Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lhunbleidd
    Senior
    • 06-2014
    • 196

    W Koninie są i bocki, wczoraj zakupiłem sobie kontrolnie Gulden Draaka. Bardzo nagazowane, chyba sypło im się za dużo cukru do refermentacji. Dziś planuję ciąg dalszy belgijskich podróży.

    Comment

    • marek-
      Member
      • 07-2012
      • 70

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
      Jest wszystko, ale Gauloise blond, a nie ambree, natomiast koźlak nie wchodzi dzisiaj, czyli trzeba jutro się pchnąć. Zainteresowanie średnie, przeważnie ludzie biorą pojedyncze sztuki. Piraat w nowej szacie graficznej i z nowym kapslem.
      Dziś rano wciąż nie wchodził...

      Przy Draakach usłyszałem od pani oglądającej te piwa "pan widział że to ma 10% alkoholu? Nie biorę!". Zasugerowałem podzielenie jednego na 2 osoby, ale nie przekonałem

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        W Netto 30 maja 20 butelek Perły Export w cenie 37,80 złotego.

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marek- Wyświetlenie odpowiedzi
          Dziś rano wciąż nie wchodził...
          Wchodzi niestety tylko jak czteropak, jedyne piwo z całej serii
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            LIDL od 1.06.2017

            szkło
            prawie teku, prawie ipa glass, prawie rastal, prawie ....



            Co do Belgii
            W Rzeszowie można "rozpaczteropakowywać" chyba tylko z jednym wyjątkiem o czym pisano już wyżej (nie testowałem, bo nie kupował tego bocka)
            Attached Files
            Last edited by dlugas; 25-05-2017, 12:49.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Marianowar_pl
              Member
              • 03-2017
              • 39

              Szkło nie jest takie złe. Snifter glass raczej na pewno kupie. Teku też fajne. Trzecie to bardziej Stout glass niż IPA glass. Czwarte to zwykła szklanka więc raczej słabe.

              Comment

              • kentaki
                Senior
                • 10-2002
                • 452

                Belgia w lidlowskiej gazetce jest z cenami za szt. i nie ma problemu by rozrywać czteropaki, ale trzeba być czujnym bo piwo wchodzi z butelki lub z kartonu. Mi pani omyłkowo skasowała 4 x za czteropak bo ten sie akurat zeskanował i powstało zamieszanie ze zwrotem na karę i pioruny w oczach kolejkowiczów

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  A Leuteboka udało Ci się kupić jako sztukę czy musiałeś brać 4-pak? Czy w ogóle go nie brałeś?
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • kentaki
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 452

                    wszystkie kupiłem na sztuki. Nie wchodził ale pani zrobiła 0,25 x kod i gitara

                    Comment

                    • kaczka116
                      Senior
                      • 10-2015
                      • 1350

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marianowar_pl Wyświetlenie odpowiedzi
                      Szkło nie jest takie złe. Snifter glass raczej na pewno kupie. Teku też fajne. Trzecie to bardziej Stout glass niż IPA glass. Czwarte to zwykła szklanka więc raczej słabe.
                      To nie stout ani ipa tylko cos na wzor Craft master one, i nie Teku, Teku ma inna czasze, to cos na ksztalt sensorika od Krosna. Czy nauczycie sie rozroznoac Teku? :P

                      Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                      Nie mów hop zanim nie nachmielisz
                      Untappd

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kaczka116 Wyświetlenie odpowiedzi
                        To nie stout ani ipa tylko cos na wzor Craft master one, i nie Teku, Teku ma inna czasze, to cos na ksztalt sensorika od Krosna. Czy nauczycie sie rozroznoac Teku? :P

                        Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
                        chłopie mam nadzieję, że pisałeś to z dużą dozą humoru w klawiaturze

                        jakbyś nie zauważył wszyscy zdajemy sobie sprawę, że to nie są opatentowane wzory tylko "prawie" "podobne" "ala" itp.
                        Napisałem z głowy IPA glass bo to pierwsze mi przyszło na palce. Czy to Craft master one czy sripa stałt glas, czy to ważne?
                        masz ochotę kupujesz, masz szkieł pół kuchni lub gardzisz "podróbkami" to pomijasz temat milczeniem

                        zdrów "szejkerem" czy tam noniciem
                        Last edited by dlugas; 27-05-2017, 09:26.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • kosher
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 2291

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki Wyświetlenie odpowiedzi
                          wszystkie kupiłem na sztuki. Nie wchodził ale pani zrobiła 0,25 x kod i gitara
                          Już chyba koniec zabawy. Dziś kupowałem w Wielkopolsce tego koziołka i normalnie sztuka przechodzi przez kasę za 4.99 zł.

                          Comment

                          • marqqq
                            Senior
                            • 12-2014
                            • 659

                            Lidl 1.06

                            Jankes 3.99zł przy kupnie dwóch.
                            Amber Koźlak 3.99zł
                            Ciechan pszeniczne 3.99zł
                            Złote lwy 2.99zł
                            Łomża bączek 1.79zł
                            Perła chmielowa 2.25zł
                            Last edited by marqqq; 29-05-2017, 17:35.

                            Comment

                            • marqqq
                              Senior
                              • 12-2014
                              • 659

                              Lidl od 5.06

                              Abbaye de Vauclair, 750ml
                              Górnej fermentacji typu blond
                              6.99zł

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                W Kauflandzie od 31 maja do 21 czerwca:
                                - Browar na Jurze Jurajskie Jasne Pełne po 2,99 zł
                                - Browar Zamkowy Double IPA po 5,49 zł
                                - Browar Staropolski Kultowe Jasne po 2,39 zł

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎