Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Forumowa kawiarenka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • moracz
    Senior
    • 11-2009
    • 121

    Czas odświeżyć ten nieco zapomniany wątek. Znalazłem ostatnio niecałe 10 minut drogi pieszo od domu dość ciekawe miejsce. Myślę, że jedną z niewielu jak nie jedyną palarnią kawy we Wrocławiu, gdzie można przyjść i napić się wyśmienitej kawy i oczywiście zaopatrzyć się w jej zapas, coby sobie w domu móc przygotować niezgorszą kawkę.

    Palarnia kawy Sawara znajduje się przy ulicy Śliczniej 7a/1. Trzeba przyznać, że nie jest to duży lokal, umiejscowiony tuż obok restauracji Petra, jednakże 'od podwórka' co nieco komplikuje sprawę. Nie będę tu robił reklamy, rodzaje dostępnych kaw dostępne są na ich stronie internetowej. Co ważne - kawa jest palona nawet 3x w tygodniu w zależności od potrzeb i popytu, dostępne kawy to w 100% arabiki, a ceny są więcej niż przystępne (oczywiście większe niż ceny popularnych kaw sklepowo-marketowych). Z wypróbowanych kaw mogę polecić kostarykańską, na prawdę świetna i aromatyczna. Myślę, że warto wspierać takie miejsca, bo szczerze powiem, że są ciekawą alternatywą dla wszelkich 'starbaksów' czy innych 'kofihewenów' =]
    Last edited by moracz; 26-11-2010, 20:49.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎