Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szukam taśmy gęsia skórka- Lucanus.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    Szukam taśmy gęsia skórka- Lucanus.

    Kupię większą ilość taśmy Lucanus o ile ktoś ma zapasy. W hurtowniach i sklepach już nieosiągalna( chociaż może gdzieś pozostały jakieś zapasy?), może ktoś kupił dużą ilość?
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13951

    #2
    A zapytam czemu akurat tej firmy? Taka dobra?
    Pytam bo sam używam jakieś "no-name" do kolekcji etykiet.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • mwa
      Senior
      • 01-2003
      • 5071

      #3
      A ile to większa ilość?
      Pozdrawiam Cię !!!!

      Comment

      • cororo
        • 04-2003
        • 766

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        A zapytam czemu akurat tej firmy? Taka dobra?
        Pytam bo sam używam jakieś "no-name" do kolekcji etykiet.
        Obojętne jakiej firmy..tyle że taśmę kreślarską produkowała tylko jedna firma! Ta niestety spłonęła około 3 lata temu. To jak z samochodem H. Forda.
        Last edited by cororo; 04-04-2010, 12:22.

        Comment

        • cororo
          • 04-2003
          • 766

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
          A ile to większa ilość?
          Ratuje mnie każda rolka. Jestem na głodzie ) gęsioskórkowym , aktualnie przeglądam i opisuję kolekcję więc sporo jej się zużywa.

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            #6
            Taśma jest obecnie w nielicznych sklepach o ile jeszcze jest, już rok temu były trudności w zakupie, mam mały zapas dzięki Grzeberowi, jak nic nie znajdziesz to się podzielę, ale zapytaj Grześka, może ma większą ilość.
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • cororo
              • 04-2003
              • 766

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
              Taśma jest obecnie w nielicznych sklepach o ile jeszcze jest, już rok temu były trudności w zakupie, mam mały zapas dzięki Grzeberowi, jak nic nie znajdziesz to się podzielę, ale zapytaj Grześka, może ma większą ilość.
              Ok . Grzeber ma dla mnie(mam nadzieję że dla mnie) prawdopodobnie 2 sztuki, jednakże potrzebuję trochę więcej. Tak więc jeśli ktoś ma to informacja jest mile widziana

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13951

                #8
                Aha, bo się już przestraszyłem, że tylko jedna firma na świecie ja robiła, ami zostało tylko pół rolki. Ale ta moja to pewnie jakaś chińska

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  wrzuć mi na PW adres to wyśle Ci ostatnią (trochę zaczętą) jaka mi została
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • cororo
                    • 04-2003
                    • 766

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Aha, bo się już przestraszyłem, że tylko jedna firma na świecie ja robiła, ami zostało tylko pół rolki. Ale ta moja to pewnie jakaś chińska
                    Źle doczytałeś. Prawdopodobnie tylko jedna firma z Niemiec produkowała ''gąskę'' . Firma ta spłonęła chyba 2,5 roku temu. Chńczyczy chyba jeszcze jej nie mają na swojej ''rozkładówce''. Tak więc musisz oszczędzać bo później zostanie nam chyba do przyklejania etykiet taśma malarska:/

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13951

                      #11
                      Nie no, nie chce mi się wierzyć, że gęsią skórkę robiła jedna jedyna firma na świecie? I tak długo zapasy były w sklepach? Ostatni raz kupowałem z pół roku temu. Czyli na gwałtu rety rozglądać się po wszystkich papierniczych? czy my na pewno myślimy o tym samym produkcie? Bo ja myślę o tym: http://efektspolka.pl/sklep/product_...oducts_id=1485
                      Last edited by Pendragon; 04-04-2010, 18:15.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        #12
                        Wpisałem w google "taśma klejąca gęsia skórka". Po sprawdzeniu kilku sklepów internetowych nie wydaje mi się, aby była to jakaś szczególna rzadkość. Ale może szukasz czegoś innego.

                        Przyjrzyj się też produktowi "Scotch Magic usuwalna".

                        Comment

                        • cororo
                          • 04-2003
                          • 766

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie no, nie chce mi się wierzyć, że gęsią skórkę robiła jedna jedyna firma na świecie? I tak długo zapasy były w sklepach? Ostatni raz kupowałem z pół roku temu. Czyli na gwałtu rety rozglądać się po wszystkich papierniczych? czy my na pewno myślimy o tym samym produkcie? Bo ja myślę o tym: http://efektspolka.pl/sklep/product_...oducts_id=1485
                          Według wszelkich wiadomych mi informacji produkowała jedna jedyna firma. Jeśli będziesz łaskaw sprawdź w sklepie , w którym Ty kupowałeś swoją ''gąskę''. Nie był to chwytliwy towar więc mogła przetrwać w hurtowniach i sklepach!

                          Comment

                          • cororo
                            • 04-2003
                            • 766

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wpisałem w google "taśma klejąca gęsia skórka". Po sprawdzeniu kilku sklepów internetowych nie wydaje mi się, aby była to jakaś szczególna rzadkość. Ale może szukasz czegoś innego.

                            Przyjrzyj się też produktowi "Scotch Magic usuwalna".
                            Pieczarku informacji masa ale 3 dni temu dzwoniłem po wielu hurowniach od Szczecina po Rzeszów min. do Białej P. , Białegostoku , Krakowa , Warszawy i wszędzie słyszałem to samo. Fabryka poszła z dymem i nie została odbudowana. Obym się mylił i dobrze byłoby gdzieś ją znaleźć . Jeśli nie znajdę nigdzie większej ilości to niestety ale będę zmuszony wypróbować taśmę Scotch Magic , chociaż nie mam do nie przekonania!
                            Sprawdzę we wtorek ten sklep do którego link podał Pendragon, gdyż wydaje mi się iż pod ten adres jeszcze nie dzwoniłem.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13951

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cororo Wyświetlenie odpowiedzi
                              Sprawdzę we wtorek ten sklep do którego link podał Pendragon, gdyż wydaje mi się iż pod ten adres jeszcze nie dzwoniłem.
                              To był przykładowy link, google wywaliło mi kilka sklepów.
                              Zadziwiła mnie ta informacja. Pracowałem w kilku administracjach i tam zawsze gęsia skórka była w użyciu.
                              Last edited by Pendragon; 04-04-2010, 21:40.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎