Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Paulaner - Paulaner Oktoberfest Bier 1l+ kufel

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • telek
    PremiumUżytkownik
    • 05-2011
    • 526

    #76
    No i do nalewania własnych przegazowanych piw.

    Comment

    • Petitpierre
      Senior
      • 01-2014
      • 2560

      #77
      Ma być w Lidl'u, ale na razie nie widziałem. Owszem 39,90, ale z drugiej strony na Oktoberfeście za takie samo piwo w takiej samej pojemności, trzeba beknąć 13,50 jurków, a kufla nie zostawią.
      Mały porterek-przyjaciel nerek

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
        Ma być w Lidl'u, ale na razie nie widziałem. Owszem 39,90, ale z drugiej strony na Oktoberfeście za takie samo piwo w takiej samej pojemności, trzeba beknąć 13,50 jurków, a kufla nie zostawią.
        Impreza plenerowa tego typu to nie zakupy w Lidlu . Po drugie nie porównuj bogatych Niemców do bidnej Polski . Do tego siedzisz w namiocie jednego browaru i pijesz dwa rodzaje piwa , nawet biesiada piwna w Pszczynie była kilka razy ciekawsza a Jesień Piwna w Cieszynie to już żić urywa .U mnie są a mam to w żici
        Last edited by LESNICZYy; 16-09-2022, 16:32.

        Comment

        • telek
          PremiumUżytkownik
          • 05-2011
          • 526

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

          siedzisz w namiocie jednego browaru i pijesz dwa rodzaje piwa , nawet biesiada piwna w Pszczynie była kilka razy ciekawsza a Jesień Piwna w Cieszynie to już żić urywa .U mnie są a mam to w żici
          Byłem że dwadzieścia lat temu (kiedy jeszcze urywało rzyć) i wtedy w większości namiotów był "tylko" Maerzen (pszeniczne w raptem 2-3).
          A jak jest teraz?

          PS
          Czy w Pszczynie i Cieszynie są precle, prażone migdały i wesołe miasteczko z diabelskim młynem?

          Comment

          • LESNICZYy
            Senior
            • 01-2018
            • 950

            #80
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika telek Wyświetlenie odpowiedzi

            Byłem że dwadzieścia lat temu (kiedy jeszcze urywało rzyć) i wtedy w większości namiotów był "tylko" Maerzen (pszeniczne w raptem 2-3).
            A jak jest teraz?

            PS
            Czy w Pszczynie i Cieszynie są precle, prażone migdały i wesołe miasteczko z diabelskim młynem?
            Wesołe miasteczko bawiło mnie za bajtla w latach 90 -tych chopie . Tera mom ENERGYLANDZIE w Zatorze . W dodatku od precli się tyje ... Sama mąka i chemia .

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎