Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Puk puk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Puk puk

    Niestety nie mogłem się zarejestrować tak, żeby mnie łatwiej skojarzono, więc musiałem wziąć taki, a nie inny nick. Bbiz czytam długo, a że dziś chciałem bardzo przeczytać pewien wątek-do którego skierował mnie znajomy, dlatego się zdecydowałem zarejestrować.

    Czym się zajmuję? Głównie uczę i tłumaczę, zaś branżowo jestem związany z wytwarzaniem/odtwarzaniem różnych receptur na napoje higieniczne typu piwo-głównie stare przepisy albo eksperymenty, wino-tu najrzadziej się udzielam, ale systematycznie konsumuję, miód, oraz na alkohol-głównie kwestie ziołowe, choć nie gardzę owocami. Z racji zawodu i pasji, czytam różne stare książki w różnych językach, choć najwięcej radości sprawiają mi francuskie . Dwa produkty wg mojej receptury są na rynku (niestety nie polskim). Do tego recenzuję wszystko, co mi wpadnie w ręce (tj. do gardła), choć recenzje te pojawiają się głównie na forach (jeden wyjątek-publikacja o starce).

    Pozdrawiam wszystkich znajomych,

    Petitpierre (ten nick to też jakaś sugestia)
    Mały porterek-przyjaciel nerek
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #2
    Pierre Petit to m.in. zegarki.

    To czekamy na odkopanie jakieś piwnej starej receptury i wdrożenie.

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #3
      Blisko, bo jak zegarki to Szwajcaria, czyli już prawie sedno.

      Myślałem o Brown Stout'cie (Double Porterze) albo White Hock'u jak na razie, z tych niewarzonych jeszcze.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎