Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Podziękować chciałbym!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dagome
    Junior
    • 03-2008
    • 11

    Podziękować chciałbym!

    W lutym tego roku przypadkiem trafiłem na stronę Browamatora, a wkrótce potem na Browar.biz. Jako człowiek z natury ciekawski zaczytałem się straszliwie, szczególnie w forumowych dyskusjach dotyczących piwowarstwa domowego. W marcu miałem podstawowy sprzęt. W kwietniu uwarzyłem pierwsze piwo, gotowiec John Bulla. Potem było jeszcze więcej czytania, dalszy zakup sprzętu i surowca, a na wakacjach zatarłem trzy pszeniczniaki i jednego klasztorniaka. W międzyczasie wyrósł mi mały chmielnik (5 x lubelski i 6 x marynka) oraz niewielka biblioteczka o tematyce piwnej. Potem zaś była przerwa spowodowana remontami i brakiem czasu.
    Na dzień dzisiejszy fermentuje mi szósta warka, piąta leżakuje, a kilka czeka na realizację.
    Chciałbym tym postem bardzo podziękować administracji oraz wszystkim forumowiczom Browaru, bo to dzięki Wam te warki powstały. Tym ze stażem, za to że dzielili się swoim doświadczeniem, oraz wszystkim początkującym, za to że pytali. I mimo, że jak na razie smak moich piw pozostawia sporo do życzenia, uwarzenie ich sprawiło mi mnóstwo radości, a i picie również.
    Jeszcze raz dziękuję!
    Wasze zdrowie
  • JAQBA
    Senior
    • 08-2006
    • 1351

    #2
    A powitać zacnego piwowara. Wielu udanych warek życzę

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #3
      Witam człeka z Podlasia.

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        #4
        Witaj i pochwal się na jakiejś giełdzie swoją produkcją
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          #5
          I to jest postawa godna naśladowania. Witam na forum i nie bój się pytać. Po tak dogłębnej lekturze, jak piszesz, masz pełne prawo.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10740

            #6
            witam piwowara
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • Dagome
              Junior
              • 03-2008
              • 11

              #7
              Dzięki za miłe przyjęcie!
              Myślę, że moja przygoda z piwem to już pewnie będzie taki związek raczej na dłuuugo. Rzecz wciąga, bo jest twórcza. Możliwość rozwoju i eksperymentu jest niemal nieograniczona. To jest sztuka. Zrobić piwo jest w zasadzie bardzo łatwo. Zrobić naprawdę dobre piwo już nie. Ale zawsze można stworzyć coś wyjątkowego i tylko swojego.
              No i rzecz bardzo miła - rezultat swojej pracy można wypić! Genialne! I jakie motywujące

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19178

                #8
                To czekamy jeszcze na motywujące nas piwo z komercyjnego rzutu :-D

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎