Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • warzechow
    Senior
    • 07-2005
    • 354

    Liczę, że dobrze prosperująca kuchnia pozwoli nam zejść z cen norweskich, na np. szwedzkie
    Last edited by warzechow; 29-05-2013, 15:14. Powód: literówka

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      Macie może ustalone już godziny otwarcia?

      Comment

      • warzechow
        Senior
        • 07-2005
        • 354

        Planujemy od niedzieli do czwartku - 11 - 24.00, piątek, sobota - 11 - 02.00.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
          Liczę, że dobrze prosperująca kuchnia pozwoli nam zejść z cen norweskich, na np. szwedzkie
          Wolałbym zarobki w tym kierunku
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • emes
            Nadszyszkownik Chmielowy
            • 08-2003
            • 4275

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            Wolałbym zarobki w tym kierunku
            Kapitalistyczna chciwość

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Chyba roszczenowość
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Ten kucharz Ram to czasem nie jest z dawnej Annapurny ?

                Comment

                • purc
                  Senior
                  • 02-2009
                  • 650

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                  Liczę, że dobrze prosperująca kuchnia pozwoli nam zejść z cen norweskich, na np. szwedzkie
                  Moim zdaniem górna granica cen za najdroższe piwa /Mikkeller, Great Divide etc./ to 11/15 zł
                  za 0.3/0.5. Takie są ceny w Omercie i SP i z rozmów wynikało jasno, że za więcej nie pójdą.
                  Ceny w Cuda na Kiju są absurdalne i mam nadzieję, że nie pójdziecie tym tropem.
                  Last edited by purc; 30-05-2013, 10:01.

                  Comment

                  • warzechow
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 354

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ten kucharz Ram to czasem nie jest z dawnej Annapurny ?
                    Nie. Nasz Ram zaczynał w Polsce od Mandali, potem stworzył kuchnię w Katmandu - taka knajpa na Wspólnej z jedzeniem tajskim i indyjskim.

                    Comment

                    • Kulbi
                      Member
                      • 10-2011
                      • 91

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie. Nasz Ram zaczynał w Polsce od Mandali, potem stworzył kuchnię w Katmandu - taka knajpa na Wspólnej z jedzeniem tajskim i indyjskim.
                      No to bardzo dobre referencje.

                      Comment

                      • fuliano
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1825

                        Pomimo, że nie jestem użytkownikiem FB, to na strony wszystkich warszawskich multitapów wchodzę, a na tego nie mogę. Karze mi się zarejestrować. Podpowiedzcie, co źle robię, jak to obejść. Od razu odpowiem zarejestrować się absolutnie zamiaru nie mam, ale od czasu do czasu chciałbym się czegoś dowiedzieć. No chyba, że jakaś stronka jest.
                        Dodam, że adres FB też nie do znalezienia normalnie. Dopiero na piwnej mapie Warszawy wyłapałem
                        Last edited by fuliano; 02-06-2013, 19:37.

                        Comment

                        • siersc21
                          Junior
                          • 04-2012
                          • 5

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fuliano Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pomimo, że nie jestem użytkownikiem FB, to na strony wszystkich warszawskich multitapów wchodzę, a na tego nie mogę. Karze mi się zarejestrować. Podpowiedzcie, co źle robię, jak to obejść. Od razu odpowiem zarejestrować się absolutnie zamiaru nie mam, ale od czasu do czasu chciałbym się czegoś dowiedzieć. No chyba, że jakaś stronka jest.
                          Dodam, że adres FB też nie do znalezienia normalnie. Dopiero na piwnej mapie Warszawy wyłapałem
                          Sorry, moja wina. Chciałem być uczciwy i zaznaczyłem na FB opcje " związane z alkoholem" - pewnie dlatego były trudności. Naprawione - powinno być dobrze. Jak znam GOOGLA to dopiero za kilka dni będzie pokazywał naszego FB. Pozdrawiam Mikołaj

                          Comment

                          • fuliano
                            Senior
                            • 07-2010
                            • 1825

                            he he działa, thx

                            Comment

                            • Antylop
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 1415

                              Podniecanie się tą naszą mierną piłką nożną mnie śmieszy. Jako kraj jesteśmy chyba na 60 czy 70 miejscu na świecie, więc poziom naszej piłki jest żenująco niski. A np. w żużlu jesteśmy wielokrotnymi mistrzami świata! Poza tym co to za różnica w jakim stylu jest logo pub-u. Wlaściciel ma prawo zrobić logo jakie mu się podoba a w tym przypadku na brak klientów nie będzie narzekal Obrazeni kibice-przedszkolaki mogą wybrać inny pub - nikt nikogo nie zmusza do degustacji piwa w danym pubie. Ważne jest by było rotacyjne dobre piwo w dobrej cenie, a kibicowskie klimaty zostawmy na stadiony
                              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                              Comment

                              • Antylop
                                Senior
                                • 10-2009
                                • 1415

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                Też mieszkam od urodzenia w Warszawie i jest tu więcej klubów niż jeden. Nie mam nic przeciwko deklarowaniu swoich poglądów sportowych czy politycznych przez właścicieli lokali tylko należy się liczyć z tym, że dobrze w nich będą się czuć tylko ludzie o poglądach podobnych.
                                Niekoniecznie. Ja np. nie mam podobnych poglądów (w ogóle nie interesuje mnie kopanina na niskim poziomie) a myślę, że będę czuł się tam dobrze.
                                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎