Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zakupy przez PaypPal w USA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • solfernus
    Senior
    • 08-2004
    • 1025

    Zakupy przez PaypPal w USA

    Od kilku miesięcy mam problem z aukcjami wygranymi w USA. Sprzedający ma zaznaczone,
    że wysyła na cały świat, akceptuje PayPal ale jeśli chodzi o wysyłkę do naszego pięknego kraju to nie można otrzymać przesyłki. Kasę wysłałem a paczka nie doszła. PayPal zwrócił mi pieniądze ale mi nie chodzi o te parę dolców tylko o to co kupiłem
    Kontaktowałem się ze sprzedającym, zgodził się i jeszcze raz licytowałem inne wafle. Tym razem jednak zero odzewu z jego strony. Nawet nie odpisuje na moje maile by dokończyć transakcję. Nie mogę wysłać kasy bez podania kosztów wysyłki.
    Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #2
    Wygląda na to, że masz problem nie z PayPal'em tylko ze sprzedającym
    Ja poprzez PP kupowałem już w Stanach, Australii i Singapurze - większe kwoty niż przeciętne birofilia i jak dotąd nie miałem problemów ale nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Daleko trochę, żeby interweniować wjazdem na chatę

    Comment

    • solfernus
      Senior
      • 08-2004
      • 1025

      #3
      PayPal jest OK. Przynajmniej kasę oddają Ale czy zauważyliście, że ostatnio sprzedający z USA wysyłają na cały świat z wyjątkiem Polski?
      Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

      Comment

      • solfernus
        Senior
        • 08-2004
        • 1025

        #4
        Taki zielony to ja nie jestem. Kupowałem nawet i na Nowej Zelandii.
        Ale usmani moim zdaniem coś kręcą
        Zbieram podstawki piwne po 1 szt z każdego browaru powiązanego z Polską, oraz po 1 szt z każdego państwa świata.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎