Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dowcipy, które śmieszą tylko nas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    No dobra, pewnie część osób już to zna i wcale to nie takie śmieszne, ale ja właśnie padłam: http://bash.org.pl/678797/
    Ale to pewnie wina takiego jednego klasztornego z manufaktury j. po ciężkim dniu pracy

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      Trzech hackerów i trzech userów wybrało się w podróż pociągiem. Userzy kupili 3 bilety, hackerzy jeden na wszystkich. Jadą. Widzą że zbliża się kontrol. Hackerzy biorą swój bilet i zamykają się we trójkę w kiblu. Przychodzi kontrol, sprawdza bilety userom, odchodzi. Przechodząc obok kibla widzi, że ktoś tam się zamknął. Puka. Hackerzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, kontroler sprawdza, dziękuje, wsuwa z powrotem bilet i odchodzi.
      Ci sami userzy i hackerzy jadą w podróż powrotną. Userzy biorąc przykład z hackerów kupują jeden bilet na trzech, hackerzy nie kupują wcale. Jadą. Zbliża się kontrol. Userzy biorą swój bilet i biegną do kibla, zamykają się. Hackerzy idą za userami, pukają w drzwi do kibla, userzy wysuwają bilet przez szparę pod drzwiami, hackerzy biorą bilet i biegną do drugiego kibla na drugim końcu
      wagonu...

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4998

        Superman leci nad miastem.
        Nagle na dachu najwyzszego wiezowca zauwazyl opalajaca sie nago Superwoman.
        A ze miala szeroko rozstawione nogi, nie namyslajac sie wyjal swa meskosc i z rozpedu wbil sie w nia.
        - Ach! - krzyknela Superwoman
        - Ach! - krzyknal Superman
        - Auuuuuuuu! - krzyknal Niewidzialny Czlowiek.
        Last edited by Latarnik; 17-08-2011, 17:51.
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • crocco
          Senior
          • 12-2010
          • 590

          Po ciężkiej pracy na plantacji bawełny wraca zmęczony Murzyn do domu. Przed domem bawi się wesoła gromadka jego dzieci. Już wchodzi do domu gdy nagle zobaczył krokodyla, który podkradł się pod dom, porwał jedno małe Murzyniątko i zasuwa z powrotem do rzeki. Ojciec chwycił jakiegoś drąga, rzucił się na pomoc ale krokodyl był szybszy.
          Żona go pociesza:
          - Nie przejmuj się, mamy dużo dzieci, możemy nowego zrobić...
          Minął pewien czas i sytuacja się powtarza: ciężka praca na plantacji, znowu krokodyl, znowu nieudana pogoń i znowu żona mówi: "nowego zrobimy".
          Mija jeszcze parę miesięcy - znowu to samo.
          Wszedł Murzyn do domu, usiadł ciężko za stołem, podparł głowę rękami i mówi:
          - Och życie, życie!!! Dzień w dzień ciężko haruję na plantacji, noc w noc dymam żonę - i wszystko to po to, by nakarmić tego pie**olonego krokodyla!!!

          Przychodzi baba do lekarza i mówi:
          - Panie doktorze, z moim mężem coś nie w porządku. Ubzdurał sobie, że jest śnieżnym bałwanem. Stoi na podwórku z garnkiem na głowie, z miotłą w ręku.
          - Proszę go do mnie przyprowadzić.
          Po godzinie baba wraca i mówi:
          - Panie doktorze, nic z tego. Została z niego tylko kałuża wody, garnek i miotła!

          Facet chwali się kumplowi:
          - Wiesz, buduję swojej teściowej krzesło.
          - No i...? Jak idzie ?
          - Poza elektryką wszystko już gotowe...

          Student medycyny wybrał się po zajęciach do prosektorium poćwiczyć przed zbliżającym się egzaminem. Podszedł do stołu, na którym twarzą do dołu leżało ciało (może Mickiewicz?). Student podniósł prześcieradło i zaskoczony zobaczył korek wystający z odbytnicy. Zaintrygowany pociągnął za koreczek, który wyskoczył z charakterystycznym puknięciem, a wtedy w sali rozległ się śpiew:
          "Keine Grenzen..." Zaskoczony student wcisnął korek na swoje miejsce i śpiew ucichł... Nie dowierzając własnym uszom, wyciągnął zatyczkę jeszcze raz - pUk!.. i... "Keine Grenzen..."
          Kompletnie nic już nie rozumiejąc, chłopak poleciał po asystenta i ciągnie go za rękaw do zwłok.
          - Niech pan popatrzy i posłucha! Przecież to niemożliwe!
          ...pUk!... "Keine Grenzen..."
          - Heh, no i co z tego? - spytał asystent spokojnie.
          - No jak to?! Przecież to najdziwniejsza rzecz jaką w życiu widziałem!
          - E tam, byle dupa potrafi śpiewać po niemiecku.

          Comment

          • mjp
            † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
            • 02-2004
            • 954

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
            No dobra, pewnie część osób już to zna i wcale to nie takie śmieszne, ale ja właśnie padłam: http://bash.org.pl/678797/
            Ale to pewnie wina takiego jednego klasztornego z manufaktury j. po ciężkim dniu pracy
            404 Nie znaleziono

            Podany adres nie został znaleziony.

            Faktycznie, powala...
            Maciek
            Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)

            Comment

            • anteks
              maruda
              • 08-2003
              • 10738

              Jak w prosty sposób odróżnić Japończyka od Chińczyka ?
              - Licznikiem Geigera .

              Przychodzi facet do marketu budowlanego i mówi
              - Interesują mnie drzwi.
              Sprzedawca na to :
              - Zajebiste ma pan zainteresowania.
              Mniej książków więcej piwa

              Comment

              • crocco
                Senior
                • 12-2010
                • 590

                Na plaży siedzi facet otoczony ładnymi panienkami w strojach bikini. Panienki proponują mu:
                - Jak puścisz bąka, to zdejmiemy staniki.
                Facet napina się i puszcza bąka. Panienki zdejmują staniki i mówią:
                - Jak puścisz drugiego bąka, to zdejmiemy majtki.
                Facet napina się i puszcza znowu bąka. Panienki zdejmują majtki i znów proponują:
                - Jak puścisz serię bąków, to pozwolimy się dotknąć.
                Facet zadowolony napina się i puszcza serię bąków, po czym wyciąga rękę, żeby dotknąć panienki, ale w tej chwili ktoś łapie go za ramię i mówi:
                - Kowalski, dość tego! Nie dość, że śpicie na zebraniu, to jeszcze pierdzicie!

                W barze facet zapoznaje się z niemłodą, ale bardzo pociągającą panią w wieku około 50 lat... Wypili, pogadali... W pewnej chwili ona pyta:
                - Kochałeś się kiedyś z matka i córką jednocześnie?
                - Nie...
                - A chciałbyś?
                - Kobieto, jeszcze pytasz?!
                - No, to farciarz jesteś. Idziemy do mnie.
                Doszli do domu, pani otwiera drzwi, wołając:
                - Mamusiu, a mamusia juz śpi?

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
                  - Mamusiu, a mamusia juz śpi?
                  10/10
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • crocco
                    Senior
                    • 12-2010
                    • 590

                    - Zajączku, dlaczego masz takie krótkie uszy?
                    - Bo jestem romantyczny.
                    - Nie rozumiem.
                    - Wczoraj siedziałem na łące i słuchałem śpiewu słowika. Tak się zasłuchałem, że nie usłyszałem kosiarki...


                    Na pogrzeb policjanta przychodzi jego kolega z pracy. Gdy się z nim żegna, wsuwa mu coś pod poduszkę. Zaciekawiona wdowa pyta:
                    - Co mu tam włożyłeś?
                    A on na to:
                    - Kwiaciarnia była zamknięta, to kupiłem czekoladę.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Nie winię Czarnych za to, że w trakcie zamieszek ukradli wiele rzeczy.
                      Za co oni, biedni, mają teraz żyć, kiedy Amy Winehouse nie kupuje już heroiny?

                      Comment

                      • crocco
                        Senior
                        • 12-2010
                        • 590

                        Rozmowa na pierwszej randce:
                        - Masz jakieś nałogi?
                        - Nie...
                        - A jakieś hobby?
                        - Lubię rośliny.
                        - O! A jakie ?
                        - Chmiel, tytoń, konopie...

                        Po co blondynka idzie na cmentarz?
                        Żeby ja strach przeleciał...

                        Comment

                        • lynx_lynx
                          Senior
                          • 03-2011
                          • 119

                          Pyta wnuczek babci.
                          - Babciu czy widziałaś moje tabletki z napisem LSD?
                          - Eeetam tabletki wnusiu, widziałeś smoka w łazience ?

                          Comment

                          • crocco
                            Senior
                            • 12-2010
                            • 590

                            Klient zamawia u barmana najpierw 4 kieliszki wódki, potem 3, potem 2, wreszcie tylko 1.
                            Wypija i zwraca się do barmana:
                            - Nigdy nie mogę zrozumieć im mniej piję tym bardziej jestem pijany

                            Przy barze spotkali się Francuz, Niemiec, Amerykanin i Polak. Dyskusja zeszła na temat patriotyzmu i padło pytanie, z czego każdy jest dumny. Francuz mówi:
                            - Ja jestem dumny z naszych kobiet - są symbolem seksu i elegancji na całym świecie.
                            Na to Niemiec:
                            - Ja jestem dumny z naszych rzemieślników, a zwłaszcza stolarzy - robią najlepsze meble na całym świecie.
                            Amerykanin:
                            - Ja jestem dumny z CIA - wie co, gdzie, kiedy i z kim na całym świecie.
                            Wreszcie Polak:
                            - A ja jestem dumny z siebie - dziesięć lat temu kochałem się z jedną Francuzką na niemieckim stole, a CIA nie wie o tym do dzisiaj!

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lynx_lynx Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pyta, wnuczek babci.
                              Mnie już samo to urzekło, ale z przecinkiem
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Mnie już samo to urzekło, ale z przecinkiem
                                Weź nie pierdol, seksualna czekolado

                                To taki żart sytuacyjny który śmieszy naprawdę nielicznych
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎