Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Olimpiada, Tomasz Majewski, piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maggyk
    Szara Adminiscjencja
    • 05-2004
    • 5615

    #16
    W sumie to możemy zrobić jakąś zbiórkę piw na zlocie i wysłać z BBizu.

    W sumie Majewski to fajny gość i w końcu jeden, który się przyznał do tego, że przy wręczeniu medalu myślał o głupotach i o tym czy będzie dobrze wyglądał w tv, a nie pierdzielił o jakichś wyższych ideałach
    Last edited by Maggyk; 13-08-2012, 19:25.
    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
    Piwo domowe -
    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

    Reklama w BROWARZE
    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      #17
      wiem, w którym bloku mieszka pan Tomasz (przy Metrze Stokłosy, al KEN), ale nie wiem które mieszkanie
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • tfur
        Senior
        • 05-2006
        • 1303

        #18
        wystarczy spytać pierwszego lepszego w okolicy, pieciu.
        człowiek jest powszechnie rozpoznawalny.
        nachodzenie go w domu albo pod blokiem
        w celu wręczenia uskładanej nagrody
        to już by była lekka siara jednak.
        chociaż po paru piwach dla kurażu...
        veni, emi, bibi

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          #19
          Ale na oficjalnej stronie Tomasza Majewskiego jest kontakt do Jego menagera:

          "Konktakt z menagerem:

          Czesław Zapała
          mail: czeslaw.zapala@eranet.pl
          tel kom 0 602 452 629"

          Myślę, że jeśli zbiórka piw dojdzie do skutku, to Art lub Maggyk może zadzwonić/zamejlować z ramienia Browar.bizu do tegoż Pana i zapytać się, czy Tomasz Majewski jest zainteresowany takim prezentem, a jeśli tak, to można ustalić warunki przekazania tegoż.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            Myślę, że jeśli zbiórka piw dojdzie do skutku, to Art lub Maggyk może zadzwonić/zamejlować z ramienia Browar.bizu do tegoż Pana i zapytać się, czy Tomasz Majewski jest zainteresowany takim prezentem, a jeśli tak, to można ustalić warunki przekazania tegoż.
            A co to wtedy za niespodzianka będzie i chwila zaskoczenia? Weźmie - ok, nie to trudno, menager wypije.

            Swoją drogą, dlaczego miałby nie wziąć?
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
              A co to wtedy za niespodzianka będzie i chwila zaskoczenia? Weźmie - ok, nie to trudno, menager wypije.

              Swoją drogą, dlaczego miałby nie wziąć?
              A jak inaczej chcesz dotrzesz do adresata, bez zarzutów o nękanie?
              Skoro na oficjalnej stronie Tomasza Majewskiego, pod zakładka kontakt są namiary na menagera, to wg mnie znaczy, że taką formę kontaktu życzy sobie osoba, która firmuje swoim imieniem i nazwiskiem tą stronę, a co za tym idzie, ma do tego menagera zaufanie...

              A dlaczego miałby nie przyjąć - a bo w naszym chorym kraju mogłoby to być wzięte za korzyść materialną, lub dowód na degrengoladę moralną, czytaj pijaństwo
              Last edited by iron; 14-08-2012, 23:32.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • gisou
                Senior
                • 05-2005
                • 230

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                Swoją drogą, dlaczego miałby nie wziąć?
                W dzisiejszym świecie dopingu i zakazanych substancji ja jednak bym się zdziwił, gdyby wypił taki podarek od nieznanych mu osób...

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                  A jak inaczej chcesz dotrzesz do adresata, bez zarzutów o nękanie?
                  Skoro na oficjalnej stronie Tomasza Majewskiego, pod zakładka kontakt są namiary na menagera, to wg mnie znaczy, że taką formę kontaktu życzy sobie osoba, która firmuje swoim imieniem i nazwiskiem tą stronę, a co za tym idzie, ma do tego menagera zaufanie...
                  Po prostu wysłać do menagera, on się tym dalej zajmie. Ale jeśli już mówimy o kwestii zapytania T.M. o to czy przyjmie prezent, czy też nie, to lepiej byłoby mu nie mówić co to jest, przynajmniej konkretnie.

                  Przy rozmowie z menagerem wystarczy wspomnieć o części artykułu z pierwszego postu, złotym medalu IO i chęci podziękowania za taką a nie inną postawę ze strony naszej społeczności
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • darek99
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 2147

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika gisou Wyświetlenie odpowiedzi
                    W dzisiejszym świecie dopingu i zakazanych substancji ja jednak bym się zdziwił, gdyby wypił taki podarek od nieznanych mu osób...
                    Też tak uważam, a w szczególności tyczy się to piwa domowego
                    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                    Epikur z Samos.

                    Comment

                    • wasyll
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 1823

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Też tak uważam, a w szczególności tyczy się to piwa domowego
                      Zatem od razu można ustalić, że w grę wchodzą tylko komercyjne browary.
                      www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23799

                        #26
                        I tylko w butelkach 0,33 z kapslem z tytanu
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • alterbeer
                          Senior
                          • 09-2011
                          • 138

                          #27
                          Eurosport to Twoje pierwsze źródło wiadomości sportowych, wideo na życzenie i powtórek - wszystko masz w jednym miejscu.


                          - Zawsze słyszałem, że amerykańskie piwo jest beznadziejne, a okazało się, że odkryłem piwo marzenie. IPA się nazywa, czyli Indian Pale Ale. Co ja będę dużo gadał - ma 10 procent i jest super - mówi uradowany kulomiot. - Zupełnie coś innego, co w sprawie piwa znałem do tej pory. Te popularne amerykańskie marki są do niczego, ale tym byłem zachwycony. W Europie go nie ma, na zachodnim wybrzeżu Stanów można się go napić w barach - tłumaczy.

                          - Od razu chodził... Raz zabrali mnie tam amerykańscy dyskobole. Znają teren, bo tam mieszkają i chcieli mi pokazać, że mają dobry browar. I musiałem przyznać im rację - Tomasz Majewski odpowiada na pytanie o częste wizyty w barach.
                          Nie wiem czy w takim razie nie uzna za obrazę wysyłanie mu polskich lagerów

                          Comment

                          • wasyll
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 1823

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alterbeer Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie wiem czy w takim razie nie uzna za obrazę wysyłanie mu polskich lagerów
                            Więc się chłopak zdziwi, jak dostanie od kogoś Atak albo Jack'a.
                            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                            Comment

                            • becik
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 14999

                              #29
                              I ktoś coś wysłał czy standardowo słomiany zapał?
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #30
                                Piwka mam zebrane przynajmniej od siebie i na dniach wysyłam paczuszkę.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎