Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znalezione w sieci

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chris
    Senior
    • 05-2004
    • 812

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Andrewbrw
    jak kobiety powinny otwierać wino :

    http://oto.jak.sie.otwiera.wino.od.syksyk.patrz.pl/
    uuups..
    chickkiller :)

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      Fajna stronka , dużo humoru, od świątecznego po czarny katastroficzny.

      Comment

      • mark33
        Idę po piwo do piwnicy.
        • 04-2005
        • 3283

        Co zrobić jak na pych nie idzie. Przczyścić świece

        Comment

        • Shlangbaum
          Senior
          • 03-2005
          • 5828

          Ktoś chce kupić beczki.

          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

          Comment

          • jac_cac
            Junior
            • 03-2005
            • 24

            Co prawda po angielsku, ale skoro mowa o mieście, w którym działa 28 browarów (rekord świata?), to pozwolę sobie zamieścić przynajmniej link.

            ''THERE'S a saying here that you can't drink all day -- unless you start drinking in the early morning,'' said Jim Parker, a bartender at a venerable neighborhood pub in Portland, Ore., as he served up two beers. It was actually early afternoon, though well ahead of a respectable happy hour. But the chill rain splashing the sidewalks outside felt like a handwritten permission slip from Mother Nature herself to enjoy Portland from the comfort of a barstool. Call it hoppy hour instead. For people partial to fine craft brews and plenty of local color, Portland's rainy winter season is a great time to visit the city that is king of beers. Indeed, Portland has more breweries -- 28 -- than any other city in the nation if not the world, and it has arguably become one of the best destinations anywhere for beer-tasting.

            Comment

            • Andrewbrw
              Senior
              • 03-2004
              • 932

              znalezione na forum Wydziału prawa Uwroc :



              Kilku chirurgów spotkało się na przerwie obiadowej. Rozmawiają o tym, kogo najbardziej lubią operować.

              - Ja to bardzo lubię operować księgowych. Wszystko w środku jest ponumerowane.

              - Jeszcze łatwiejsi w obsłudze są bibliotekarze. Wszystko mają ułożone w porządku alfabetycznym - twierdzi drugi chirurg.

              - Ja to lubię informatyków. Wszystkie narządy oznaczone odpowiednimi kolorami.

              - A ja uważam, że najłatwiejsi do zoperowania są prawnicy. Nie mają serca, nie mają kręgosłupa, nie mają jaj, a głowę i dupę można bez problemów zamienić miejscami.

              Comment

              • mark33
                Idę po piwo do piwnicy.
                • 04-2005
                • 3283

                Sprostowanie do poprzedniego linku większość obrazków nie należy traktować jako humorystyczne, za co przepraszam (nie zobaczywszy wszystkiego zarekomendowałem jako coś śmiesznego), za to ten jest super, po prostu król lew.

                Comment

                • Andrewbrw
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 932

                  no masakra, rekord świata, małysz i robienie kupy w jednym, 100 piw za dużo itp. :

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    Kup sobie browar....

                    A swoja droga - co to za browar?
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi
                      Kup sobie browar....

                      A swoja droga - co to za browar?
                      mnie intryguje komunikat na dole aukcji:......

                      "Sprzedający skontaktuje się z kupującym, który wygrał aukcję, w celu określenia szczegółów transportu, pakowania i płatności."

                      ..........to pakowanie
                      Last edited by Ahumba; 22-01-2006, 10:26.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • akszeinga
                        Senior
                        • 03-2005
                        • 225



                        Facet natrudził się... może wenę przyniosło mu piwo?

                        Comment

                        • akszeinga
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 225

                          "kto daje i odbiera, ten się w piekle poniewiera" ??

                          Prawo i wymiar sprawiedliwości w Rzeczpospolitej. Poradnictwo prawne i aktualności z dziedziny prawa. Najnowsze zmiany i nowe prawo

                          Comment

                          • Andrewbrw
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 932

                            Po mszy z kościoła wychodzą dwie staruszki i rozpoczynają rozmowę.Pierwsza
                            mówi :
                            - Pani ta dzisiejsza młodzież to taka niewychowana, a jak się ubierają, co
                            nagłowach mają - z jednej strony czerwone, z drugiej zielone, straszne .
                            Na to druga:
                            - Pani to jeszcze nic! Wczoraj wieczorem wracam od wnuczki i wchodzę do jednej
                            windy a do drugiej młoda para. Jeszcze się drzwi nie zamknęły ich windy, a
                            słyszę : "Jak wykręcisz żarówkę, to wezmę do buzi". Pani, SZKŁO ŻRĄ, SZKŁO ŻRĄ


                            Podczas wizyty w Anglii Lech Kaczyński został zaproszony na
                            herbatę do Królowej. Kiedy rozmawiali zapytał ja, jaka jest mocna strona jej władzy?
                            Królowa odpowiedziała, iż otacza się inteligentnymi ludzmi.
                            - Po czym rozpoznajesz, że sa inteligentni? - spytał Kaczyński.
                            - Cóż, po prostu zadaje im odpowiednie pytania - odpowiedziała Królowa - pozwól mi zademonstrować. W tym momencie Królowa bierze słuchawkę i dzwoni do Tony\'ego Blaira:
                            - Panie ministrze, proszę opowiedzieć na następujące pytanie: Pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Panskim bratem ani siostra - kto to jest?
                            - Oczywiście to ja nim jestem.
                            - Doskonale - odpowiada Królowa - dziękuje bardzo i dobranoc.
                            Odkłada słuchawkę i mówi:
                            - Czy teraz już Pan rozumie, Panie Prezydencie?
                            - Tak. Jestem niezmiernie wdzięczny. Nie mogę się doczekać by zastosować ten sposób!
                            Po powrocie do Warszawy Kaczyński decyduje poddać testowi premiera - Kazimierza Marcinkiewicza. Wzywa go do Pałacu Prezydenckiego i pyta:
                            - Kaziu, chciałbym Ci zadać jedno pytanie, ok?
                            - Ależ oczywiście, nie krepuj się, jestem gotów...
                            - Posłuchaj, twoja matka ma dziecko i twój ojciec ma dziecko, ale nie jest ono twoim bratem ani siostra - kto to jest?
                            Marcinkiewicz chrzaka, kaszle i w końcu odpowiada:
                            - Czy mógłbym się zastanowić i wrócić z odpowiedzia?
                            Kaczyński zgadza się i Marcinkiewicz wychodzi. Natychmiast zwołuje zebranie klubu parlamentarnego PiS, po czym głowia się nad zagadka przez kilkanaście godzin, ale nikt nie wpada na rozwiazanie. W końcu, w akcie desperacji, Marcinkiewicz dzwoni do Jana Rokity i przedstawia mu problem:
                            - Niech pan posłucha, jak to może być: pańska matka ma dziecko i pański ojciec ma dziecko, ale nie jest ono Pańskim bratem ani siostra -
                            kto to jest? (Łebski z niego facet myśli Marcinkiewicz, studiował, na pewno
                            znajdzie odpowiedz...) Rokita odpowiada bez zastanowienia:
                            - To ja, oczywiście.
                            Uradowany Marcinkiewicz wraca biegiem do Pałacu Prezydenckiego,
                            odnajduje
                            Kaczyńskiego i krzyczy:
                            - Mam, mam! Wiem kto to jest! To Jan Rokita!
                            Na co Kaczyński robiac zdegustowana minę:
                            -Nie, idioto! To Tony Blair!

                            Comment

                            • Dojlidy
                              Gość
                              • 12-2002
                              • 143

                              Moze tego jeszcze nie było

                              Comment

                              • zAjkA
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1089

                                Tego tym bardziej FSO Polonez w Top Gear.

                                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎