Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dowcipy, które śmieszą tylko nas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marek-C
    Senior
    • 12-2005
    • 848

    to dla poprawy humoru:

    ozmawiają Niemiec, Rosjanin i Polak o tym co kupią żonom na gwiazdkę:
    Niemiec mówi:
    - Ja kupię swojej żonie Mercedesa i BMW. Jak jej się nie spodoba Mercedes, to Będzie miała BMW.
    Rosjanin mówi:
    - Ja kupię mojej futro z norek i z szynszyli. Jak jej się nie spodobają norki, to będzie miała z szynszyli.
    Polak:
    - A ja mojej kupię kapelusz i huśtawkę. Jak jej się nie spodoba kapelusz, to niech się buja.

    Na łożu śmierci leży 80-latek - kochany mąż, ojciec i dziadek. Dookoła zebrała się cała rodzina. Żona, wszystkie dzieci, wnuki oraz kilkoro prawnucząt. Wszyscy w milczeniu wpatrują się w sufit tudzież w podłogę, czekając na zbliżającą się chwilę... Nagle ciszę przerywa dziadek i rzecze:
    - Zdradzę wam swój największy sekret... Ja naprawdę nie chciałem się żenić i zakładać rodziny. Miałem wszystko: szybkie samochody, piękne kobiety, sporo przyjaciół i kasę na koncie. Ale pewnego wieczoru znajomy rzekł do mnie:
    - "Ożeń się i załóż rodzinę bo nie będzie ci miał, kto podać szklanki wody, kiedy będzie ci się chciało pić na łożu śmierci."
    Od tego momentu słowa te nie dawały mi spokoju. Postanowiłem radykalnie zmienić swoje życie i ożenić się. Skończyły się wyskoki z kolegami na piwo. Teraz wyskakiwałem tylko do nocnego po gerberki dla was, dzieci moje. Wieczorne dyskoteki z dziewczynami, zamieniły się w wieczorne oglądanie seriali z żoną... Pieniądze z konta zostały roztrwonione na fundusze inwestycyjne dla was kochane dzieci. Swawolne dni sprzed małżeństwa odeszły jak wiatr... I teraz, kiedy leżę na łożu śmierci ... - wiecie co?
    - Co? - wszyscy zdumieni wpatrują się w staruszka.
    - Nie chce mi się pić!

    Diabeł złapał Niemca, Polaka i Rosjanina i mówi do nich:
    - Wsadzę was do lochów, przyjdę za 100 lat i zobaczę co tam u was słychać.
    Przed odejściem powiedział, że mogą mieć po jednym życzeniu. Niemiec mówi więc, że chce wszystkie najpiękniejsze kobiety świata. Rosjanin, że chce pełno wódki. Polak powiedział, że chce dużo papierosów. Diabeł spełnił ich życzenia... Wraca po 100 latach... Najpierw podchodzi do Niemca i pyta:
    - Cześć, jak było?
    Niemiec odpowiada:
    - Już nigdy nie spojrzę na kobietę!
    Następnie diabeł podchodzi do Rosjanina i pyta:
    - A jak tam u ciebie?
    Rosjanin pijany zaczyna bełkotać.
    Diabeł podchodzi więc do Polaka i pyta:
    - A co u ciebie słychać?
    Polak patrzy z ubłaganiem na diabła i pyta:
    - Masz zapałki?

    Przychodzi facet do sklepu i pyta:
    - Macie jakieś bardzo trudne puzzle?
    - Mamy. Może być pustynia 500 części?
    - Nie To na pięć minut. Może coś cięższego.
    - No a np. ocean 1500 części?
    - Nie, 10 minut!
    - No to najtrudniejszy zestaw: niebo nocą - 2500 części.
    - Nie macie naprawdę nic trudniejszego? Może być trójwymiar...
    - Niech pan idzie do piekarni po bułkę tartą i poskłada sobie z niej rogalik...

    - Wiem, że to tylko formalność - mówi młody nowoczesny człowiek do ojca swojej dziewczyny - ale chciałbym prosić o rękę pańskiej córki.
    - Kto Ci powiedział, że to jest tylko formalność?! - piekli się jej ojciec.
    - Ginekolog...

    W restauracji:
    - Kelner, czy macie dziką kaczkę?
    - Nie, ale dla pana możemy rozwścieczyć domową.


    myślę ze to jest NUMBER ONE!



    Nowa służąca, Francia (prosta kobieta ze wisi), sprzątając rano pokój hrabiny znalazła w łóżku prezerwatywę. Zaczerwieniła się i brakło jej oddechu, w tym momencie weszła hrabina:
    - Cóż to, Francia? Nigdy miłości nie uprawiałaś?
    - Tak, jaśnie pani - mówi Francia - ale nigdy tak mocno, żeby skóra zlazła.

    Wojsko. Do uszu generała doszło, że żołnierze robią sobie nocne wypady do wsi na dziewczynki. Postanowił sprawdzić to. Nocą poszedł do baraków, a tam faktycznie ani jednego wojaka nie ma. Postanowił czekać.
    Po jakimś czasie pojawia się jeden żołnierz, zziajany i widząc generała zaczyna się tłumaczyć:
    - Bardzo przepraszam, ale wszystko wyjaśnię. Miałem randkę z dziewczyną i tak jakoś czas zleciał. Pobiegłem na autobus, ale ten mi uciekł. Poszedłem na taxi, ale taxi zepsuło się. Znalazłem farmę, kupiłem konia, ale ten mi padł po drodze. Tak więc biegłem ile sił w nogach no i jestem.
    Generał nie wierzył w jego wyjaśnienia, ale że rozumie młodych facetów i ich potrzeby w stosunku do kobiet, pozwolił mu odejść bez żadnej kary.
    Po kilku minutach ośmiu innych żołnierzy przybiegło zziajanych. Widząc generała, każdy z nich zaczyna się identycznie tłumaczyć:
    - Bardzo przepraszam, ale wszystko wyjaśnię. Miałem randkę z dziewczyną i tak jakoś czas zleciał. Pobiegłem na autobus, ale ten mi uciekł. Poszedłem na taxi, ale taxi zepsuło się. Znalazłem farmę, kupiłem konia, ale ten mi padł po drodze. Tak więc biegłem ile sił w nogach no i jestem.
    Generał popatrzył na nich groźnym okiem, ale że dopiero co puścił pierwszego bez kary, to i im pozwolił odejść.
    Po chwili przybiega kolejny zziajany żołnierz i widząc generała zaczyna się tłumaczyć:
    - Bardzo przepraszam, ale wszystko wyjaśnię. Miałem randkę z dziewczyną i tak jakoś czas zleciał. Pobiegłem na autobus, ale ten mi uciekł. Poszedłem na taxi, ale...
    - Zepsuło się, tak?
    - Nie. Na drodze leżało tyle koni, że nie sposób było to wszystko objechać!

    Babcie rozmawiają o swoich wnukach:
    - Mój będzie lekarzem, ciągle bawi się w robienie zastrzyków...
    - Mój będzie ogrodnikiem, stale przesiaduje w ogrodzie...
    - Mój chyba zostanie pilotem - często macza szmatkę w benzynie, wącha i mówi: "Babciu, ale odlot...".

    Kobieta sprzedaje bilety do kina i różnego rodzaju smakołyki.
    Mężczyzna kupuje bilet.
    Bileterka: - A może orzeszki pan kupi?
    - Nie, dziękuję.
    - A paluszki?
    - Też dziękuję.
    - Chociaż dropsy niech pan weźmie.
    Zdenerwowany mężczyzna: - Nie chcę. Już mówiłem!
    Zdegustowany odchodzi od kasy. Niepocieszona bileterka wystawia głowę przez okienko i woła:
    - A mordercą jest szofer, sknerusie!!!

    Student medycyny odbywa staż w Pogotowiu Ratunkowym. Odbiera telefon, zgłoszenie do wypadku. Po chwili mkną w karetce - on, pielęgniarka i oczywiście kierowca-sanitariusz. Stres, trema, wilgotne dłonie...
    W pewnej chwili kierowca kurczowo łapie się dłońmi za gardło, zaczyna charczeć i wybałuszać oczy. Pielęgniarka bez namysłu z całej siły wali go w głowę walizeczką z medykamentami, po czym wszystko się uspokaja. Student ze zdziwienia nie może wypowiedzieć słowa... Po chwili sytuacja się powtarza: kurczowy chwyt za gardło, ochrypły glos, piana z ust, wychodzące z orbit oczy... Znów w ruch idzie walizka i znów kierowca zachowuje się normalnie.
    Student nie wytrzymuje:
    - Co się Panu stało!? Może jakoś mogę pomoc?
    - Eeee..., nieee..., ja tylko tak się z siostra drażnię... no bo wczoraj jej mąż się powiesił...

    Staruszek u spowiedzi:
    - Proszę księdza, w czasie wojny ukrywałem Żyda u mnie w piwnicy.
    - To bardzo dobry uczynek, nawet chwalebny.
    - Ale proszę księdza, za każdy dzień musiał mi płacić 100 dolarów.
    - To zrozumiałe, ryzykowałeś życiem, to żaden grzech.
    - Co za ulga - mówi staruszek, oddala się na parę kroków, jednak po chwili wraca i niepewnie pyta:
    - A może powinienem mu powiedzieć, że wojna się już skończyła?

    Do pubu wchodzi anemiczny, nieśmiały i na dodatek niziutki facecik. Rozgląda się niepewnym wzrokiem po obecnych, przełyka kilkakrotnie nerwowo, wreszcie podnosi nieco głos i grzecznie pyta:
    - Przepraszam panów, czyj to doberman jest uwiązany przed pubem?
    W odpowiedzi odwraca się znad baru zarośnięty osiłek, z wytatuowanymi ramionami, w skórzanej katanie nabijanej ćwiekami.
    - To mój pies, o co chodzi?
    Widząc osiłka, facecik zmalał w oczach i długo nie mógł wykrztusić słowa, nogi ugięły się pod nim, wreszcie wyrzucił z siebie:
    - Zdaje się, że mój ratlerek właśnie zabił pana pieska....
    Kafar znad baru wybałuszył oczy z niedowierzaniem
    - Facet, co ty mi chcesz powiedzieć..., że twój ratlerek załatwił mojego dobermana? A co on mógł mu takiego zrobić?
    - Stanął mu w gardle!

    Późna noc, całe miasto śpi. Do mieszkania w bloku dzwoni domofon... Raz i drugi, w końcu zaspany facet podchodzi i mówi:
    - Czego?
    - Przepraszam, czy mógłby mi pan pomóc i mnie popchnąć?
    - Panie jest trzecia w nocy, niech pan zadzwoni po pomoc drogową!
    - Bardzo pana proszę, niech mnie pan popchnie to niedaleko...
    Żona faceta mówi:
    - Idź, pomóż człowiekowi.
    Facet rad nie rad schodzi na dół. Ciemna noc, a w dodatku mgła, nic nie widać, gościa nie ma, więc facet woła:
    - Halo! Gdzie pan jest?!
    - Tutaj - słychać z oddali, więc facet idzie za głosem, ale nadal nie widać ani gościa, ani auta, więc znowu:
    - Gdzie pan jest?
    - Tutaj!
    Facet idzie parę kroków i nic. W końcu zniecierpliwiony:
    - Niech pan powie dokładnie, gdzie jest!
    - W parku, na huśtawkach...
    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

    Comment

    • mgiełka26
      Senior
      • 09-2006
      • 535

      Ktoś tu się chyba rozpędził..

      Comment

      • Marek-C
        Senior
        • 12-2005
        • 848

        Generał na apelu mówi do żołnierzy:
        - Żołnierze! Wódka zabija!
        Żołnierze na to:
        - My się śmierci nie boimy!

        Nielubiany szef zostawia kartkę na biurku:
        - Jestem na cmentarzu.
        Po powrocie zastaje dopisek:
        - Niech ci ziemia lekką będzie.

        Ne szlacheckim przyjęciu jednemu z gości wymknął się mały wiaterek. Sala umilkła zaskoczona i patrzy się na niefortunnego biesiadnika. A nieszczęśnik zastanawia się, jak tu zatuszować to przykre zdarzenie. Wierci się, wierci na krześle, krzesło skrzypi przeraźliwie, a wszyscy nadal patrzą. Po chwili wstaje Hrabia i mówi:
        - Waćpan, mebel spocisz, a tonacji i tak nie dobierzesz.

        - Ja to bym chciał umrzeć jak mój dziadek we śnie, a nie krzycząc tak jak jego pasażerowie.

        - Ja to bym chciał umrzeć jak mój dziadek we śnie, a nie krzycząc tak jak jego pasażerowie.

        W czasach PRL przychodzi Kowalski do dyrektora huty i mówi:
        - Towarzyszu dyrektorze, dlaczego wszyscy otrzymali podwyżkę, a ja nie!
        - Kowalski, wy nigdy nie dostaniecie podwyżki.
        - A dlaczego?
        - Dlaczego? Ja wam powiem dlaczego! Po pierwsze: Po pogrzebie Towarzysza Bieruta żeście powiedzieli, że za pieniądze przeznaczone na tę ceremonię, wy byście pochowali cały KC. Po drugie: Jak Maliniak zapytał was dlaczego nie byliście na ostatnim zebraniu Partii, toście powiedzieli, że jakbyćie wiedzieli, że to ostatnie, to byście przyszli. Po trzecie: To za 1 maja.
        - Za 1 Maja? Przecież byłem na pochodzie! Niosłem nawet portret Towarzysza Bieruta!
        - Tak, a pamiętacie co mieliście w drugiej ręce?
        - Tak, lody.
        - A pamiętacie jaka była wówczas pogoda?
        - No, było bardzo gorąco.
        - Właśnie i wasze lody zaczęły się topić. A jak Maliniak powiedział: "Rzuć to cholerstwo bo się cały pobrudzisz", to coście rzucili?

        Z pamiętnika amerykańskiego żołnierza:
        "Dzień pierwszy. Popiłem trochę z Polakami. Dzień drugi. Chyba koniec ze mną. Umieram. Dzień trzeci. Polacy znowu wyciągnęli mnie na wódkę. Dzień czwarty. Szkoda, że przedwczoraj nie umarłem."

        Przychodzi gospodarz do domu i mówi:
        - Słuchaj matka! Dokupiłem dzisiaj 10 hektarów ziemi.
        - Wiem.
        - A skąd wiesz?
        - Nasz koń się za stodołą powiesił.

        Adwokat wygrał dla biznesmena bardzo trudny proces. Wysyła mu SMSa:
        - Prawda zwyciężyła.
        Biznesmen natychmiast odpowiedział:
        - Proszę wnieść apelację!
        Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

        Comment

        • Marek-C
          Senior
          • 12-2005
          • 848

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgiełka26
          Ktoś tu się chyba rozpędził..

          Mam się zamknąć?
          Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

          Comment

          • mgiełka26
            Senior
            • 09-2006
            • 535

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
            Mam się zamknąć?
            Nie.. tylko zwolnić

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              Mam nadzieję, że kolega Marek nie kopiuje dowcipów z jakiejś strony internetowej.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • Gwiazda
                Senior
                • 07-2006
                • 400

                Tak, to byłoby świństwo
                "Oszukać diabła, to nie grzech"

                Comment

                • Marek-C
                  Senior
                  • 12-2005
                  • 848

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
                  Mam nadzieję, że kolega Marek nie kopiuje dowcipów z jakiejś strony internetowej.

                  No chyba sam ich nie wymyślam????
                  Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                  Comment

                  • Marek-C
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 848

                    Kraków Balice . Do rejsowego samolotu do Warszawy wchodzi naj*bany jak drabina główny pilot. Ciężko siada na fotelu i najwyraźniej szykuje się do spania. Nagle odwraca głowę i spogląda na jeszcze bardziej naj*banego, wtaczającego się do kokpitu pierwszego oficera, który własnie rozbija sobie ryj o drążki sterownicze :
                    - Ku*fa Józek - z przyganą w głosie mówi kapitan -Miałeś nie chlać od rana. Dzisiaj była moja cholej.
                    - Spochojnie - bełkocze pierwszy - Doledzimy.
                    - Ja wiem, że doledzimy, tylko chto w Warszawie będzie samochód profadził ?

                    Lublin. Sklep przy Kunickiego, godzina 06:23
                    - Dwa wina i butelkę Coca coli. - prosi ekspedientkę nieogolony, brzydko "pachnący" facet.
                    Godzina 07:11, ten sam gość.
                    - Dwa wina i butelkę Coca coli.
                    Godzina 08:24
                    - Dwa wina proszę i małego Sprita, bo Zdzisiek już się od tej Coca coli dwa razy porzygał
                    Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                    Comment

                    • mgiełka26
                      Senior
                      • 09-2006
                      • 535

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
                      No chyba sam ich nie wymyślam????
                      Wymyślać nie musisz.. ale to nie jest post " Dowcipy jak leci.." i chyba mało kto wszystko co tu zamieściłeś przeczyta

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mgiełka26
                        Wymyślać nie musisz.. ale to nie jest post " Dowcipy jak leci.." i chyba mało kto wszystko co tu zamieściłeś przeczyta
                        Bardzo słuszna uwaga, popieram w całej rozciągłości.
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Marek-C
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 848

                          Ja przeczytałem, wybyrałem te, które mi się spodobały, nie 'jak leci'.. ale już nie będę.


                          Marek
                          Last edited by Marek-C; 18-01-2007, 17:03.
                          Uważaj co Twoje dziecko robi w internecie - następnym razem zabierze Twój dowód...

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marek-C
                            Ja przeczytałem, wybyrałem te, które mi się spodobały, nie 'jak leci'.. ale już nie będę.


                            Marek
                            Teraz przesadzasz w druga stronę. Tak jeden dziennie i będzie OK
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • pirackamuza
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 1903

                              W zatłoczonym do granic możliwości pociągu, w przedziale wstaje facet i mówi:
                              - Proszę państwa, jest bardzo niezręczna sytuacja, nie jestem w stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz zesram się w gacie.
                              Na to ktoś mówi:
                              - No cóż, skoro jest taka sytuacja, to ja mam tutaj reklamówkę, mógłby pan zrobić to do niej, my się odwrócimy, potem się jakoś to wyrzuci przez okno.
                              Gość postanowił skorzystać z propozycji. Rozłożył reklamówkę na podłodze, zaczął rozpinać spodnie. Jeden z pasażerów w tym czasie, trochę dla odwrócenia uwagi, wyjął papierosa i próbuje go zapalić.
                              A na to facet, z już ściągniętymi spodniami, kucając mówi:
                              - Przepraszam pana bardzo, ale to jest przedział dla niepalących...
                              Toruń przeprasza za Radio Maryja
                              www.bobofruty.pl

                              Comment

                              • pirackamuza
                                Senior
                                • 12-2004
                                • 1903

                                Parka w łóżku zajmuje się seksem.
                                On: - Co tak leżysz, jak drewno?
                                Ona: - Spadaj... dzięciole
                                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                                www.bobofruty.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎