Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A mi się wydawało...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
    klep, klep, żeby nie było że lubimy tylko gadać
    Ale po co, jakoś nie widzę zainteresowania Chyba jednak rzeczywiście większość zna angielski
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
      ... Ale mogę zaryzykować stwierdzenie, że język angielski zna zdecydowana większość forumowiczów.
      Zaryzykować możesz. Ja znam i rozpoznaję bezbłędnie, tylko nic nie rozumiem.

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        #18
        To chyba wiekszość forumowiczów reprezentuje ten poziom znajomości angielskiego , bezbłędnie rozpoznaje , nawet potrafi przeczytać , gorzej z całkowitym zrozumieniem .
        Dla jasności dodam że też się zaliczam do tej większości

        Comment

        • yemiołka
          Senior
          • 02-2002
          • 1012

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
          języka używanego w obrocie administracyjnym.
          hmmm, czyżby chodziło o mielenie jęzorem??
          **** zbliża ludzi... :-]

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
            Rzeczony tekst, który rozpoczął tę dyskusję, był po angielsku. Gdyby był na przykład po chińsku - to rzeczywiście nie miało by sensu zamieszczanie go, gdyż ile osób było by w stanie go przeczytać? Ale mogę zaryzykować stwierdzenie, że język angielski zna zdecydowana większość forumowiczów.
            Ok.Nie znam języka angielskiego i wcale sie z tym nie kryję.Dlatego chciałbym czytac po polsku.
            Chcesz zamieszczać obcojezyczne teksty? To odśwież sobie stary temat i tam wklejaj teksty nawet po chińsku.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
              Ok.Nie znam języka angielskiego i wcale sie z tym nie kryję.Dlatego chciałbym czytac po polsku.
              Chcesz zamieszczać obcojezyczne teksty? To odśwież sobie stary temat i tam wklejaj teksty nawet po chińsku.
              Aż ak bardzo przeszkadza ci wklejanie jednego angielskieog tekstu na sto polskich? Zwłaszcza jeśli pochodzi z czasopisma wydawanego w Polsce?
              A poza tym fakt że nie znasz angielskiego jest kiepskim argumentem. Gdyby inne rzeczy na browar.biz podobnie równać w dół, to powinniśmy wychwalać Tyskie...

              Comment

              • biermann
                Senior
                • 09-2001
                • 2552

                #22
                Nie często zdarza mi się zgadać z Kiszotem ale tu wyjątkowo ma rację. Jest temat z tekstami angielskimi i tego się trzymajmy bo zawalę prasówke po niemiecku to jest przynajmniej dobry piwny język a nie jakieś badziewiarsko wyspiarskie gadanie przez gorące kluchy


                przypomina mi sie tekst z jakiegos filmu, może nie dokładny cytat ale sens... " pani czyta w tym języku? Nie... tak tylko przeglądam..."
                "Zawsze pamietaj o przewidywalności głupoty"
                Hare piwo, hare piwo, piwo, piwo, hare, hare
                Hare sex, hare sex, sex, sex hare, hare
                Hare muza, hare muza, muza, muza, hare, hare
                Hare siec, hare siec, piwo, sex, muza, hare.

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  #23
                  A ja się twardo nie będę zgadzał. Będzie więcej osób mogących skorzystać z takiego anglojęzycznego tekstu niż takich, którzy nie będą go rozumieć. No ale jak wiadomo każdy powód do narzekania jest dobry

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    #24
                    Przeciez nikt nie neguje faktu zamieszczenia tego artukułu , tylko chodzi o zamieszczenie go w odpowiednim miejscu. Skoro jest odpowiednie temat , to dlaczego nie tam go wkleić ? I wcale nie chodzi o narzekanie...

                    Comment

                    • pieczarek
                      zwykle cham i prostak
                      • 06-2001
                      • 5011

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                      Będzie więcej osób mogących skorzystać z takiego anglojęzycznego tekstu niż takich, którzy nie będą go rozumieć.
                      Ciekawe co rozumiesz pod pojęciem "skorzystać z takiego angielskojęzycznego tekstu"? Zrozumieć? Po wydrukowaniu wykorzystać w toalecie?

                      Jeśli chodzi o zrozumienie, to stawiam dolary przeciw orzechom, że się myslisz. W Polsce po angielsku jako tako mówi 5% społeczeństwa, wśród młodzieży jest to maksymalnie 20%.

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎