Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

5-pak Miłosław+pokal u mnie, czyli nigdzie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • myhaoi
    Member
    • 05-2008
    • 66

    5-pak Miłosław+pokal u mnie, czyli nigdzie

    trzy pilznery, przeniczniak i koźlak u mnie w osiedlowym za 16,99(aż się zdziwiłem)
    i ładny pokal 0,5 L do tego
    Attached Files
    otwieracz Paulaner

    http://allegro.pl/show_item.php?item=464693283
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    #2
    Miłosław.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19163

      #3
      Poprawiony tytuł.

      Kolego myhaoi, "u mnie" to gdzie, bo jasnowidzem ja nie jestem?

      Comment

      • myhaoi
        Member
        • 05-2008
        • 66

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
        Poprawiony tytuł.

        Kolego myhaoi, "u mnie" to gdzie, bo jasnowidzem ja nie jestem?
        u mnie w osiedlowym oznacza typowy monopolowy jakich wiele w tym kraju, i sądzę że u ciebie tez taki jest

        a co do nazwy to zawsze się śmieje jak pije to piwko bo wydaje mi się ze założyciel browaru miał wadę wymowy
        otwieracz Paulaner

        http://allegro.pl/show_item.php?item=464693283

        Comment

        • Ahumba
          Senior
          • 05-2001
          • 8962

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika myhaoi Wyświetlenie odpowiedzi
          u mnie w osiedlowym oznacza typowy monopolowy jakich wiele w tym kraju, i sądzę że u ciebie tez taki jest

          a co do nazwy to zawsze się śmieje jak pije to piwko bo wydaje mi się ze założyciel browaru miał wadę wymowy
          Jak dla mnie - u mnie to znaczy u mnie w domu. A Twój dom to na Hawajach? Z profilu i z Twojej wypowiedzi nic nie można wywnioskować.
          Last edited by Ahumba; 01-07-2012, 08:39.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

          Comment

          • wasyll
            Senior
            • 09-2008
            • 1823

            #6
            Ja ten zestaw spotkałem we Wrocławiu na Gajowej, nie pamiętam jak sklep się nazywa, ale to taka mała budka mniej więcej w połowie drogi.
            Patrząc na cen innych piw (AleBrowar ponad 8zł) myślę, że 'u mnie' ten zestaw jest droższy niż u Ciebie.
            www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika myhaoi Wyświetlenie odpowiedzi
              a co do nazwy to zawsze się śmieje jak pije to piwko bo wydaje mi się ze założyciel browaru miał wadę wymowy
              Rozumiem, że z siebie się śmiejesz - Miłosław to nazwa miejscowości, w której znajduje się browar warzący to piwo.
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • Undeath
                Senior
                • 08-2011
                • 113

                #8
                We Wrocławiu prawie w każdym monopolowym jest a zwłaszcza z hurtowni JBC (chyba jakoś tak) jest za 14,99.

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12148

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Rozumiem, że z siebie się śmiejesz - Miłosław to nazwa miejscowości, w której znajduje się browar warzący to piwo.
                  "przeniczniaka" nie mają w ofercie

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika myhaoi Wyświetlenie odpowiedzi

                    a co do nazwy to zawsze się śmieje jak pije to piwko bo wydaje mi się ze założyciel browaru miał wadę wymowy
                    A co jest smiesznego w nazwie Fortuna?
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • forra6
                      Senior
                      • 11-2008
                      • 413

                      #11
                      lub w Krakowie ?
                      Don't trust nobody, It will cost you much too much
                      Beware of the dagger, It caress you at first touch
                      O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        #12
                        Pierwotnie miały chyba trafić do sieci Leclerc, ale można je znaleźć też w sklepach zaopatrzonych w Miłosław.
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • marian1920
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 1333

                          #13
                          w Rudzie Śląskiej Plaza dostępny zestaw za 28zł. Do tego parę fajnych piwek, np Podhalańskie, Krakowiak, zestaw fortuna z pokalem także za 28zł. Pojedyńcze piwka za 5zł. Wszystko jest do niedzieli.

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            A co jest smiesznego w nazwie Fortuna?
                            Myślę że Myhaoi chodziło o słowo MiŁosław czyli problem z wymową słowa MiRosław.
                            Jeśli chodzi o śmieszność to mogę dać 2, no góra 3 na 10 czyli słabo
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • forra6
                              Senior
                              • 11-2008
                              • 413

                              #15
                              Ten sam zestaw w Krakowie, na Kościuszki w Kocyku za 25zł
                              Last edited by forra6; 07-11-2012, 10:53.
                              Don't trust nobody, It will cost you much too much
                              Beware of the dagger, It caress you at first touch
                              O, all small creatures, It is the twilight if the gods

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎