Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

sklep w Gdańsku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • janw
    Junior
    • 01-2012
    • 11

    sklep w Gdańsku

    Kolega się uparł, że otworzy sklepik z piwem w Gdańsku, próby zniechęcenia go się nie powiodły więc zostało mi tylko mu pomóc. Szuka lokalu w centrum, ja natomiast widział bym taki sklep na jakimś osiedlu, Morena albo Siedlce. Jak myślicie, gdzie w Gdańsku jest miejsce na taki sklep? Może centrum jest dobą lokalizacją, dużo turystów.
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10738

    #2
    Mamy wskazać końkretny lokal?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #3
      W centrum by się przydał, ale czy kolega ma tyle pieniędzy na czynsz? No i odbije się to zaraz na cenie piwa. Wrzeszcz (Górny) też byłby dobrym miejscem.
      Inna sprawa to czy zamierzacie czymś się wyróżniać na tle istniejących już sklepów? Mam na myśli asortyment.
      Last edited by Pendragon; 01-03-2012, 13:47.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • janw
        Junior
        • 01-2012
        • 11

        #4
        W ofercie jaką mi pokazał na początek nie będzie miał nic ponad to co w podobnych sklepach, mało jest źródeł zaopatrzenia na pomorzu, ale jak już się ogarnie to bedzie starał się zróżnicować ofertę.

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10738

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika janw Wyświetlenie odpowiedzi
          W ofercie jaką mi pokazał na początek nie będzie miał nic ponad to co w podobnych sklepach, mało jest źródeł zaopatrzenia na pomorzu, ale jak już się ogarnie to bedzie starał się zróżnicować ofertę.
          Czyli koncernówka?
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • janw
            Junior
            • 01-2012
            • 11

            #6
            Nie koncernówki, chodziło o sklepy specjalistyczne jak w Poznaniu czy Szczecinie. Facet zna się na piwach i wie o co chodzi, w handlu też ma duże doświadczenie.
            Pendragon, co myślisz o sklepie w hali targowej?

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13949

              #7
              A czemu ja?
              Może być, ale halę chyba szybko zamykają?
              Dokładnie na przeciwko próbował zaistnieć jakiś sklepik, ale jak skończył to wiadomo - bank czy jakieś inne kredyty.
              A co do wzorów to nie wiem czemu powołujesz się na Szczecin? Wzorujcie się na Wrocławiu (Drink Hala, Browarek) czy Krakowie (Strefa Piwa, Maria). To są wzory, do których należy dążyć. W hali chyba nie ma na to warunków?
              Last edited by Pendragon; 15-03-2012, 21:44.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • beaviso
                Senior
                • 02-2010
                • 215

                #8
                Na Przymorzu jest. Na Chełmie jest. Na Orunii Górnej jest. Na Ujeścisku jest. We Wrzeszczu też jest. Na Zaspie niedawno otwarty. Mam na myśli sklepy, w których jest w miarę przyzwoity wybór piwa generalnie określanego modnym mianem "niszowego".
                Kolega z Moreny skarży się, że u niego nie ma niczego fajnego, a z osiedlowego spożywczaka nawet Amber zniknął. Tak więc może Morena, ale tak żeby przy okazji było po drodze na nowe osiedla położone za Moreną (pardon, za Pieckami-Migowem)?
                Celowałbym w umiarkowanie młodszą klientelę - tzn. 30-40 letnią, już z kasą, jeszcze bez nadmiernie oszczędnościowych nawyków A tej w Głównym Mieście raczej niewiele, no i z wielkiej płyty też pouciekali na nowe osiedla.

                M.
                Last edited by beaviso; 20-03-2012, 14:29.

                Comment

                • beaviso
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 215

                  #9
                  c.d.
                  Stare osiedla to teraz coraz więcej emerytów i młodych mieszkających przy rodzicach, więc nie spodziewam się wśród nich eksplozji "koneserstwa" (za to promocja na 4-pack Żubra miałaby zapewne wzięcie). Stąd Morena (bo brak tam w ogóle sensownego sklepu), ale po drodze na nowe osiedla - może zatem gdzieś w okolicach Bulońskiej, przy jakimś kompleksie handlowym?

                  Comment

                  • dreads
                    Basowy
                    • 09-2009
                    • 520

                    #10
                    Pudło, w okolicach Bulońskiej jest sklep Promil. Wybór nie poraża, ale są ciechany, lwówki, kormorany, gościszewo, nawet czasami Pinta się trafi. Jak kolega chce otworzyć sklep specjalistyczny z prawdziwego zdarzenia, to zapraszam na Migowo, w przeciwnym razie chyba nie ma czego szukać w dzielnicy
                    Last edited by dreads; 21-03-2012, 21:31.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎