Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dziennik piwny - komentarze i zgłoszenia błędów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Widzę że mi nie odpuszczasz. Artezan w Natolinie nie istnieje od ponad pół roku i stąd nie można dodać pozostałych po nim piw do DP. Nie zawsze daje się odzwierciedlić odpowiednio wszystkich życiowych przypadków w uproszczonym systemie informatycznym.
    Last edited by ART; 23-11-2015, 19:38.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      Piwo zostało zgłaszane w marcu tego roku i dodane do bazy. Tu nie da się dodać, ale nieistniejącego od lat portera z Żywca co rusz ktoś dodaje w niewłaściwym miejscu, choć prostota działania w tym wypadku nie wykracza poza kliknięcie jednego przycisku w panelu.
      Last edited by e-prezes; 23-11-2015, 19:56.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23782

        To nie są analogiczne przypadki.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19159

          Ale co szkodzi zamknięciu wątku (i przeniesieniu postów ewidentnie dotyczących cieszyńskiego portera), w którym osoby posiadające jeszcze to piwo do degustacji można policzyć na palcach jednej ręki (a niechby nawet 2). Z czego więcej jak połowa i tak nie napisze słowa w tym wątku.
          Jestem ciekaw czy w plebiscycie piwa za rok 2015 z zamkniętego browaru piwa będą brały udział?! Skoro przeniosłeś browar i piwa w niebyt to nie powinny brać udziału! Bądź konsekwentny.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            Ja o gruszkach, Ty o jabłkach.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              No to dodam tylko tyle co w tytule widać... toż to już epoka mija bez odbioru.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Czy browar Setka jest w dzienniku piwnym bo nie mogę znaleźć?
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • metalsrem
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Czy browar Setka jest w dzienniku piwnym bo nie mogę znaleźć?
                  Setka jest kontraktowa, warzy w Browarze Jana i w Wąsoszu.
                  Browar domowy SKOTAR

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
                    Setka jest kontraktowa, warzy w Browarze Jana i w Wąsoszu.
                    Wielkie dzięki.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      tak sobie pomyślałem, że ciekawa by była opcja wpisywania lokalu w którym się piło. Zdaje sobie sprawe z trudności aktualizacji w przypadku listy rozwijanej dlatego myślę jedynie o wpisywaniu z palca w dodatkowym oknie.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • kaczka116
                        Senior
                        • 10-2015
                        • 1350

                        brakuje mi w DP opcji dodania etykiety no i w piwach konkretnych tez takie puste lyse okienko kolo parametrow (ale to tylko tak mowie :P )
                        Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                        Untappd

                        Comment

                        • majeure
                          Senior
                          • 03-2011
                          • 315

                          Czy ktoś jeszcze korzysta z wersji 'stacjonarnej' dziennika piwnego (oprócz mnie)? W wersji mobilnej zegar automatycznie uwzględnia zmianę czasu z zimowego na letni (i na odwrót), czy naprawdę w wersji stacjonarnej nie da się tego zrobić? Admin, pobudka, czas letni obowiązuje już niemalże od 2 miesięcy, najwyższy czas zmienić ustawienia.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23782

                            poprawione, dziękuję za zgłoszenie.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              To jak jesteśmy przy koncercie życzeń to ja bym prosił aby zgłosił się jakiś student, który w ramach pracy zaliczeniowej czy inżynierskiej napisałby zgrabną aplikację na smartfony. Taką ze wszystkimi wodotryskami

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13949

                                Przecież jest od lat.
                                Last edited by Pendragon; 24-05-2016, 08:54.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎