Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Logowanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Logowanie

    Pytanie do admina mam
    Czy system automatycznie wylogowuje użytkownika po pewnym okresie bezczynności po zalogowaniu. Stwierdzam, że po zalogowaniu i nie używaniu strony przez około 15-20 minut nie mogę dodać nic na forum. Wygląda na to, że jestem zalogowany, piszę post, chcę go wysłać ale system pokazuje wiadomość, że nie jestem zalogowany. Więc musze całego posta kopiować logować się jeszce raz i dopiero wysyłać. Trochę to trudne. Ale może to wina np. mojego Firewall'a.
    MM961
    4:-)
  • fteo
    Senior
    • 05-2003
    • 1139

    #2
    U mnie dzieje się dokładnie to samo, więc przyłączam się do pytania.
    http://lotnictwo.net.pl/
    http://www.flightradar24.com/
    http://www.airshow.sp.mil.pl/

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #3


      zajrzyjcie pod powyższy link i pokombinujcie z dwoma dostępnymi ustawieniami ciasteczkowymi w sekcji Logowanie. powinno pomóc. w razie czego podeslijcie mi maila to ustawie za Was.

      trzeba tylko później pamiętać o tym aby wylogować się w przypadku korzystania z kafejki lub innego komputera do którego mają dostęp osoby "niepowołane".
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • JAckson
        Senior
        • 05-2004
        • 6122

        #4
        Dzięki ART. Poprzestawiałem i zobaczymy co to da
        MM961
        4:-)

        Comment

        • bury_wilk
          Senior
          • 01-2004
          • 2655

          #5
          Ja nie bardzo chcę się cisteczkować na pracowy komputer, więc mam pytanie, czy dałoby się choć trochę wydłużyć czas, zanim się automatycznie wyloguję? Samo logowanie, nie jest jakimś szczególnym problemem, ale już kilka razy wywaliło mnie zanim skończyłem pisać post i trzeba go było pisać jeszcze raz. Przy dłuższych wypocinach jest to troszkę wnerwiające...

          Lubię kiedy się zieleni
          Lubię jak się piwo pieni...

          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #6
            No to chyba jedyne wyjście to pisanie odpowiedzi (zwłaszcza dłuższych) w wordzie, a później po prostu przeklejanie ich na forum. Od czasu, jak mnie tak właśnie wywaliło i straciłem obszerne "wypociny" piszę odpowiedzi w wordzie.

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Też wolałbym bez ciastek. A jaki jest czas od zalogowania do automatycznego wylogowania??

              Ja na szczęście nie straciłem posta jeszcze, ale musiałem już kilka kopiować i logowac się powtórnie.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • jerzy
                piwoholik
                • 10-2001
                • 4705

                #8
                W przeglądarce Opera można ustawiać sposób obsługi ciasteczek dla każdego serwera inaczej (czyli np. ciasteczkować tylko i wyłącznie browar.biz), a wśród tych opcji jest m.in. akceptowanie wszystkich i usuwanie ich przy zamykaniu przeglądarki.
                Ja mam tak ustawione i zawsze rano muszę się logować, ale w trakcie dnia nigdy mnie nie wylogowuje.
                browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23805

                  #9
                  dotychczas okres bezczynności jest ustawiony na 15 minut. dodałem jeszcze 5 minut. mogę pomyśleć też o dodaniu licznika odmierzającego pozostały czas na stronie gdzie wprowadza się odpowiedź, nowy temat, etc.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #10
                    mam to samo co reszta.



                    ART napisał(a)
                    ..mogę pomyśleć też o dodaniu licznika odmierzającego pozostały czas na stronie gdzie wprowadza się odpowiedź, nowy temat, etc. [/B]


                    A taki licznik napewno pomoże. (zmusi do szybszego pisania )
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23805

                      #11
                      nie wiem co w tym smutnego?
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • cielak
                        Senior
                        • 03-2004
                        • 2890

                        #12
                        ART napisał(a)
                        nie wiem co w tym smutnego?
                        Gdyż przed komputerem spędzam mało czasu (nie licząc pobytu w browarze) i nie piszę tak szybko , a po drugie mało czasu na zastanowienie się nad pisaniem, tudzież nad przemyśleniami w temacie.
                        zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                        Comment

                        • bury_wilk
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 2655

                          #13
                          ART napisał(a)
                          dotychczas okres bezczynności jest ustawiony na 15 minut. dodałem jeszcze 5 minut. mogę pomyśleć też o dodaniu licznika odmierzającego pozostały czas na stronie gdzie wprowadza się odpowiedź, nowy temat, etc.
                          Mnie osobiście bardzo to satysfakcjonuje i jestem wdzięczny. Licznik też byłby ok.

                          Dzięki

                          Lubię kiedy się zieleni
                          Lubię jak się piwo pieni...

                          ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            #14
                            ART napisał(a)
                            dotychczas okres bezczynności jest ustawiony na 15 minut. dodałem jeszcze 5 minut. mogę pomyśleć też o dodaniu licznika odmierzającego pozostały czas na stronie gdzie wprowadza się odpowiedź, nowy temat, etc.
                            To dobry pomysł. Napisz jeszcze czy jest jakaś możliwość przedłużania tego czasu. Czy np. klikając na poszczególne działy strony czas się resetartuje?? Czy po prostu 20 minut i logout??
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23805

                              #15
                              założenie jest takie że każdy Twój ruch jako zalogowany Użytkownik oznacza zresetowanie licznika i odliczanie tych 20 minut od nowa. oczywiście różnie bywa w przypadku różnych ustawień swojej przeglądarki.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎