Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
    W Lidlu puszki Funky Fluid i Hopito za 8 zł , na necie 12-15zł plus przesyłka , dość mocne volty , goryczka też się pojawia . U mnie rzucili 40 szt . Faworytem mym BLACK IPA z FF .
    Dopiero w 3cim Lidl'u udało się dostać Black IPA-owszem owszem-jest wątek do recenzji? oraz hopita dwa. Ogólnie jest potężnie mało. FF black ipa 2 kartoniki, Hopito, pomięszane Ghost Train i Boss Level-jeden kartonik. To akurat jest Lidl już taki zapomniany, mniej się tam chodzi, dlatego wybór nawet 4 tygodnie wstecz. W Lidl'ach regularnych nawet palety pół, a sok prawdziwy Wosana 3 litry wyrąbali już w sobotę-miał być od poniedziałku, a w tym zapomnianym spokojnie wziąłem dwa.

    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • LESNICZYy
      Senior
      • 01-2018
      • 950

      Jeżeli sa fajne piwa w Lidlu to odwiedzam go dzień prędzej , przeważnie towar stoi na półkach lub na palecie . Po mojej wizycie zostało 25 szt puszek , to trochę mało jak na 62000 mieszkańców . Jutro degustacja i decyzja czy coś jeszcze dokupić , to już może byc polowanie .

      Byłem także w kerfie i Bojana nie uświadczyłem , ten mój zawsze jet kiepski więc norma . Moja by się napiła coś lekkiego a nie BOSS LEVEL

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2291

        Jak wiadomo, że coś ciekawego szybko zejdzie z półki to wybieram w W-wie Lidla bez kas samoobsługowych, bo tam rzadziej młode birgiczki trafiają ​​​​​​​​​​
        A i tak dzisiaj około południa zestaw ze szkłem Funky Fluid wziąłem przedostatni, puszek Hopito, FF było jeszcze dużo.

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          Dziś międzynarodowy dzień stoutu , promocje na ciemne piwa (zależy od strony) na piwnemosty i funkyshop .

          Comment

          • Petitpierre
            Senior
            • 01-2014
            • 2560

            Lidl w ramach tygodnia regionalnego walnął Noszaka za 3,5zł, bw i porter malinowy po 5zł i Perłę porter za 4zł. Niestety, mało tego, a jak wyłożyli wcześniej (mimo że to niezgodne z dotychczasową polityką post factum), to może już nie być. Np. komesów zostało 6 sztuk.
            Mały porterek-przyjaciel nerek

            Comment

            • LESNICZYy
              Senior
              • 01-2018
              • 950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
              Lidl w ramach tygodnia regionalnego walnął Noszaka za 3,5zł, bw i porter malinowy po 5zł i Perłę porter za 4zł. Niestety, mało tego, a jak wyłożyli wcześniej (mimo że to niezgodne z dotychczasową polityką post factum), to może już nie być. Np. komesów zostało 6 sztuk.
              Zawsze wykładają dzień wcześniej , Komes jeszcze miałbyć 12% Barley Wine . U mnie zostały tylko 2 szt Malinowego już wczoraj , więc nie wiem czy dotarł .

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                Barley wine była jedna sztuka na te 6 komesów.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  W Kaufie promocja na Miłosawskie IPA bez % za 3.33 PLN w puszce 0,5 litra oraz Koronowo APA po 4.49 PLN za 0,5 litra.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    W Kaufie promocja na Miłosawskie IPA bez % za 3.33 PLN w puszce 0,5 litra...
                    Aktualnie jest po 2.80 za puszkę 0,5.

                    Comment

                    • LESNICZYy
                      Senior
                      • 01-2018
                      • 950

                      Od jutra w Kaufie Komes porter za 4,59 zł , mam 2 szt piwnicy więc wezna tylko z 6 szt na leżak .
                      Tanio to już Polsce było więc jest ostatnia szansa na dobrą cenę .

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        W Kaufie pojawiła się marka Beeraclez. Warzone piwa przez niemiecki browar Eichbaum z Mannheim w styach Imperial IPA, Imperial Red i Imperial Stout są pewnie klonami piw z serii Steam Brew z Lidla. Ceny nie odnotowałem, ale pewnie mocno korzystna skoro dla sieciówki.

                        Comment

                        • LESNICZYy
                          Senior
                          • 01-2018
                          • 950

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Kaufie pojawiła się marka Beeraclez. Warzone piwa przez niemiecki browar Eichbaum z Mannheim w styach Imperial IPA, Imperial Red i Imperial Stout są pewnie klonami piw z serii Steam Brew z Lidla. Ceny nie odnotowałem, ale pewnie mocno korzystna skoro dla sieciówki.
                          Tanioooo 3.49 zł , ale jest tyle dobrego piwa do wypicia ...

                          Comment


                          • e-prezes
                            e-prezes commented
                            Editing a comment
                            Powiem szczerze, że brakuje mi tej ipki za 3,49 złociszcza. Prosta, bez udziwnień, za historyczne "złotypisiąt", bez paragonu na zwrot opakowania. Szkoda, że już end
                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          Pszenica w puszce za 1.99 jest jedną z lepszych i najtańszych. Polskie się nie umywają do niej. Dlatego trochę się boję, bo ani stout, ani red ale, ani IPA nie jest typowo niemiecka, więc nie wiem czy dobra za tę cenę. Niemniej CCC.

                          Comment

                          • kosher
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 2291

                            Auchan, King Cross Marcelin na Bukowskiej w Poznaniu- Tajemniczy Ogród (RIS) z Nooka- 7.63 zł. Warka do 2026 roku. Oferta do 08.03.Sporo jeszcze było dzisiaj na półce.

                            Click image for larger version

Name:	IMG_20220305_134847.jpg
Views:	280
Size:	49,3 KB
ID:	2324325
                            ​​​​​​​

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              Przedstawiać nie trzeba, Lidl, pudełko szczęścia, już 40zł, ale same dobre piwa, Piraat normalny i Triple Hop, GD i GD 9000, Bornem Dubbel i Tripel. Nie dużo pudełek na sklep, chyba z 6. Całe pudełko dzisiaj oceniłem, można się odnieść
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎