Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Nowogrodzka 25, Kufle i Kapsle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
    A ja tam byłem dwa razy i uważam, że o dwa za dużo...
    (...)
    P.S.2 Trudno oprzeć się wrażeniu, że tą knajpę bronią ludzie związani z PSPD i tzw. blogosferą - czyli mają swój lokal i nie ma w tym nic złego, tylko warto to zaakcentować - np. Nur fur PSPD und .... (tu może być wolne miejsce dla aktualnego promowanego podmiotu)
    Ponieważ nie bywasz, to spieszę ci wytłumaczyć, że lokal zawsze jest wypchany po brzegi.
    W całym województwie mazowieckim osób zapisanych do PSPD jest w tej chwili 76. Prawdopodobnie większość z nich do knajp w ogóle nie chodzi. Województwo to zresztą nie tylko Warszawa. Blogerów piwnych jest tutaj pewnie ok. 5.

    Teraz przeczytaj co napisałeś i zastanów się, czy to aby na pewno było mądre.
    Nie musisz na wytłumaczenie tego, że miejsce ci się nie podoba, wymyślać teorii spiskowych.


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
    Ktoś wie, czy KiK jest dziś otwarty? Bo bym się powychylał:P
    Wczoraj ewidentnie cię nie było. Sprawdzałem.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • tfur
      Senior
      • 05-2006
      • 1303

      ale za to byłem ja
      machnąłem marcowe z majera
      a do tego dostałem je bez żadnej zwłoki
      i jeszcze znalazłem wolny stolik pod chmurką
      żyć nie umierać! dobrze, że pół miasta wyjechało
      dodam, że nie jestem członkiem organizacji ani blagierem
      veni, emi, bibi

      Comment

      • TTOP
        Senior
        • 03-2013
        • 449

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
        Wczoraj ewidentnie cię nie było. Sprawdzałem.
        Ha! Zaskoczyłem siebie samego jak i - jak widzę - innych i stanąłem normalnie przy barze i zamówiłem tradycyjnie. Wędzonkę, na którą czaiłem się kilka dobrych dni. Jakoś tak 16.30-17.30 i jeszcze chwilę po 18 pogadać z Pawłem, także może zrobiliśmy mijankę Wrócę do wychylania, jak tylko pół Wawy wróci do miasta

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Wiem, że może się czepiam, że może to znak nowych czasów ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić kiedy obsługa, osoby nieznane mi, mogące być moimi dziećmi z racji wieku mówią do mnie i do żony na "Ty" w knajpie. Sytuacja wprost analogiczna do tej jaka była w PDSL jakiś czas temu.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • darek99
            Senior
            • 04-2002
            • 2147

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            Przez 15 minut stania przy kasie odeszliśmy z kwitkiem. Cóż nie mam w sobie umiejętności przepychania się, zostałem trochę inaczej wychowany niż ludzie wychowywani w kapitalizmie.
            Ale przynajmniej kilka wlepek Widzewa udało Ci się wkleić w toalecie ? czy stamtąd też zostałeś wypchnięty?
            Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
            Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
            skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
            Epikur z Samos.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale przynajmniej kilka wlepek Widzewa udało Ci się wkleić w toalecie ? czy stamtąd też zostałeś wypchnięty?
              Nie mów, że zakleił te Zagłębia Sosnowiec, które widziałem 2 tygodnie temu

              Comment

              • Antylop
                Senior
                • 10-2009
                • 1415

                Muszę tam wkleić kiedyś Lechię Gdańsk
                Last edited by Antylop; 04-11-2013, 20:50. Powód: Błąd literowy
                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wiem, że może się czepiam, że może to znak nowych czasów ale jakoś nie mogę się przyzwyczaić kiedy obsługa, osoby nieznane mi, mogące być moimi dziećmi z racji wieku mówią do mnie i do żony na "Ty" w knajpie. Sytuacja wprost analogiczna do tej jaka była w PDSL jakiś czas temu.
                  To przecież komplement, widocznie wygladacie młodziej niż chcielibyście, żeby barmani to zaznaczali w formie per pani i pan

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9733

                    W klasycznych wiedeńskich kawiarniach kelnerzy z reguły są równolatkami Franciszka Józefa , a żaden nigdy do mnie (ani do nikogo innego) nie powiedział: "jo, ziom, op***dolisz coś na ciepło?"

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                      W klasycznych wiedeńskich kawiarniach kelnerzy z reguły są równolatkami Franciszka Józefa , a żaden nigdy do mnie (ani do nikogo innego) nie powiedział: "jo, ziom, op***dolisz coś na ciepło?"
                      W klasycznej warszawskiej kawiarni, czy restauracji też się nie spotkasz z taką bezpośredniością.Zwłaszcza jak jesteś we fraku.

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darek99 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ale przynajmniej kilka wlepek Widzewa udało Ci się wkleić w toalecie ? czy stamtąd też zostałeś wypchnięty?
                        Ech Darku, Darku, całe życie z wariatami
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • olie
                          Senior
                          • 06-2011
                          • 777

                          Fajnie zorganizowana poczwórna premiera dzisiaj. Przemeblowanie też na plus. Duży pozytyw

                          Comment

                          • purc
                            Senior
                            • 02-2009
                            • 650

                            Pięknie było. Po raz kolejny okazało się , że atmosfera i rozmowy są dużo ważniejsze niż piwo jako takie.

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                              Fajnie zorganizowana poczwórna premiera dzisiaj. Przemeblowanie też na plus. Duży pozytyw
                              Było OK, wielkie dzięki za przybycie Ziemkowi, Grześkowi i Markowi.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • Komar_Pafnucy
                                Senior
                                • 08-2005
                                • 1114

                                Wczorajsza impreza bardzo udana. Poza ekipą z Pinty, pojawiła się też ekipa z Olimpu.
                                Z premier na szczególną uwagę zasługują 6 Joseph's Street z Pracowni Piwa i Apetyt na Życie z Pinty.

                                PS
                                Dzięki Ziemkowi wreszcie poleciała w KiKu dobra muzyka.

                                Multitap Crawl
                                Multitap Crawl na Facebook

                                "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                                Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎