Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do identyfikacji piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RAFIFAFI
    Senior
    • 11-2002
    • 188

    Do identyfikacji piwo

    Trafiło mi się oto wypić z bączka takie oto "MOCNE POLSKIE" piwo.
    Na etykiecie widnieje tylko i wyłącznie Piwomar Łask???
    No i co to wypiłem ??? - sam nie wiem, dodam tylko że samo piwo było oględnie mówiąc nieszczególne i więcej do niego nie wrócę - zalatywało jakimś winiaczem
    Attached Files
    Tylko z butli!
  • RAFIFAFI
    Senior
    • 11-2002
    • 188

    #2
    Dodam jeszcze kontrę
    Attached Files
    Tylko z butli!

    Comment

    • Petrax
      Senior
      • 12-2001
      • 662

      #3
      Było o tym raptem 2 tygodnie temu:
      In cervisia veritas
      http://www.ptxc.de.vu
      Пиво - вот мое экотопливо

      Comment

      • RAFIFAFI
        Senior
        • 11-2002
        • 188

        #4
        No tak zgadza się - musiałem przegapić!
        Więc jednak Suwałki!
        Dzięki Petrax!
        Tylko z butli!

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          moze tak a może nie



          a tu nawet jest napis Browar Kętrzyn


          oczywiście Ketrzyn wykluczamy ale Piwomar używał jednego wzoru do piw z bardzo wielu browarów, mogą to być Suwałki ale nie muszą
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • cororo
            • 04-2003
            • 766

            #6
            tzn tę etykiete na 100%zaliczamy do suwałk ale prawda jest taka że oni nie brali piwa z suwałk do rozlewu prawdopodobnie sprowadzali piwo z męckiej woli i łodzi. teraz piwomar jest w przebudowie i sami mają stać sie browarem kto był to widział że niezbyt ciekawie to wygląda.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              cororo napisał(a)
              tzn tę etykiete na 100%zaliczamy do suwałk ale prawda jest taka że oni nie brali piwa z suwałk do rozlewu prawdopodobnie sprowadzali piwo z męckiej woli i łodzi.
              Więc w takim wypadku jeśli to nie było suwalskie piwo to dlaczego jest ona zaliczana do Suwałk? Jest to chyba skromnie mówiąc mało logiczne
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • RAFIFAFI
                Senior
                • 11-2002
                • 188

                #8
                Piłem ostatnio Suwałki ale to coś co było w tym bączku w niczym naprawdę nie przypominało Suwałk. Może rzeczywiście to jakaś Męcka Wola ??? - z tego co pamiętam to też było nie do wypicia
                Tylko z butli!

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Piwomar rozlewał piwko z wielu browarów, napewno jeszcze Lwówek Śl. i Chojnów ale jeśli Cororo twierdzi, że nigdy nie rozlewał Suwałk to etykieta na 100% nie może być suwalska
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    cororo napisał(a)
                    teraz piwomar jest w przebudowie i sami mają stać sie browarem
                    Dobra ,dobra nie pocieszaj. Nawet jeśli tak to pewnego pięknego dnia przyjdzie do nich Heniek i ich zamnknie
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • cororo
                      • 04-2003
                      • 766

                      #11
                      z początku to może było to piwko z Suwałk ,ale później jak ich odwiedzałem i pytałem sie Jarka(człowiek od wszystkiego, brat właściciela)czy nadal to suwalskie piwo twierdził że nie lecz nie chciał sie przyznać skąd teraz rozlewają piwo.w piwomarze mieli różne inne dobre pomysły np chcieli wypuścić serię 50etykiet specjalnie dla kolekcjonerów miały być one klejone na butelki i mieszane w skrzynkach żeby utrudnić ich zdobywanie więc powiedz sam becik czy było to logiczne ile oni by tego piwa sprzedawali w końcu kolekcjonerów nie ma aż tak wielu .

                      Comment

                      • dkrasnodebski
                        cymbał
                        • 05-2003
                        • 2316

                        #12
                        Przed chwilą uzyskaliśmy informację przez telefon, że w tej chwili Piwomar rozlewa piwa z browaru w Chojnowie.
                        Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

                        www.radoslawstolar.pl

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 5000

                          #13
                          Jestem na 90% przekonany, że to było piwo z Poznania, ale może jest inaczej. Proszę o pomoc w identyfikacji zanim je umieszczę wśród kapsli w dziale kolekcjonerskim.
                          Attached Files
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎