Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powitanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kris-pe
    Junior
    • 02-2007
    • 15

    Powitanie

    Witam – jako nowy w Waszym gronie może trochę się przedstawię:
    mam 50 lat , jestem z Wrocławia ale mieszkam na wsi pod Warszawą, przez co piwa mogę napić się tylko w dni wolne od pracy i to pod warunkiem, że nigdzie nie jadę – transport publiczny jest kiepski i zawodny więc pozostaje tylko własny pojazd .
    Z zawodu jestem budowlańcem a pracuję jako „biurwa”. Jestem duży, spokojny, rzeczowy i raczej milczek.
    Jestem antytalentem pod względem językowym i do tej pory nie nauczyłem się dobrze języka polskiego (robię błędy za co z góry przepraszam) ale chciałbym nauczyć się języka angielskiego .
    Bawi mnie fotografowanie, żeglarstwo i muzyka rockowa przy dobrym piwie. Lubię wędrówki po górach i po morzu (dawno nie pływałem – brak czasu a i człowiek niestety starzeje się ).
    Interesuje mnie budownictwo dawne – tradycyjne, ciekawostki z historii Wrocławia i medycyna ludowa, która raz wychodzi z użycia a raz robi się modna.
    Kiedyś robiłem wino, nalewki i krupniki, ale ponieważ nie ma czasu – także na „degustację” – zaprzestałem. Zbieram kufle, które mi się podobają (dorywczo), podstawki pod piwo (wafelki) a kiedyś także kapsle (ciągle jeszcze je mam).
    Marzy mi się mini browar i jacht pełnomorski z możliwością autonomicznego pływania.
    Pozdrawiam wszystkich .
    Krzysiek (kris-pe)
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    #2
    Witaj na piwnym forum. Życzę Ci spełnienia swych marzeń (szczególnie tego o browarze). A na początek polecam wiadra i duży gar
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #3
      Witam nowego forumowicza

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Wielki_B
        Senior
        • 02-2005
        • 1968

        #4
        "Stary człowiek i morze"
        Bardzo sympatycznie się przedstawiłeś.

        A jak już będziesz miał ten swój pełnomorski jacht z minibrowarem na pokładzie, to chętnie bym się na nim zaokrętował. Może przyda Ci się jakiś "śrutownikowy", który przy okazji spełni jakże pomocną rolę opróżniacza zbiorników balastowych z piwem leżakującym pod pokładem? - Hę?

        Comment

        • wojtomasz
          Wojtek
          • 01-2006
          • 135

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kris-pe
          Witam – jako nowy w Waszym gronie
          Krzysiek (kris-pe)
          Witaj w Naszym gronie. Czytając browarzycieli tak uważnie jak pięknie piszesz, napojów na pokładzie nie zabraknie.

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kris-pe
            Witam – jako nowy w Waszym gronie
            Również witam, choć spotkaliśmy się juz winnym temacie.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kris-pe
            Jestem antytalentem pod względem językowym i do tej pory nie nauczyłem się dobrze języka polskiego (robię błędy za co z góry przepraszam)
            Obyśmy mieli tylko takich antytalentów na forum, to byłoby cudnie. A może to taka fałszywa skromność, coby Cię chwalić
            Twoje zdrowie

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kris-pe
            Kiedyś robiłem wino, nalewki i krupniki, ale ponieważ nie ma czasu – także na „degustację” – zaprzestałem.
            Masz już więc jakieś podwaliny, polska społecznosć piwna, czeka na browar domowy w Pracach Dużych.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • Wielki_B
              Senior
              • 02-2005
              • 1968

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr
              Masz już więc jakieś podwaliny, polska społecznosć piwna, czeka na browar domowy w Pracach Dużych.
              No właśnie, a może nieopodal są jakieś Prace Małe? Albo Duża Sielanka?
              Przydałoby sie troche oddechu na sprawy biro-marynistyczne i bywanie na tutejszym forum...

              Wybacz Kris-Pe, jeśli Cię uraziłem, ale to co napisałem powyżej wynika tylko i wyłącznie z sympatii!

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10740

                #8
                witam marynarza-browarnika
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  #9
                  Witam na forum .
                  Również mieszkam na wsi pod Warszawą, więc rozumiem Twoje problemy komunikacyjne. Jednak to, że umówienie się z kolegami w pubie to logistyczne przedsięwzięcie, nie uniemożliwia mi codziennego spożywania piwa po powrocie do domu .
                  Wyprowadzka z Warszawy była świadomą decyzją i nie mam wątpliwosci, że mieszkanie na wsi ma więcej plusów niż minusów, myślę że Ty też widzisz te dobre strony.

                  PS. Gdybyś chciał pozbyć się swoich kapsli- odezwij się na PW. Mam trochę podstawek, może coś byś sobie wybrał.

                  Comment

                  • kris-pe
                    Junior
                    • 02-2007
                    • 15

                    #10
                    Chętnie się pozbędę

                    Comment

                    • kris-pe
                      Junior
                      • 02-2007
                      • 15

                      #11
                      Oczywiście, ale co z balastem? Zobaczę co zaproponują na wystawie "Wiatr i woda"

                      Comment

                      • kris-pe
                        Junior
                        • 02-2007
                        • 15

                        #12
                        Prace Małe są w pobliżu, wszystko OK!

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          #13
                          Ja także serdecznie witam i życzę dobrej zabawy na forum
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • JAQBA
                            Senior
                            • 08-2006
                            • 1351

                            #14
                            Witam serdecznie przyjacielu - wreszcie mogę Cię oficjalnie powitać
                            Jak się dorobimy to powtórzymy sobie Mazury ale juz dużo lepszym piwem na pokładzie Na razie w krótkich przerwach od pracy możemy posmakować wyrobów własnych i tych lanych w małych knajpkach we Wrocławiu. Czekam niecierpliwie na następne spotkanie do zobaczenia, Twoje zdrowie
                            Baw się dobrze na naszym forum.

                            Comment

                            • mgiełka26
                              Senior
                              • 09-2006
                              • 535

                              #15
                              I ja wypije Twoje zdrówko
                              A zostało jeszcze jakieś miejsce na tym jachcie?? Byle tylko nie szorowanie podłóg dla mnie..mogę wciągać flagę na maszt jeśli takowa będzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎