Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aliwaryja, The Taste of Manchester

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Aliwaryja, The Taste of Manchester

    Pełna nazwa: The Taste of Manchester. Red Ale.
    Piwo jasne, pasteryzowane. 11 plato, alk. nie więcej niż 4,4%.

    W składzie sok, ekstrakt i aromat wiśni

    Jak się nalewa piwo to widać, że barwa jest dziwnie nienaturalna, czerwonawa. W smaku łagodne, z wiśniowym posmakiem. W tle gdzieś czuć wytrawność. Tylko co ma wspólnego Manchester z wiśniami? Piana imponująco duża, trwała. Nasycenie za duże, trochę męczące.
    Attached Files
  • NaturalArti
    Member
    • 09-2009
    • 86

    #2
    Przeciętne piwo, ale jak najbardziej pijalne.
    Piana całkiem ładna i trochę się utrzymuje. Kolor brązowy wpadający lekko w czerwień.
    Zapach - przyjemny; słodowy z akcentami wiśniowymi.
    Smak - trochę pusty, wodnisty. Smakuje jak trochę rozwodnione polotmave.
    Goryczka jest, ale nie za duża. Lekki owocowy aromat, ale mało wyczuwalny. Poza tym brakuje mi trochę ALE'owych akcentów. To piwo nie smakuje jak Ale i nie wiem co ma wspólnego z Manchesterem (raczej nie za wiele), chociaż nie jest złe. Ale dobre też nie. Ot taki sobie przeciętniak, ale jak najbardziej do wypicia, bez wyraźnych wad.
    Ja kupiłem w Piotrze i Pawle na promocji za 1,99 (z uwagi na kończący się niedługo termin przydatności)i to jest bardzo dobra cena.
    Ale 4 z hakiem (czyli tyle co kosztuje oryginalnie) bym za nie nie dał. Jest dużo lepszych piw w tej cenie

    Comment

    • yaro74
      PremiumUżytkownik
      • 09-2012
      • 2089

      #3
      Kolor: miedziano-czerwony.
      Piana: wysoka, drobnopęcherzykowa, dość trwała, zostawia ślady na szkle.
      Zapach: średnio intensywny, wiśniowy i lekko słodowy.
      Wysycenie: średnie.
      Smak: lekko wiśniowy, lekka goryczka, nieco wodnisty. Piwo jest przeciętne w smaku, raczej piwo z sokiem wiśniowym niż Red Ale.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎