Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przedstawiam się!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Barnaba
    Junior
    • 11-2005
    • 2

    Przedstawiam się!

    Jak każdego to spotka, jestem juz emerytem i czasy popijania piwka (jak się tylko zdarzyła okazja) już minęły. Teraz dopiero mogę powiedzieć, że jestem koneserem piwa. Jeżeli stać mnie od czasu do czasu chlapnąć jednego browarka, to do tego ceremoniału podchodzę z pełnym szacunkiem i powagą. Nie zadawalam się byle czym, wybieram to czego jeszcze nie próbowałem. A czasy są nie łatwe. Za moich młodych lat to było do wyboru najczęściej beczkowe (chrzczone wodą i doprawiane gazem lub pompką) nieznanego pochodzenia i podłego smaku. A teraz! Ho, ho. Jest w czym wybierać.
    A kochana młodzieży - czy ktoś wie co znaczy wyrażenie: piwo z bykiem. To było duże (1/2 l ) piwo z setką wódki. Po kilku kolejkach leciało się bykiem do przodu.
    Cieszy fakt, że picie piwa staje się przyjemnością, nie tak jak dawniej doprawianiem się po libacji alkoholowej. Spożycie piwa wzrasta i nikt nie uważa że jest co coś złego bo picie piwa odbywa się z pełną kulturą. Oby tak dalej. I dlatego mówię, że czasy są nie łatwe - bo wybrać jedno piwo z kilkudziesięciu oferowanych to naprawdę wyzwanie cholernie ciężkie do pokonania.
    Nie traćmy jednak nadziei. Przeżyliśmy złe czasy, przeżyjemy i lepsze. Starajmy się aby na stresy i niepokoje dobre piwko stanowiło antydotum.
    Nic tak życia nie upiększy, jak browarek jeden większy!
    Last edited by Barnaba; 12-11-2005, 18:26.
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10385

    #2
    Serdecznie witam Juniora-Emeryta.Twoje zdrowie
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Barnaba
      Junior
      • 11-2005
      • 2

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sibarh
      Serdecznie witam Juniora-Emeryta.Twoje zdrowie
      Dziękuję! Ten junior to ktoś mi dopisał. Ale niech tak będzie. Jestem emerytem ale czuję się jak małolat. I aby tak dalej. Pa!

      Comment

      • centon
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 03-2004
        • 575

        #4
        Witam serdecznie na forum
        Korzystaj z zasobów browaru i na pewno zanajdziesz piwa które zadowolą twoje kubki smakowe. Twoje zdrowie Miodowym z ciechanowa

        PS napisz coś o sobie w profilu
        Zbieram etykiety i podstawki z ciężarówkami, karty telefoniczne z motywem piwnym ,podstawki guinness oraz birofilia związane z browarem warszawskim.
        Ktokolwiek chciałby pomóc w powiększaniu zbioru proszę o kontakt.


        https://picasaweb.google.com/115486805717439828103

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          #5
          Witaj! Przyjdzie czas, że i tu na forum będziesz seniorem. Twoje zdrówko
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #6
            Ja również witam! I choć jeszcze emerytem nie jestem (niestety to tylko kwestia czasu - niecała dekada) to doskonale pamiętam czasy opisywane przez Ciebie. Swoją piwną "karierę" zaczynałem w 68. A juniorem przestaniesz być po zamieszczeniu chyba 50 postów na tym forum, a po 100 będziesz już seniorem (to automat). Nie mam pewności co do ilości tych postów ale tak czy inaczej to szybko zleci. Zatem za dobrą aklimatyzację. Twoje Zdrowie.
            Last edited by sopista; 12-11-2005, 20:58.

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              #7
              Witaj Barnabo na forum!
              Twoje
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • R_F
                Senior
                • 11-2003
                • 159

                #8
                Ja również witam na forum i proponowałbym wypełnić swój profil, bo może się okazać, że jesteś moim sąsiadem ;-]

                Pozdrawiam.

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  #9
                  Witaj! Twoje zdrowie

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎