Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Janów Lubelski

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Krzysiu
    replied
    Sokół83 chce bardzo ratować i przywrócić do świetności jakiś browar, będzie mógł się wykazać. Nie odbierajcie u tej szansy.

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied
    Czekam z utęsknieniem aż ktoś bedzie dostarczał takiego pilsa jak Janów jakieś 4 lata temu...

    Leave a comment:


  • pizmak666
    replied

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Panie Marku!

    Leave a comment:


  • djkynek
    replied
    W srode będąc w Janowie kolega mi powiedział, ze ponoć browar jest do wynajęcia.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Hmmm... widzę tu pewną niekonsekwencję. Wpierw piszesz że niczym nie błysnąłem a teraz przypisujesz mi "zajebistość" i tworzenie "genialnych biznesplanów". Zdecyduj się więc bo jesli to drugie jest prawdą to może faktycznie pomyślę nad postawieniem tego browaru na nogi korzystając jedynie z Twojego duchowego wsparcia.
    Ot po prostu tak jest że jednemu jest kompletnie obojętne co dzieje się ze starymi browarami czy browarami zamykanymi w ogóle (tu w razie czego mogę pospamować trochę cytatami z Twoich postów jeśli stwierdzisz że to potrzebne mimo że sprawdzenie ponad 13 tyś "błysków" to żmudna robota) a drugiemu już niekoniecznie. Jasne że to biadolenie ale tym zajmuje się spory odsetek naszego społeczeństwa i wyjątkiem nie jestem. Nie mogę ?
    Czy to się komuś podoba czy nie przedstawiłem po prostu swoje przypuszczenia odnośnie przyszłości tego browaru (ale i w zasadzie innych już dawno zamkniętych i tych które pewnie zostaną jeszcze zamknięte) i bez żadnych wycieczek osobistych ale widać pare osób mimo to się jakoś z tym utożsamiło. Niestety.
    Zgodnie z kolejnością losową odpisz jeszcze na ten post a ja już żeby nie kontynuować tego offtopu pozwolisz że popatrze sobie jak na rozwój tematu który mam nadzieje powróci do głównego wątku czyli (cyt. za Laciferno) "kontynuacji dyskusji dotyczącej zamknięcia browaru w Janowie Lub.", ewentualnie zajrzę za 2-3 lata i sprawdzę jak bardzo pomyliłem się ze swoim biadoleniem.

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    brak kasy ?
    Jaki brak kasy? Z twoją zajebistością i genialnym biznesplanem dowolny kredyt załatwiasz w mig, a potem pokazujesz wszystkim, jak się robi browar i jeszcze trzepie kasę na tym.

    Leave a comment:


  • Lacriferno
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    brak kasy ?
    Podobno browar poszedł za symboliczną kwotę z którą z pewnością byś sobie poradził. Gorzej z zadłużeniem idącym w miliony.

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    brak kasy ?

    Leave a comment:


  • Krzysiu
    replied
    Cooper, a ja mam takie pytanie, które dość często zadaję w sytuacji, jak ktoś marudzi - co stoi na przeszkodzie, żebyś odkupił browar w Janowie i zrobił z niego wzorowy browar? Bo na razie oprócz wyrażenia opinii, że nie podoba się tobie sposób, w jaki gość zamierza zagospodarować swoją własność, to niczym nie błysnąłeś.

    Leave a comment:


  • darek99
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
    farszafka
    Niepotrzebne te emocje.
    Może by tak Kolega wypełnił profil, trzeci rok na forum anonimowo, wiadomo tylko tyle że kibic Widzewa ale nic poza tym.

    Leave a comment:


  • VanPurRz
    replied
    farszafka

    Leave a comment:


  • Feti
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czapayew Wyświetlenie odpowiedzi
    Z Warszawy wszytko widać inaczej. Nawet Jelonki...
    Czasami mam wrażenie, że niektórzy uważają, że Polska A to Warszawa a reszta to Polska B. Oprócz Białegostoku , gdzie jest Polska C ( pooglądajcie sobie polskie seriale i filmy, gdzie "prowincja" to egzotyka , którą warszawka się zachwyca , lub prostactwo i siermiężność, nad która się z troską jaśnieoświecona nachyla, by podnieść prowincjuszy z dna. .

    Leave a comment:


  • Czapayew
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
    Dla odmiany w dużych polskim miastach jest zupełnie inaczej. Stare browary są adaptowane gustownie i z wielkomiejskim szykiem na:
    c) komin gustownie sterczący w środku miasta (Rybnik)
    d) przybytek "pod czerwoną latarnią" (Tychy)

    Z Warszawy wszytko widać inaczej. Nawet Jelonki...

    Leave a comment:


  • Cooper
    replied
    Aaa... o to Ci chodziło.
    No tak przynajmniej mi się wydaje to napisałem
    Niepotrzebnie z tą Polską Be wyjechałem bo chyba nakręci się teraz niezły offtop, więc już akurat tego wątku nie będę podsycał.

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Feti Wyświetlenie odpowiedzi
    Wiele małych miasteczek w Polsce B są bardziej zadbanych i czystszych niż na Mazowszu.
    To fakt.

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎