Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Janów Lubelski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Prusak
    replied
    "Ludzie mówią" to niewątpliwie bardzo wiarygodne żrodło.

    Leave a comment:


  • Ciech555
    replied
    Mam kolegę z Janowa, tam ludzie mówią, że obecny właściciel zadłużył nieruchomość na ok 10 mln. Jeśli to prawda, sprawa jest przesądzona.
    Wie ktoś coś więcej ?

    Leave a comment:


  • Pankracy
    commented on 's reply
    Wielkość produkcji trochę przeszacowałem. Ma być jednak znaczna jak na tego typu browar.
    Last edited by Pankracy; 07-09-2021, 17:26.

  • Pankracy
    replied
    Pożyjemy, zobaczymy jak to z tym Janowem Lubelskim będzie. Nie znam jeszcze wielu szczegółów. Nie udało mi się porozmawiać, z którymś ze współwłaścicieli. Posiłkuje się tym co udało mi się samodzielnie znaleźć lub informacjami z drugiej ręki. Generalnie inwestorzy chcą, aby ich zakład był browarem i destylarnią. Docelowo ma produkować nawet do 150 000 hl piwa rocznie. Część obiektu ma być wykorzystana dla celów turystycznych oraz promocji pobliskich źródeł leczniczych na Janowskich Stokach.

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
    Reaktywacja browaru w Janowie Lubelskim jest w realizacji.
    Są ambitne plany.
    Coś więcej Pankracy?

    Dwie dobre, piwne wiadomości w jeden dzień!

    Leave a comment:


  • Pankracy
    replied
    Reaktywacja browaru w Janowie Lubelskim jest w realizacji.
    Są ambitne plany.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Smutnie to wygląda a browar był/jest taki piękny

    To będzie tylko kolejna eksploatacja i niszczenie bez żadnych inwestycji w poprawę stanu budynków. Typowe januszostwo biznesu. Wyekspoatować a jak już stan będzie katastrofalny i zagrażający bezpieczeństwu poprosi się o ewentualne zgody na rozbiórkę i budujemy przysłowiową Biedronkę z parkingiem.

    Leave a comment:


  • JAckson
    replied
    Browar można wynająć. https://www.olx.pl/oferta/browar-pro...tml#a97bae5c22
    Widok od wewnętrznego dziedzińca jednak wygląda dość marnie (stan 11.2019), czego nie pokazano na zdjęciach oferty.
    Attached Files
    Last edited by JAckson; 15-01-2020, 08:21.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Z tego browaru najprawdopodobniej już nic nie będzie.

    Leave a comment:


  • Browarniczy
    replied
    Ojc no faktycznie Slawek to napisal.. a zaciekawila mnie Twoja opinia tym klubem wlasnie tam, co mial powstac. Bo juz tam kiedys w ogole byl klub i ponoc im sie jakos wiodlo ale chcieli zrobic mega remont i pzrerwali i sluch zaginal.. pewnie jakies problemy sa albo cos..

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Ja czy Slawek cztery posty powyżej Twojego ?
    Last edited by Cooper; 04-07-2019, 22:46.

    Leave a comment:


  • Browarniczy
    replied
    Cooper, mozesz cos wiecej napisac na ten temat? Jakie licytacje komornicze?
    Bo ponoc tam byla restauracja jakas chinska, no i byla ta dyskoteka potem zamkneli to bo ponoc remont jakis duzy mieli robic i zrobic taka na maksa fajna dysko ale przerwali i nikt nie wie dlaczego.. Brak funduszy czy co? No i te licytacje komornicze przez ten caly czas? Bo wlasciciele ponoc maja jeszcze zajazd Krolewski w Janowie co nie?
    Wiesz cos wiecej na ten temat? Mega mnie zaintrygowales!

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Od kolejnej już licytacji minał prawie rok.
    Ktoś wie jak aktualnie wygląda sytuacja Janowa ? Zniechęcili się wieloma nieudanymi licytacjami i czekają na niewiadomo co ?

    Leave a comment:


  • witold71
    replied
    W Janowie Lubelskim przez większość lat 20. XX wieku funkcjonowały 2 browary: Mieszczański dzierżawiony przez G. Świdę (udziałowca w 1/8) do 1927. Następnie w 1930 uruchomiony przez spółkę kupców żydowskich i prowadzony pzrez nich do wybuchu wojny. Oprócz niego funkcjonował do początku lat 30. browar A. Herfurta dzierżawiony od 1919 roku przez L. Gelibtera.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Działka 3170/4 to wąska działka będąca skarpą oddzielającą drogę (ulicę Stokową) od samej działki browaru 3170/3. Wjazd do browaru jest/był od ulicy Bialskiej (działka 960/1). Tak przynajmniej widać na geoportalu.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎