Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

MR PEREZ SHOW - 2012/2013

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Dziękuję za wspólną zabawę.
    W przyszłym sezonie życzyłbym sobie powrót do normalnej, prostej punktacji

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      W przyszłym sezonie życzyłbym sobie powrót do normalnej, prostej punktacji
      To znaczy jakiej??
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        1 punkt za trafny typ, 3 za dokładny wynik (albo 2) i jedna wspólna punktacja. Więcej punktów by się zdobywało, 35 zwycięzcy na cały sezon to mało...
        Nacisk na wytypowanie 1x2, a nie dokładnego wyniku bramkowego. Nasza liga jest zbyt nieprzewidywalna, by ta ilość bramek aż tak decydowała.
        Taka jest moja propozycja, podrzucam do rozważenia, ale to ty decydujesz.

        PS - piszę program pod siebie, bo dokładne wytypowanie wyniku bramkowego słabo mi szło
        Last edited by Pendragon; 03-06-2013, 09:09.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          Napiszę to pierwszy i ostatni raz dlaczego nie interesuje mnie jako MC typowanie 1x2.

          1. Będzie prawdopodobnie więcej osób z takim samym wynikiem i będę musiał wprowadzić coś co pozwoli kogoś uznać za prowadzącego.
          2. Ja też skończyłem ostatnie rozgrywki w dolnej części tabeli, ale premiowanie dokładnego wytypowania wyniku uważam za ciekawsze, między innymi właśnie na tę nieprzewidywalność.
          3. Zdając sobie sprawę, że prawdopodobieństwo lepszego wyniku jest przez tych, którzy obstawiają wyniki bez- lub jedno-bramkowe, próbuję promować tych, którzy obstawiają wyniki wielobramkowe. W przyszłym sezonie chcę wprowadzić zasadę, aby przy równej ilości trafionych wyników wyższe miejsce zajmowała osoba, która w trafionych przez nią wynikach przewidziała strzelenie większej ilości bramek.
          4. To ma być zabawa przy piwie a mechaniczne typowanie 1:0, 0:0 i 0:1 jakoś z zabawą mnie się nie kojarzy. Tylko dlatego, że traktuję to jako zabawę nie ograniczam regulaminem ilość meczy, które w kolejce obstawione są takim samym, teoretycznie najłatwiej przewidywalnym wynikiem.
          5. Dlaczego nie jest tak jak kiedyś, czyli punktowanie wyników? Otóż bardziej przejrzystsze są wyniki: ilość wskazanych wyników meczy/ilość strzelonych w nich bramek/ilość wskazanych prawidło zwycięzców/remisów niż jakkolwiek naliczone punkty za różne wyniki. Wiem to choćby po ilości reklamacji w ostatnich rozgrywkach
          i wcześniej
          Takie jest moje zdanie. Nie piszę, że jest ono nieomylne. Jak ktoś ma inne, być może lepsze rozwiązanie, może przejąć moje obowiązki lub po prostu nie bawić się.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Czy w sezonie 13/14 będziemy dzielić zdobycz punktową po rundzie zasadniczej?

            Comment

            • Ahumba
              Senior
              • 05-2001
              • 8962

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              Czy w sezonie 13/14 będziemy dzielić zdobycz punktową po rundzie zasadniczej?
              Jeśli będziecie chcieli, abym ja dalej prowadził ZABAWĘ, to takich ruchów nie przewiduję.
              Ponieważ nie jest już dzielony okres zabawy na rundę jesienną i wiosenną, nie widzę potrzeby kombinowania na ostatnie siedem meczy sezonu
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • kibi
                Senior
                • 07-2004
                • 1875

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika baklazanek Wyświetlenie odpowiedzi
                Zapomniałem o ostatniej kolejce, a raczej byłem przekonany, że podałem swoje typy.
                Miałem identycznie!
                Gdybym był w pierwszej trójce, to pewnie bym nie zapomniał .

                Podobnie jak Pendragon, wolałem poprzednią wersję tej zabawy, ale szanuję decyzję Ahumby, to on tu rządzi.
                Szacunek za pracę jaką w to wkłada i gratulacje dla zwycięzców.

                Comment

                • Piecia
                  Senior
                  • 02-2002
                  • 3307

                  Jedną ostatnią kolejką zdobyłem 13% swoich punktów - do dziesiątki zabrakło w sumie dwóch...

                  Wielkie podziękowania dla MC Ahumby za pracę - im ciekawiej, tym lepiej

                  Gratuluję Zwycięzcom, dziękuję współgraczom!

                  Do następnego!
                  Koniec i bomba,
                  Kto nie pije ten trąba !!!
                  __________________________
                  piję bo lubię!

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Serdeczne gratulacje dla zwycięzców! Tradycyjnie odgrażam się: w przyszłym sezonie Wam pokażę!
                    Podziękowania dla Maćka za kolejny sezon zabawy

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                      4. To ma być zabawa przy piwie a mechaniczne typowanie 1:0, 0:0 i 0:1 jakoś z zabawą mnie się nie kojarzy.
                      Ja się całkiem nieźle bawiłem.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                      Tylko dlatego, że traktuję to jako zabawę nie ograniczam regulaminem ilość meczy, które w kolejce obstawione są takim samym, teoretycznie najłatwiej przewidywalnym wynikiem.
                      Teoria często ma niewiele wspólnego z rzeczywistością i tak jest w tym przypadku. W obecnie zakończonym sezonie z wspomnianych wyników (1:0, 0:0 i 0:1), tylko jeden z nich znalazł się w pierwszej piątce najczęściej padających wyników jakimi kończyły się spotkania i to nie na pierwszym miejscu.

                      PS. Na zakończenie gratulacje dla zwycięzców oraz podziękowania dla innych graczy za wspólną rywalizację i Ahumby za ogrom pracy włożony w zliczenie wszystkich wyników.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • wpadzio
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 2645

                        Dziękuję Maćku za sezon Zacząłem bardzo dobrze - 30% swoich wszystkich trafnych typów osiągnąłem już po IV kolejce. Potem było różnie. W następnym sezonie się odkuję!
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎