuje pan Staszek za stodołą. Ja głupieje jak wchodzę tam"

                      cytat stąd
                      Ale jazda.

                      Chyba sobie walnę dla odmiany piwo zza obory pana Tadzia
                      MM961
                      4:-)

                      Comment

                      • kibi
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 1875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tam jest więcej fajnych tekstów.
                        Fajnych tekstów jest więcej.
                        Ale ja znowu o tym, o czym kiedyś już było w innym temacie: jak gość z tamtego forum, zaciekawiony co to takiego browar.biz zajrzy do nas, a nie daj Boże zada głupie pytanie, to zawsze można walnąć go po rogach, że jest lamus, obśmiać jego piwne gusta i niech wraca skąd przyszedł.
                        I niech stamtąd czerpie wiedzę o piwie

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          przypomnij mi proszę taką sytuację, gdy nowy (nie epatujący lenistwem, stosujący się do spisanych zasad) Użytkownik grzecznie zadający pytanie został źle potraktowany?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • kibi
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 1875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            przypomnij mi proszę taką sytuację, gdy nowy (nie epatujący lenistwem, stosujący się do spisanych zasad) Użytkownik grzecznie zadający pytanie został źle potraktowany?
                            No... wywołany do odpowiedzi muszę przyznać, że ostatnio trochę z tym lepiej
                            Ogólnie jednak, temat był nie raz wałkowany, a ja przychylam się do zdania wypowiedzianego przez Becika w jednej z takich dyskusji: http://www.browar.biz/forum/showpost...8&postcount=36. Na forum zdarza się dykutować o czyichś "niepoprawnych" gustach- często może nie niegrzecznie, ale dość zjadliwie.
                            Becik jest akurat gościem, który wbrew "poprawności politycznej" potrafi na forum napisać, że pija czasem piwa koncernowe i co więcej niektóre mu nawet smakują. Znam też jednak czynnych giełdowo birofilów, którzy udzielają się na forum sporadycznie, gdyż na początku ktoś wytknął im, że na zamieszczonej fotce z jakiejś imprezy widać, że pili piwo nie tylko zrobione przez koncern, ale w dodatku z puchy.
                            Ja tam bym się tym nie przejął, ale widać, nie każdy ma taką grubą skórę .

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                              No... wywołany do odpowiedzi muszę przyznać, że ostatnio trochę z tym lepiej
                              Ogólnie jednak, temat był nie raz wałkowany, a ja przychylam się do zdania wypowiedzianego przez Becika w jednej z takich dyskusji: http://www.browar.biz/forum/showpost...8&postcount=36. Na forum zdarza się dykutować o czyichś "niepoprawnych" gustach- często może nie niegrzecznie, ale dość zjadliwie.
                              Becik jest akurat gościem, który wbrew "poprawności politycznej" potrafi na forum napisać, że pija czasem piwa koncernowe i co więcej niektóre mu nawet smakują. Znam też jednak czynnych giełdowo birofilów, którzy udzielają się na forum sporadycznie, gdyż na początku ktoś wytknął im, że na zamieszczonej fotce z jakiejś imprezy widać, że pili piwo nie tylko zrobione przez koncern, ale w dodatku z puchy.
                              Ja tam bym się tym nie przejął, ale widać, nie każdy ma taką grubą skórę .
                              Serwis dorobił się określonego profilu i wiadomo, że pewna "indoktrynacja" zachodzi - jak na każdym innym tematycznym serwisie społecznościowym.

                              Chciałbym jednak zauważyć że to coś innego niż SUGEROWANE glanowanie, bluzganie, poniżanie i nie wiem co jeszcze w przypadku świeżaków. Dlatego chciałbym poznać takie sytuacje, gdzie sugerowane brutalne wdeptywanie w podłogę forumową się odbywa. Bo jak na razie jest powtarzana SUGESTIA, wrażenie, bez konkretnych wskazań na zdarzenie.

                              Oceny koncerniaków są odrzucane jeśli nie spełniają wypracowanych kryteriów - czyli jeśli ktoś nie potrafi uzasadnić swego zdania o danym produkcie a jego ocena ogranicza się do np. powtórzenia sloganu reklamowego. Nie wiem kto został zbesztany za sensownie dokonaną POZYTYWNĄ ocenę koncerniaka - i znowu: jakieś przykłady?
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • sergioP
                                • 09-2005
                                • 1261

                                Tak jest!
                                Każdemu nowemu, który wypełnił profil, przedstawił się, nie zadawał głupich, idiotycznych, kretyńskich, dziecinnych pytań, na których odpowiedzi nie chciało mu się szukać u przyjaciela Googla i potrafił uzasadnić swój (ewentualny) entuzjazm do któregoś z koncerniaków, krzywda się tutaj stać nie może.
                                - Wiesz Luciu, co ci powiem?
                                - ???
                                - ...napiłbym się piwa.

                                ------------------------------------------
                                Dzień dobry panu.
                                Poproszę dwa piwa...albo nawet trzy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎