Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe [KOMENTARZE]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fans
    Senior
    • 04-2010
    • 195

    Wczoraj w jednym ze sklepów sieci Groszek widziałem porter z Perły za 1,19.Lublin i okolice są chyba zalane tym piwem,w większości sklepów widzę powystawiane zgrzewki z przecenionym porterkiem.Cz dojdziemy do magicznej ceny 0,99 ?.Zapasy w piwnicy już są,chyba czas na porterówkę.

    Comment

    • dyczkin
      Serce w kolorze blaugrana
      • 05-2011
      • 3657

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
      No i powtórka z akcji Ciecha jubileuszowego porteru w żabkach teraz zamkowy porter ze szwestką w tubie jest w Tesco po 50zl. A ludzie darli po premierze za 65-80zl. Niby towar luksusowy pozycjonowany cenowo a bedzie leżał w Tesco pod świetlówkami na Polce tuz przy podłodze obok halnego.
      W moim Tesco stoi po 59,99. Czekam na obniżkę świąteczną
      Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

      Moje warzenie // Piwny Wojownik

      Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

      Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
        W moim Tesco stoi po 59,99. Czekam na obniżkę świąteczną
        No stoją w wielu Tesco
        U mnie ponad 20 tub. 59,99zł/szt

        Nie wiem czy przecenią choć troszkę na święta.
        Data chyba do 2018 czyli chwile poczekamy na ostrzejsze wyprzedaże
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
          Porter ze Szwestką 49,99 chyba, że ktoś ma punkty Club Card lub inne zniżki
          To słynna złotówka taniej?

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
            To słynna złotówka taniej?
            Dycha, panie drogi
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
              Dycha, panie drogi
              Toż to istne szaleństwo

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                Toż to istne szaleństwo
                Ja kupiłem po 3 dychy taniej
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ja kupiłem po 3 dychy taniej
                  Pewnie kody przekleiłeś?

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                    Pewnie kody przekleiłeś?
                    Zaniosłem do Tesco, zeskanowali i mam w domu nowe szkło
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zaniosłem do Tesco, zeskanowali i mam w domu nowe szkło
                      To pogratulować
                      Jutro ... a w sumie już dzisiaj, zobaczę w miejscowym, czy też tak szaleją z promocjami

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jutro ... a w sumie już dzisiaj, zobaczę w miejscowym, czy też tak szaleją z promocjami
                        Cena spadła do 49,99 zł mimo, że na cenówkach dalej 59,99 zł.

                        Comment

                        • metalsrem
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 239

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                          Cena spadła do 49,99 zł mimo, że na cenówkach dalej 59,99 zł.
                          A z Club Card jest 10zl taniej?
                          Browar domowy SKOTAR

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika metalsrem Wyświetlenie odpowiedzi
                            A z Club Card jest 10zl taniej?
                            Nikt nie był w stanie udzielić mi tej informacji, a nie zdecydowałem się na zakup. Ogólnie zamieszanie, nawet cenówki nie pozmienianie, musiałem skorzystać z czytnika.
                            Dyczkin sprawdzał, że jest z Club Cardem taniej, więc pewnie tak jest .

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
                              W ursynowskim Megasamie Hoegaarden Wit Blanche w butelce 0,75l w cenie... 4,99 zł. Wszystkie Biedronki się chowają do dziur ))))
                              Poczekaj, daj im szanse
                              Widziałem, że gorzej schodzi od Leffe, więc może

                              Comment

                              • dyczkin
                                Serce w kolorze blaugrana
                                • 05-2011
                                • 3657

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dyczkin sprawdzał, że jest z Club Cardem taniej, więc pewnie tak jest .
                                Dyczkin sprawdzał, wybiło cenę 49,99, Club Card później skanowałem
                                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎