Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dowcipy, które śmieszą tylko nas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chinet
    Senior
    • 04-2006
    • 486

    Dresy to najtroskliwsi ludzie jakich znam - zawsze jak przechodzę obok nich to pytają czy mam jakiś problem!


    Dwaj koledzy po pracy wybrali się do knajpy na wódkę. Późno w nocy wracają do domu przez park. Stanęli pod drzewem aby się odlać. Jeden z nich patrzy ze zdumieniem, ze ten drugi ściągnął spodnie, podniósł jedna nogę do góry i sika jak pies.
    - Władek, czy ty oszalałeś?!
    - Wcale nie, po prostu on mnie ostatnio zawiódł gdy byłem w łóżku z kapitalną babką i od tego czasu nie podaje mu ręki...


    Zdesperowana dziewczyna stoi na nadbrzeżu i chce popełnić samobójstwo. Widzi to młody marynarz, podchodzi do niej i mówi:
    - Nie rób tego! Zabiorę cię na pokład naszego statku, ukryję, przemycę do Ameryki i zaczniesz nowe życie. Przez cały rejs będę cię karmił, bedę ci dawał radość, a ty będziesz mnie dawać radość. Jeszcze nie wszystko stracone...
    Dziewczyna, jeszcze pochlipującą z cicha, postanowiła dać sobie jeszcze jedną szanse i poszła z nim na statek. Jak obiecywał tak zrobił - ukrył ją pod pokładem, raz na jakiś czas podrzucał jej kanapkę, jakiś owoc lub coś do picia, a całe noce spędzali na miłosnych igraszkach. Sielankę przerwał kapitan, który pewnego dnia odkrył kryjówkę dziewczyny.
    - Co tu robisz? - zapytał surowo.
    - Mam układ z jednym z marynarzy. Zabrał mnie do Ameryki, karmi mnie, a ja mu pozwalam robić ze mna, co chce. Mam nadzieje, ze kapitan go nie ukarze?
    - Nie - odpowiedział kapitan. - Chcialbym jednak, żebyś wiedziała, ze jesteś na pokładzie promu Wolin - Świnoujście - Wolin.


    Mama dała Jasiowi ostatnie 50 złotych na zakupy (do wypłaty było jeszcze 2 tygodnie) i mówi Jaskowi:
    - Jasiek kupisz chleb, margarynę i kawał sera. Reszta kasy trafia na stół.
    Jasiek poszedł do sklepu ale po drodze spodobał mu się misiek za całe 50 złotych. Kupił misia i pędzi do chaty. Matka na to:
    - Jasiu kurwa, co żeś zrobił ty baranie, natychmiast idź sprzedaj tego misia.
    Jasiek bez namysłu poszedł opchnąć misia sąsiadce. Wchodzi do jej mieszkania a sąsiadka w łóżku z jakimś facetem. Nagle rozlega się pukanie do drzwi. Sąsiadka natychmiast wpycha faceta razem z Jasiem do szafy.
    Jasiek (J) w szafie odzywa się do faceta (F):
    (J) - Kupi pan misia?
    (F) - Spadaj chłopcze!
    (J) - Bo będę krzyczał!
    (F) - Masz pięćdziesiąt złotych i się zamknij!
    (J) - Oddaj misia!
    (F) - Nie oddam!
    (J) - Oddaj bo będę krzyczał!
    Sytuacja powtarza się kilkanaście razy, Jasiu zarobił kasy od cholery, wraca do domu z zakupami (kawior, krewetki, szynki, i cała furę szmalu jeszcze przytargał).
    Matka do Jasia:
    - Jasiek chyba bank obrabowałeś, natychmiast do księdza idź się wyspowiadać. Jasiek poszedł do kościoła, podchodzi do konfesjonału i mówi:
    - Ja w sprawie Misia ...
    - Spierdalaj, nie mam już kasy.


    Księżna Diana poszła do nieba. U bram wita ją Święty Piotr i mówi:
    - Wiem córko, że na Ziemi byłaś księżną, ale tutaj w niebie wszyscy są równi, więc zdejmij tę koronę.
    - To nie korona. To alufelga.

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      Hiperpłaszczyzna rozpięta na ewaluowanej przestrzeni bazowej 25 wymiarowej
      posiada 17 ekstremów lokalnych. Niech k będzie dowolnym ciałem zgodnym z waluacją
      dyskretną dla hipotezy Jakobianowej. Domknięcie całkowite pierścienia
      izomorficznego definiuje wskaźniki sumacyjne. Ciała i pierścienie mają
      cyklystancję 1 różna od 0.
      Ile będzie kosztować piwo Tyskie w Suwałkach na przełomie marca i grudnia?



      Jasiek chodzi na imprezę co tydzień, Mariola co 16 dni. Znając okres
      cyklu miesiączkowego Marioli oblicz prawdopodobieństwo, że na
      wspólnej imprezie wpadną.
      Wyznacz prawdopodobieństwo, ze będą to bliźniaki.
      Pytania dodatkowe : ile będą wynosić alimenty po 6 latach i jak
      ma na imię teściowa Jasia ?



      Na Politechnice.
      Jeden projekt 3 studentów wykonuje w 2 miesiące.
      4 studentów w 2 miesiące i 1 tydzień, 5 studentów
      w 2 miesiące i 18 dni. Oblicz ile musi się zrzucić
      6 osobowa grupa studentów, aby kupić projekt
      i oddać go na 2 tygodnie przed końcem semestru?
      Pytanie dodATKOWE Czy dziekan ma tytuł profesora czy docenta ?
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        Nie wiem czy było? Jeśli tak to przepraszam?

        -Jaki jest najbardziej esktremalny sport?
        -pielgrzymka do Częstochowy w koszulce TVN
        Poszukuję

        Comment

        • crocco
          Senior
          • 12-2010
          • 590

          Facet budzi się w południe na potwornym kacu. Patrzy, na stole cztery schłodzone butelki piwa i list następującej treści:
          “Kochanie, wypoczywaj. Jakbyś czegoś potrzebował to zadzwoń.
          Zwolnię się z pracy i przyjadę. Twoja kochająca żona”.
          Facet pyta syna: – Co się wczoraj stało? Nic nie pamiętam. Czyżbym wrócił w nocy
          z kwiatami albo pierścionkiem?
          Syn na to: – Przyszedłeś o piątej nad ranem kompletnie pijany, awanturowałeś się, a gdy matka chcąc cię rozebrać ściągała ci spodnie, powiedziałeś: “Spadaj dziwko, jestem żonaty!”

          Comment

          • arzy
            Senior
            • 06-2002
            • 2814

            - Babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy?
            - Wynocha, sram!
            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            Bractwo Piwne
            Skład Piwa
            Piszę poprawnie po polsku!

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23808

              Pytanie osoby z branży producentów maszyn do napełniania:

              JP: "So, how are you filling today?"
              AS: "Good, thanks!"
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • wpadzio
                Senior
                • 06-2011
                • 2647

                Pewna aktorka opowiada koleżance o niedawnym obiedzie ze znanym reżyserem:
                - Pokazał mi scenariusz. Wiesz, główna rola jakby dla mnie stworzona.
                Potem poszliśmy do niego, żeby omówić zamysł filmu. I w trakcie rozmowy ten bydlak mówi mi, że widzi mnie w roli pokojówki, która na ekranie nie mówi ani słowa!
                - No i co? - pyta koleżanka.
                - No wiesz, roześmiałam mu się prosto w jajca!
                Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                Serviatus status brevis est
                3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                Comment

                • crocco
                  Senior
                  • 12-2010
                  • 590

                  Dzwoni blondynka na policję i mówi :
                  "dzień dobry ukradli mi sprzęgło , kierownicę i hamulec" .
                  Mija kilka minut... Blondynka znów dzwoni na policję i mówi:
                  "Heh.. pomyłka usiadłam z tyłu "

                  Comment

                  • Pankracy
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2773

                    Para starszych ludzi udała się do lekarza. Trochę zakłopotani wyjaśnili lekarzowi, że mają problemy ze swoim życiem seksualnym:
                    - Czy mógłby pan popatrzeć jak to robimy i przekazać nam swoje uwagi? - zapytali.
                    Lekarz odpowiedział:
                    - Ja nie jestem seksuologiem, powinniście iść do właściwego lekarza.
                    Na to para odpowiedziała:
                    - Nie, nie! Mamy do pana doktora pełne zaufanie.
                    Po dokładnym przyjrzeniu się aktowi lekarz zastanowił się i powiedział:
                    - Nie wygląda mi na to abyście mieli jakiś problem. Życzyłbym sobie aby moje życie seksualne tak wyglądało. Nie mogę doradzić wam niczego. Nie dam wam żadnej porady.
                    Para zaczęła jednak odwiedzać ponownie lekarza i skarżyć się na problemy. To samo powtórzyło się w następnym tygodniu i w kolejnym. Za czwartym razem kiedy już skończyli się kochać lekarz powiedział:
                    - Nie rozumiem? Nie macie najmniejszych problemów. Kochacie się tak namiętnie, że aż trudno uwierzyć.
                    Dziadek nic nie powiedział. Staruszka natomiast odrzekła:
                    - Bo widzi pan doktor. My mamy problem gdy uprawiamy seks w domu. Jeśli robimy to w moim mieszkaniu to boimy się, że nakryje nas mój mąż. Jeśli w jego domu, może nas przyłapać jego żona. W hotelu pokój kosztuje tyle że nas na to nie stać. A u pana doktora w gabinecie jest za friko. I w dodatku pełna dyskrecja.
                    Last edited by Pankracy; 12-01-2012, 19:42.

                    Comment

                    • beerek62
                      Senior
                      • 04-2010
                      • 1037

                      Jasiu w szkole w górskiej miejscowości podczas przerwy wystraszył nauczycielkę, strzelając z nadmuchanej papierowej torby.
                      Ta poprosiła do szkoły ojca Jasia i opowiedziała, co wyprawia jego syn.
                      Baca wysłuchał nauczycielki i mówi :
                      - niech się pani nic nie przejmuje.
                      Jak ostatnio posuwałem sobie łowiecke na hali a ten łobuz zaszedł nas od tyłu i strzelił z worka po cemencie,
                      to mi ino od łowiecki tylne nogi w rękach zostały.
                      Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                      Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                      Comment

                      • mark33
                        Idę po piwo do piwnicy.
                        • 04-2005
                        • 3283

                        Doktor mówi do pacjenta:
                        - No no, jest pan zdrowy jak byk! Wszystkie wyniki w porządku! Z seksem też pan chyba nie ma problemów?
                        - Cóż, tak ze trzy razy w tygodniu to sobie dogodzę.
                        - Trzy razy w tygodniu? Z pana kondycją to i trzy razy dziennie można by było.
                        - Niby tak, ale pan doktor wie, jaki jest los proboszcza na wiejskiej parafii...

                        Comment

                        • crocco
                          Senior
                          • 12-2010
                          • 590

                          Żona z mężem w łóżku. Mąż kocha się jak w transie. Ona ma orgazm jeden, drugi, trzeci, czwarty, piąty... W chwili ekstazy pyta:

                          - Kochanie, co to się dzisiaj z tobą stało?

                          - A, co się miało stać, zamyśliłem się...

                          Comment

                          • mark33
                            Idę po piwo do piwnicy.
                            • 04-2005
                            • 3283

                            Rozmowa dwóch przyjaciółek:
                            -Ten mój stary to nie widzi we mnie już kobiety! Przychodzi wieczorem do domu i tylko: Co jest do żarcia? zeżre i idzie spać
                            -Mam na to sposób, z moim było to samo. Kupiłam sobie seksowna satynową czarną koszulkę, czarne podwiązki z pończochami i jeszcze do tego czarną maskę. Wieczorem jak przyszedł z pracy i mnie w tym zobaczył to mówię ci było boooosko!
                            Spotykają się po kilku dniach:
                            - I co, pomogło!?
                            - Daj spokój, zrobiłam jak mi radziłaś, a on wraca do domu, patrzy na mnie i wali tekst:
                            - Cześć Zorro, co jest do żarcia?

                            Comment

                            • crocco
                              Senior
                              • 12-2010
                              • 590

                              Rozbitek na bezludnej wyspie wyciąga z wody dziewczynę, która dopłynęła do brzegu trzymając się beczki.
                              - Od dawna pan tu żyje?
                              - Od 15 lat.
                              - Sam?
                              - Tak.
                              - Teraz będzie miał pan to, czego panu najbardziej brakowało... - zagadnęła filuternie.
                              - Niemożliwe! W tej beczce jest piwo?

                              Comment

                              • slavoy
                                Senior
                                • 10-2001
                                • 5052

                                Starszych i bardziej czerstwych kotletów nie masz?
                                Dick Laurent is dead.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎