Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Promocje cenowe - nowy wątek

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Petitpierre
    Senior
    • 01-2014
    • 2560

    Do tego jeszcze trzeba doliczyć kaucję, która u nich wynosi już 80 groszy.
    Mały porterek-przyjaciel nerek

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4538

      A tak dokładnie to w dużych Carrefourach. Wszystkie Komesy czyli Porter, Porter malinowy, Porter Burbon BA, Barley Wine, Imperial Stout, Poczwórny Bursztynowy, Potrójny Złoty, Imperial IPA. Ceny bardzo fajne 4,37-5,09 zł + 0,80 kaucja. Promocja ważna do soboty 15.10.22.
      Last edited by dadek; 13-10-2022, 13:51.

      Comment

      • kosher
        Senior
        • 04-2005
        • 2291

        Dobra promocja, akurat duży wolt na jesieni już dobrze wchodzi.
        Mam w pobliżu jedynie czerwonego Kalafiora i jak byłem wczoraj to Porter, RIS i Barley Wine zdążyły już zniknąć, ale liczę, że jeszcze będzie druga dostawa do soboty.
        Kaucja wysoka bo 80 groszy, szkoda taszczyć butelki w tą i z powrotem z daleka.

        Comment

        • LESNICZYy
          Senior
          • 01-2018
          • 950

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kosher Wyświetlenie odpowiedzi
          Dobra promocja, akurat duży wolt na jesieni już dobrze wchodzi.
          Mam w pobliżu jedynie czerwonego Kalafiora i jak byłem wczoraj to Porter, RIS i Barley Wine zdążyły już zniknąć, ale liczę, że jeszcze będzie druga dostawa do soboty.
          Kaucja wysoka bo 80 groszy, szkoda taszczyć butelki w tą i z powrotem z daleka.
          W sierpniu piłem rIS przy 36 stopniach i był pyszny . Po necie krąży paragon na 35 szt , u mnie na szczęście dużo sztuk stoi na półce .

          Comment

          • kosher
            Senior
            • 04-2005
            • 2291

            Komesowe RISy warto kupować, można pić od razu, można też poleżakować, jest słodko, ale jest też dobra czekoladowa kontra. Porter też można leżakować choć nieco gorzej z nim czas się obejdzie, Potrójny i Poczwórny bardzo korzystnie znoszą leżakowanie, tutaj wręcz nie piłbym świeżo po zakupie, przeleżakowane około roku sztuki bardzo zyskiwały u mnie na smukłości i braku odczucia spirytusu w smaku. Za to barliłajno to straszny ulep, Fortuna powinna zmienić mu recepturę. Dla mnie to on świeżo po zakupie jak i poleżakowany daje podobny efekt cukierniczki.

            Comment

            • chechaouen
              Senior
              • 01-2011
              • 1180

              W Żabkach wyprzedają te małe ŻIPY i ŻAPY w butelkach 0,33, które zrobił im Bojan. Obie za 2,99 zł

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2291

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                W Żabkach wyprzedają te małe ŻIPY i ŻAPY w butelkach 0,33, które zrobił im Bojan. Obie za 2,99 zł
                Od dobrych kilku tygodni już ta oferta w Żabach. ŻIPA lepsza niż ŻAPA. Jeszcze można gdzieniegdzie trafić Pintę Król Lata i Kwas Tau za 4.99 zł.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Ta wyprz ma związek z wprowadzeniem do sprzedaży przez Bojanowo Tropical Stouta. Choć 4,5 PLN za żipę (0,5l) to znośna cena.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19159

                    Aktualnie Porter Ż w Stokrotce w cenie 4 PLN z apką.

                    Comment

                    • kosher
                      Senior
                      • 04-2005
                      • 2291

                      Trzeba dwie sztuki kupić, żeby uzyskać taką cenę, ale oferta dobra. Nie korzystałem z apki.
                      Last edited by kosher; 25-11-2022, 23:41.

                      Comment

                      • LESNICZYy
                        Senior
                        • 01-2018
                        • 950

                        W Lidlu przecenione starsze krafty w cenie 3 do 5 zł , daty do sierpnia 2023 . Nabyłem ponad 20 piw , których jeszcze nie piłem . Plus trochę na zapas ...

                        Comment

                        • SupeR_PiwosZ
                          Senior
                          • 05-2008
                          • 300

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi
                          W Lidlu przecenione starsze krafty w cenie 3 do 5 zł , daty do sierpnia 2023 . Nabyłem ponad 20 piw , których jeszcze nie piłem . Plus trochę na zapas ...
                          A to nie lokalna przecena? Bo dzisiaj akurat byłem w Lidlu i nic takiego nie widziałem.

                          Comment

                          • LESNICZYy
                            Senior
                            • 01-2018
                            • 950

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi

                            A to nie lokalna przecena? Bo dzisiaj akurat byłem w Lidlu i nic takiego nie widziałem.
                            Byłem w dwóch i była promocja , w trzecim też podobno jest .

                            Comment

                            • dadek
                              Senior
                              • 09-2005
                              • 4538

                              Lokalnie. Dziś byłem w dwóch Lidlach w Warszawie, nic się nie zmieniło - ceny na krafty takie jak były.

                              Comment

                              • kosher
                                Senior
                                • 04-2005
                                • 2291

                                W stolicy lipa, chociaż wróciła Schlenkerla do Lidli, po to jeszcze się wybiorę.
                                W hipermarketach chyba już jedynie Selgros trzyma korzystne ceny, jeśli chodzi o piwa z Kormorana i Cieszyna.
                                Last edited by kosher; 03-12-2022, 21:11.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎