Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drukarnie etykiet piwnych w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • piotrekp
    Junior
    • 03-2008
    • 1

    Drukarnie etykiet piwnych w Polsce

    a ja mam pytanie nieco bardziej ogólen. czy orientujecie się może jakie drukarnie drukują etykiety w Polsce? pozdrawiam
  • kibi
    Senior
    • 07-2004
    • 1875

    #2
    Jakoś koledzy kolekcjonerzy nie spieszą z odpowiedziami, a przecież nie jest tajemnicą, ze niektórzy pozyskują (pozyskiwali?) nowe wzory właśnie wprost z drukarni
    Nie zgłębiałem tego tematu, ale niektóre drukarnie pozostawiają na etykiecie swoją bardziej lub mniej zrozumiałą dla laika sygnaturę. Po takiej sygnaturze nietrudno rozpoznac etykiety powstałe warszawskiej drukarni Art. Potentatem w produkcji etykiet piwnych jest też drukarnia JDA Jankowski w Łomży.

    Comment

    • pivaria
      Senior
      • 03-2001
      • 1538

      #3
      Wiem o jednej drukarni w Koszalinie. Nazywa się "Rondo". Adresu, niestety, nie pamiętam.
      Drukowałem tam kiedyś gazetę i zgadałem się z drukarzem, który powiedział, że drukowali tam dla "Broka". Pan był tak miły, że pogrzebał gdzieś i wyciągnął kilka gotowych ryz etykiet. Pamiętam, że był tam m.in. wzór "Colt". Kilka mam chyba do dziś a jedną z nich kupił ode mnie dawno temu na giełdzie w Tychach Artur ze Słupska.
      Ciekawostką było, że drukowali etykiety dla Rosjan. Tych etykiet było zaledwie kilka sztuk. Kilka lub jedną dałem kol. Beny'emu.
      Pozdrawiam
      PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
      www.pivaria.pl
      https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎