Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Janów Lubelski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • slawekkazek
    replied
    A jednak dzieje się. Konkretów dowiemy się w dniu 21 sierpnia 2018 - a może nie:
    http://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/429196 oraz http://licytacje-komornicze.livecity.../browar_312117
    To już kolejne podejście. Jednej rzeczy nie rozumiem (a właściwie...) - odrębna licytacja drogi. Jak na obecny stan nieruchomości, to cena jest raczej wygórowana.

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Zapewne nic.

    Leave a comment:


  • lisiewski
    replied
    Czy na dzień dzisiejszy w Janowie coś się zmieniło?

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
    W sierpniu 2015 roku planowana jest kolejna licytacja browaru w Janowie Lubelskim.
    I na tym się zakończyło? Dyskoteka została zamknięta bodaj w 2015 roku (obecnie jest/była restauracja chińska?), a z początku 2017 jest ogłoszenie o wynajmie klubu. Z drugiej połowy 2015 roku były ostatnie wpisy w KRS browaru.
    Ktoś coś wie?

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Te posty nie są na temat bo umiejscowienie wątku w dziale Historia nakazuje tutaj zamieszczać informacje o historii tego browaru a nie o tym co dzieje się z nim obecnie i to co piszemy raczej bardziej nadaje się do działu Prasówka ale coż, kolejny off top.
    Taka ko(s)miczna cena startowa może sugerować iż komuś nie zależy na sprzedaży browaru z jakichś powodów. Pytanie kto jest obecnie właścicielem nieruchomości i kto dyktuje warunki licytacji i cenę Miasto Janów Lubelski ?

    Leave a comment:


  • kishar
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy dobrze rozumiem że tylko jeden z lokali (a więc tylko część browaru) będzie licytowana od 6,5 bańki ?
    To ile za cały browar !? Za kilka milionów to z tego co gdzieś obiło mi się o uszy MarekJ kupował całe browary i chyba nawet nieco większe (np Lwówek).
    Coś gdzieś pomyliłem w liczbach, ilościach zer ?
    Chyba dobrze zrozumiałeś, a cena jest zaskakująco wysoka.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar w Janowie Lubelskim jest aktualnie wystawiony na licytacji komorniczej.
    Ceny wywołania za wydzielone już lokale użytkowe od ok. 90 000 zł do ok. 6 500 000 zł.
    Czy dobrze rozumiem że tylko jeden z lokali (a więc tylko część browaru) będzie licytowana od 6,5 bańki ?
    To ile za cały browar !? Za kilka milionów to z tego co gdzieś obiło mi się o uszy MarekJ kupował całe browary i chyba nawet nieco większe (np Lwówek).
    Coś gdzieś pomyliłem w liczbach, ilościach zer ?

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Dałeś znać komu trzeba?

    Leave a comment:


  • Pankracy
    replied
    W sierpniu 2015 roku planowana jest kolejna licytacja browaru w Janowie Lubelskim.

    Leave a comment:


  • Pankracy
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika djkynek Wyświetlenie odpowiedzi
    ponoć browar jest do wynajęcia.
    Browar w Janowie Lubelskim jest aktualnie wystawiony na licytacji komorniczej.
    Ceny wywołania za wydzielone już lokale użytkowe od ok. 90 000 zł do ok. 6 500 000 zł.

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied
    Inserat 1908r.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Dopatrzyłem się w aukcji że fotki mają datownik sprzed 3 lat. Ciekawe czy stan obecny nie odbiega "zbytnio" od tego pokazanego.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Chyba jedyna pozytywna wiadomość wynikająca z tego ogłoszenia jest taka że przynajmniej na razie póki co ktoś to trzyma w łapach i pilnuje azeby nie doszło do żadnej demolki przez np złomiarzy jednocześnie sugerując iż jedną z opcji zagospodarowania budynków w przyszlości jest m.in. wznowienie tam produkcji piwa jeśli znajdzie partnera w tym biznesie. Mam nadzieje że zamieszczone fotki są aktualne a nie pochodzą np z ostatniego okresu produkcji browaru.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
    Oferta nieaktualna. Ciekawe czy ktoś się skusił, czy po prostu się wycofali z braku zainteresowania.

    Leave a comment:


  • pjenknik
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti Wyświetlenie odpowiedzi
    To ja mam durne pytanie i to całkowicie nie w temacie( niech admin wydzieli stąd posty do wątku "Jak to się robi w Polsce B")? Gdzie jest Polska A? Obecnie mieszkam na Mazowszu i tego bycia w lepszej Polsce nie czuję. Wiele małych miasteczek w Polsce B są bardziej zadbanych i czystszych niż na Mazowszu.
    Polska B to dawna kongresówka. Nic dziwnego, że nie widzisz różnicy między Mazowszem a Podlasiem czy Polesiem

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎