Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BrowarBizowy Dziennik Piwny w Androidzie - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    BrowarBizowy Dziennik Piwny w Androidzie - komentarze

    Wygląda na to że do BrowarBizu Mikołaj zajrzał wcześniej

    Kolega Shajen wpadł na pomysł i skonstruował mobilną wersję Dziennika Piwnego.

    Mobilny DP jest dostępny na platformę Android (wersje 1.6 i nowsze).

    Aplikacja jest bezpłatna, można ją pobrać z Android Marketu wyszukując frazę "dziennik piwny" lub odwiedzając stronę:


    Na moim telefonie z Androidem 2.1 działa bez przeszkód
    Zapraszam do korzystania i dzielenia się uwagami!
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #2
    Cieszy mnie, że browar.biz wchodzi w Androida. Aplikację na pewno przetestuję mimo, że z dziennika od dawna nie korzystam.

    Marzy mi się jednak aplikacja browarbizowa podobna do tej którą ma ratebeer. Byłoby super gdyby można było wyszukać szybko informacje o danym piwie i browarze czy knajpach w okolicy...

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      Na początek trzeba aktualizować bazę. wygląda ciekawie. Dobra robota
      MM961
      4:-)

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
        Byłoby super gdyby można było wyszukać szybko informacje o danym piwie i browarze czy knajpach w okolicy...
        Informację o barach i piwiarniach najprościej byłoby jakoś podłączyć do Map Google, każdy kto ma telefon z Androidem ma aplikację Places już zainstalowaną.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          Aplikacja fajna, na pewno się sprawdzi, tylko nie potrafię dodać piwa, gdyż wyskakuje komunikat o dacie nieprawidłowej.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            #6
            To ja jadę z krytyką:
            - Na stronie marketu powinna być informacja, że aplikacja wymaga rejestracji na browar.biz
            - Po uruchomieniu powinno wyskakiwać okienko wymuszające logowanie.
            - Zaznaczyłem opcję "automatyczna aktualizacja" i nic się nie zaktualizowało (baza się nie ściągnęła - aktualizowałem ręcznie)...
            - Rozumiem, że rekordy: "browar", "piwo" wymagają bazy, ale "opakowanie", "gdzie kupione", "objętość"? Chyba gdyby je scalić z programem byłby poręczniejszy.
            - Przydałoby się w opcjach zrobić pole wyboru - które rekordy poza browar/piwo chcę wypełniać, np. godzina spożycia jest moim zdaniem zbędna, a zajmuje dużo miejsca.
            - Szkoda, że aplikacja nie ma magazynku podręcznego pozwalającego dodawać piwa offline, a dopiero potem synchronizować to z serwerem (np w pubach-piwnicach bez zasięgu).

            Parę poprawek i dam 5 gwiazdek.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • Seta
              Piję piwo
              • 10-2002
              • 6964

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
              wyskakuje komunikat o dacie nieprawidłowej.
              Potwierdzam. Podawałem: 19 gru 2011.
              Last edited by Seta; 21-12-2011, 12:04.
              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                Potwierdzam. Podawałem: 19 gru 2011.
                Ustawiłem na 17-tego i również nic.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23782

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  To ja jadę z krytyką:
                  - Na stronie marketu powinna być informacja, że aplikacja wymaga rejestracji na browar.biz
                  - Po uruchomieniu powinno wyskakiwać okienko wymuszające logowanie.
                  - Zaznaczyłem opcję "automatyczna aktualizacja" i nic się nie zaktualizowało (baza się nie ściągnęła - aktualizowałem ręcznie)...
                  - Rozumiem, że rekordy: "browar", "piwo" wymagają bazy, ale "opakowanie", "gdzie kupione", "objętość"? Chyba gdyby je scalić z programem byłby poręczniejszy.
                  - Przydałoby się w opcjach zrobić pole wyboru - które rekordy poza browar/piwo chcę wypełniać, np. godzina spożycia jest moim zdaniem zbędna, a zajmuje dużo miejsca.
                  - Szkoda, że aplikacja nie ma magazynku podręcznego pozwalającego dodawać piwa offline, a dopiero potem synchronizować to z serwerem (np w pubach-piwnicach bez zasięgu).

                  Parę poprawek i dam 5 gwiazdek.
                  Dzięki za uwagi, na pewno Shajen tutaj aktywnie dołączy, ja tylko odpowiem na pierwsze z brzegu - informacja o konieczności posiadania konta w browarbizie jest podana w opisie
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • zgoda
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 3516

                    #10
                    Mogłaby również instalować się na karcie SD w przypadku nowszych androidów.
                    Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                    Comment

                    • shajen
                      Member
                      • 08-2011
                      • 50

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                      Aplikacja fajna, na pewno się sprawdzi, tylko nie potrafię dodać piwa, gdyż wyskakuje komunikat o dacie nieprawidłowej.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ustawiłem na 17-tego i również nic.
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                      Potwierdzam. Podawałem: 19 gru 2011.
                      Sprawa o której już wiedziałem która jak widzę występuje częściej, więc już naprawiłem od ręki, sprawdźcie

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                      To ja jadę z krytyką:
                      - Na stronie marketu powinna być informacja, że aplikacja wymaga rejestracji na browar.biz
                      - Po uruchomieniu powinno wyskakiwać okienko wymuszające logowanie.
                      - Zaznaczyłem opcję "automatyczna aktualizacja" i nic się nie zaktualizowało (baza się nie ściągnęła - aktualizowałem ręcznie)...
                      - Rozumiem, że rekordy: "browar", "piwo" wymagają bazy, ale "opakowanie", "gdzie kupione", "objętość"? Chyba gdyby je scalić z programem byłby poręczniejszy.
                      - Przydałoby się w opcjach zrobić pole wyboru - które rekordy poza browar/piwo chcę wypełniać, np. godzina spożycia jest moim zdaniem zbędna, a zajmuje dużo miejsca.
                      - Szkoda, że aplikacja nie ma magazynku podręcznego pozwalającego dodawać piwa offline, a dopiero potem synchronizować to z serwerem (np w pubach-piwnicach bez zasięgu).

                      Parę poprawek i dam 5 gwiazdek.
                      - informacje taka jest na stronie.
                      - może będzie
                      - automatyczna aktualizacja dotyczy aktualizacji przy starcie programu
                      - trochę nie rozumiem? Aplikacja to mobilna wersja dziennika tutejszego i powinna zachować ramy pierwowzoru. Ściągnie tych paru rzeczy dużo nie kosztuje, a w przyszłości może się przydać.
                      - może będzie
                      - może będzie
                      Last edited by shajen; 21-12-2011, 12:56.
                      No risk, no fun

                      Comment

                      • mwa
                        Senior
                        • 01-2003
                        • 5071

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                        Sprawa o której już wiedziałem która jak widzę występuje częściej, więc już naprawiłem od ręki, sprawdźcie
                        U mnie nie działa nadal (aktualizowałem, odinstalowałem i ponownie zainstalowałem, aktualizowałem ponownie).
                        Pozdrawiam Cię !!!!

                        Comment

                        • shajen
                          Member
                          • 08-2011
                          • 50

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                          U mnie nie działa nadal (aktualizowałem, odinstalowałem i ponownie zainstalowałem, aktualizowałem ponownie).
                          A jesteś w tej samej strefie czasowej co serwer browar.bizu? Spróbuj ustawić godzinę ręcznie na tą która obowiązuje w Polsce.
                          No risk, no fun

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                            A jesteś w tej samej strefie czasowej co serwer browar.bizu? Spróbuj ustawić godzinę ręcznie na tą która obowiązuje w Polsce.
                            I na fonie i browar.biz mam tą samą strefę, ten sam czas a zapisanie z wcześniejszą datą nic nie daje- wyskakuje mi ten sam błąd.
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                              - trochę nie rozumiem? Aplikacja to mobilna wersja dziennika tutejszego i powinna zachować ramy pierwowzoru. Ściągnie tych paru rzeczy dużo nie kosztuje, a w przyszłości może się przydać.
                              No OK, ale standardowe opakowania i pojemności to rzecz stała i nie wymaga dodatkowych aktualizacji. Jeśli to dla Ciebie bez różnicy, możesz zostawić jak jest - nie wpływa to w zasadzie na funkcjonalność.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                              automatyczna aktualizacja dotyczy aktualizacji przy starcie programu
                              No właśnie przy starcie nie zadziałała. Chodzi o aktualizację programu czy bazy?
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                              może będzie /może będzie /może będzie /może będzie
                              Bardzo mi się podoba Twoje podejście.
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                              informacje taka jest na stronie
                              Rzeczywiście, ale bardzo daleko - kto tam czyta pełne opisy?...

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika shajen Wyświetlenie odpowiedzi
                              prawa o której już wiedziałem która jak widzę występuje częściej, więc już naprawiłem od ręki, sprawdźcie
                              Bez zmian.
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎