Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sławomir Pahlke - Simon (1964-2008)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kaper
    Junior
    • 10-2004
    • 24

    #76
    Wróciłem właśnie z długiego urlopu i dowiedziałem się o tej tragedii.

    Jestem wstrząśnięty tym dlatego, że Sławka znałem jeszcze z czasów EB. Super kumpel i współpracownik.
    Po przemianach w EB i po mojej delegacji na południe Polski nasz kontakt się urwał i nie miałem zielonego pojęcia, że Simon na tym forum to ON, mój kumpel.

    Nie dziwię się w tym momencie, że te nowinki browarniane z Ambera to w pewnej zasłudze jego dzieło, bo nasza grupa taka po prostu była, jest i będzie. Entuzjaści, fanatycy i ludzie wierzący w to co robią. Szkoda Sławku, że jako kolejny odszedłeś z naszego grona tu na ziemi, ale w sercach na pewno pozostaniesz na zawsze.

    Niech ci niebiosa lekkie będą, a sam Hevelius - mistrz browarniany dostarczał niebiańskiego piwa.
    Na Twoją cześć Sławku - Elbląski Porterek...

    PS. Pragnę w tym momencie złożyć najszczersze kondolencje dla całej Rodziny Śp. Sławka, a szczególnie dla najmłodszej i niedopieszczonej pociechy Sławka.

    Comment

    • pepesz
      Member
      • 09-2004
      • 85

      #77
      Żegnaj Simon.

      Comment

      • birofil1b
        Member
        • 10-2004
        • 37

        #78
        Pożegnanie

        Osobiście nie znałem Simona , szkoda , natomiast wiele słyszałem o tym kolesiu , odszedł zbyt wcześnie , niewątpliwie wielka strata .

        Comment

        • mark33
          Idę po piwo do piwnicy.
          • 04-2005
          • 3283

          #79
          Widywałem Simona w kilku miejscach, zawsze uśmiechnięty, pogodny i życzliwy.
          Rozdawał upominki, promował z czystą radością Ambera, nie był to zwykły człowiek.
          W moich oczach będzie zawsze wielkim pasjonatem i promotorem kultury piwnej.

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #80
            Mały Maksio będzie dorastał, poznając Tatę ze zdjęc i z opowieści, dlatego jeśli ktokolwiek posiada zdjęcia z Simonem / Simona proszony jest przez rodzinę Sławka o przesłanie ich na adres: magdalena.pahlke[małpka]interia.pl
            ( Admin: [małpka] zamienić na @ )
            Last edited by ART; 13-07-2008, 20:47. Powód: poprawiono adres mailowy

            Comment

            • masumi
              Senior
              • 08-2001
              • 289

              #81
              O tym smutnym fakcie dowiedziałem się dopiero dzisiaj. Od paru lat znałem Sławka osobiście i była to wyjątkowa Postać.
              Cóż więcej...
              Smutek...
              Pustka...

              Comment

              • Ahumba
                Senior
                • 05-2001
                • 8962

                #82
                Urlop, na którym przebywałem do niedawna zaczął się dla mnie fatalnie. Najpierw dowiedziałem się o śmierci brata mojej mamy a później telefon od abernackiego. Długo nie mogłem w to uwierzyć . Razem z Żoną-Taxi nie mogliśmy się otrząsnąć kilka dni . Dlaczego tacy porządni ludzie tak szybko odchodzą?
                Niestety w dniu, w którym żegnany był Sławek musiałem być w Łodzi na równie smutnym spotkaniu.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • yemiołka
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 1012

                  #83
                  o rany, biegałam dziś sobie po forumie radośnie, z kuflem od Simona w ręku!, i nagle taka smutność przeogromna...
                  nie wiedzieliśmy...
                  żałość wielka serducho ściska. będziemy tęsknić...
                  **** zbliża ludzi... :-]

                  Comment

                  • waldi0712
                    Junior
                    • 03-2008
                    • 28

                    #84
                    Odchodzą coraz to młodsi. Żal mi tego młodego życia. "Śpieszmy się kochać ludzi... tak szybko odchodzą"-powtarzam słowa Ś.P. Księdza Twardowskiego. Żal...

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #85
                      Odwiedziliśmy wczoraj Sławka przy okazji zerknąłem, w jakim sektorze spoczywa (może komuś ta informacja się przyda przed 1 listopada)- T55.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        #86
                        W końcu i my dotarliśmy w odwiedziny - i nie tylko do Sławka, bo nas Dyrektor przeciągnął przez pół cmentarza - czego nie żałuję, bo cmentarz cudo!

                        Mieliśmy przyjemność poznać osobiście Magdę, Simonową małżonkę - Magdo, załóż profil na forum, liczymy następnym razem na jakieś dłuższe spotkanie

                        Postaliśmy dłuższą chwilę przy Sławku, powspominaliśmy i znowu przytłoczyło mnie wrażenie, jak wiele straciliśmy razem z Nim
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Magda_aa13
                          Junior
                          • 07-2008
                          • 8

                          #87
                          Jestem, to ja Magda Pahlke. Ściągnęłam Was myślami. Było mi miło, że spotkaliśmy się, żal tylko serce ściska, że w takich okolicznościach. Życie pisze nieprzewidywalny scenariusz, niestety.
                          Mam nadzieję, że spotkamy się w przyjaźniejszych okolicznościach przyrody na wspomnieniach o Sławku i nie tylko...
                          Pozdrawiam

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            #88
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            W końcu i my dotarliśmy w odwiedziny - i nie tylko do Sławka, bo nas Dyrektor przeciągnął przez pół cmentarza - czego nie żałuję, bo cmentarz cudo!

                            Mieliśmy przyjemność poznać osobiście Magdę, Simonową małżonkę - Magdo, załóż profil na forum, liczymy następnym razem na jakieś dłuższe spotkanie

                            Postaliśmy dłuższą chwilę przy Sławku, powspominaliśmy i znowu przytłoczyło mnie wrażenie, jak wiele straciliśmy razem z Nim
                            Zgadzam się z przedmówczynią w pełnej rozciągłości
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #89
                              Czas tak szybko mija... Dopiero co razem piliśmy piwo, bawiliśmy się, a nagle okazuje się, że już od dwóch lat nam wszystkim Go brakuje...
                              Wiele nie mogliśmy zrobic z okazji drugiej rocznicy śmierci Simona, ale swojego czasu dostaliśmy od Marusiów butelkę Imperial Stout uwarzonego na Jego cześc . I tym piwem uczciliśmy dziś Jego pamięc...
                              Attached Files

                              Comment

                              • Magda_aa13
                                Junior
                                • 07-2008
                                • 8

                                #90
                                Dzięki za pamięć, mnie też Go bardzo brakuje...
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎