Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dowcipy, które śmieszą tylko nas

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zipkeczup
    Senior
    • 07-2008
    • 215

    No cóż. To była jedyna odpowiedź, która nie wymagała dalszej dyskusji... Kto ma lub miał trzyletnie dziecko, ten wie, jak trudna byłaby polemika, że Śląsk jednak ma kibiców... Każdy z nas przecież zna baśń Andersena "Nowe szaty Cesarza".
    Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      A w Koszalinie to co tam hula? Bałtyk, Gwardia...? Zapełniają trybuny kibice?
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • zipkeczup
        Senior
        • 07-2008
        • 215

        Średnio na Bałtyk chodzi 100-200, na Gwardię 500-1000, na piłkarki ręczne 1000-1500, na koszykarzy 2000-3000.
        Last edited by zipkeczup; 27-02-2016, 10:25.
        Ja podpisałem umowę na gajowego z wąsami.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zipkeczup Wyświetlenie odpowiedzi
          Średnio na Bałtyk chodzi 100-200, na Gwardię 500-1000, na piłkarki ręczne 1000-1500, na koszykarzy 2000-3000.
          I to jest słuszna koncepcja proporcji zainteresowania dyscypliną sportu. Na siatkarki i siatkarzy powinno chodzić 5000-8000 kibiców .

          Comment

          • Estrelicia
            Senior
            • 09-2014
            • 108

            Grabarze piją wino i sobie gadają:
            - Pogoda ładna, nie za ciepło, ciśnienie stabilne... nie ma co liczyć na sercowców, ciśnieniowców ani cukrzyków...
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            .
            - Taaa... - mówi drugi - martwy sezon...

            Comment

            • LubieStrongi
              Senior
              • 02-2016
              • 195

              - Jak się nazywa piwo, które piją admini?

              - Weizen.

              - A dlaczego?

              - Bo pachnie BANanem.

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Opuścił nas BroGuziec. Nie, nie umarł, ale ogłosił na fejsie koniec bbiz i wypisał się.

                Powinno to być w temacie "informacje bez żadnego znaczenia", ale uznałem, że nie będę zakładał osobnego tematu dla jednej informacji bez żadnego znaczenia.

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 4998

                  Skoro prawie nie udzielal sie na bbizie to niewielka strata dla tego portalu.
                  Ja dowiedzialem sie o tym koledze dopiero od Ciebie Krzysiu, bo zrobiles mu tym wpisem reklame
                  A skoro on, cytujac za FB "Nie znalazl w pamieci zadnych milych chwil, wartosciowych ludzi czy dyskusji zwiazanych z bbizem" to poco ma sie chlopina meczyc skoro nie potrafi rozmawiac z innymi ludzmi.
                  5410 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • emes
                    Nadszyszkownik Chmielowy
                    • 08-2003
                    • 4275

                    Pierwszy raz widzę, że ktoś taki był na bbizie, ale po przyjrzeniu się zdjęciom, to piwowar browaru Perun, który tu udzielał się pod nickiem bzium, czy jakoś tak.

                    Comment

                    • emes
                      Nadszyszkownik Chmielowy
                      • 08-2003
                      • 4275

                      Tak na marginesie pożegnania piwowara Peruna z browar.biz przytaczam z głównej strony dwie ostatnie oceny jego piwa Jasny Grom:

                      "Przeciętne APA, niezbyt przyjemny maślany aromat, ale po za tym jest całkiem w porządku."

                      "Moje trzecie podejście do tego piwa i znowu jest przeciętne - głównie przez tą goryczkę - która wypada tak sobie pod względem jakościowym. Można je wypić ze smakiem, ale konkurencja jest jednak lepsza. Warka 15.10.2016."

                      Kolejny piwowarski rycerz nie znoszący krytyki, obrażony?

                      Comment

                      • gisou
                        Senior
                        • 05-2005
                        • 230

                        - Idziesz z nami po pracy na piwo?
                        - Nie. Boję się, że to znów źle się skończy. Tak jak wczoraj.
                        - A co było wczoraj?
                        - Poszedłem z wami na piwo. Kiedy wróciłem do domu, w przedpokoju zobaczyłem żonę w lateksowej masce i stroju sado-maso. Za nią stał sąsiad i ją od tyłu... no wiecie co. Wkurzyłem się. Sprałem sąsiadowi mordę, żonę wyrzuciłem na klatkę schodową, a sam wyciągnąłem piwko z lodówki i siadłem przed telewizorem. Przerzucając kanały zastanawiałem się, co zrobić dalej z tą sytuacją. Nagle zauważyłem, że kolejność kanałów mi się nie zgadza. Rozejrzałem się po pokoju, wstałem, przeprosiłem sąsiada, wpuściłem sąsiadkę z powrotem do środka i poszedłem do swojego mieszkania.

                        Comment

                        • wpadzio
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 2645

                          Na bezludnej wyspie ląduje 50 panów i 1 pani. Po miesiącu pani mówi:
                          - Panowie dość tych świństw! I wiesza się na drzewie.
                          Po następnym miesiącu jeden z panów mówi:
                          - Panowie dość tych świństw, zakopujemy kobietę!
                          Po następnym miesiącu jeden z panów mówi:
                          - Panowie dość świństw, odkopujemy kobietę!
                          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                          Serviatus status brevis est
                          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                          Comment

                          • wpadzio
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 2645

                            .....
                            Attached Files
                            Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                            Serviatus status brevis est
                            3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Przyniesione ze szkoły przez Igora:
                              Komentator - na trybunach szał, kibice zrywają się z krzeseł, piękna akcja Polaków i gooool. Następna akcja, znowu kibice przecierają oczy, nikt nie siedzi -...goooolll
                              ...
                              Mija chwila: Komentator - to co teraz się dzieje nie da się opisać, jeszcze głośniej na trybunach...- z szatni wyszła na boisko drużyna Niemiec.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • beerek62
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 1036

                                Rozmawia córka z ojcem.
                                - Tatku! Jestem zakochana w chłopaku, który mieszka bardzo daleko. W Australii! Chyba wyjdę za niego za mąż!
                                - Taki kawał drogi? To jak ty go znalazłaś??
                                - Poznałam go na portalu randkowym. Zostaliśmy znajomymi na Facebooku, prowadziliśmy długie pogawędki na czacie WhatsApp, a później mi się oświadczył na Skypie i teraz od dwóch miesięcy jesteśmy razem poprzez Vibera. Potrzebne mi jest twoje błogosławieństwo i życzenia na nowej drodze życia.
                                - Więc tak! Jeśli nadążam?... Powiecie sobie "TAK" na Twitterze, kupicie dzieci na Amazonie płacąc poprzez PayPal. A jak ci z nim coś nie wyjdzie to go sprzedasz na Allegro?
                                Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                                Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎