Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Polinezyjska 10, Vyčeska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lywor
    Junior
    • 11-2014
    • 13

    Polinezyjska 10, Vyčeska

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Vyceska

    [ATTACH]65650[/ATTACH]

    Vyčeska


    ul. Polinezyjska 10, 3 min spacerkiem od metra Imielin, dojazd od ul. Cynamonowej.
    Otwarcie miało miejsce 10 grudnia 2014 roku.
    Vyčeska to bar z czeskim piwem oraz restauracja, której receptury opierają się na kuchni europejskiej oraz na specjałach kuchni czeskiej.
    W Vyčesce mamy 8 kranów. Możecie znaleźć u nas piwa lane z takich browarów, jak: Pivovar Vyškov, Pivovar Kout na Šumavě, Pivovar Dobruška, Pivovar Náchod, Pivovar Permon, Pivovar Clock, Beskydský Pivovárek, Pivovar Bakalář Rakovník, Pivovar Polička, Pivovar Černá Hora, Pivovar Třebíč, Pivovar Bobr, Minipivovar Rychnov, Pivovar Jihlava, Pivovar Kocour. Posiadamy też bogatą ofertę piw butelkowych.

    Ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszej oferty o nowe pozycje. Chętnie dowiemy się, jakie są Wasze propozycje.

    W karcie menu możecie znaleźć elementy kuchni czeskiej: nakládaný hermelín,  gulasz z knedlikami, utopenci z cibulí, smažený sýr,
    esneková polévka z grzankami, a także pełną kartę z daniami głównymi. Specjalnością naszej kuchni są idealne do piwa deski przekąsek w wersji na gorąco i na zimno oraz pieczona golonka.
    Od poniedziałku do piątku zapraszamy na lunche oraz happy hours.
    W Vy
    esce przy przyjemnych dźwiękach muzyki i dobrym jedzeniu miło spędzicie czas w gronie znajomych. Lokal przygotowany jest na spotkania w większym gronie, obejrzycie także mecz czy inne wydarzenia sportowe. Na wszystkich, którzy dopiero poznają Czechy, lub chcą odkryć w nich coś nowego, przygotowaliśmy kącik z przewodnikami, mapami oraz magazynami na temat turystyki i kultury czeskiej.
    Więcej informacji znajdziecie na:
    Zaloguj się do Facebooka, aby zacząć udostępniać różne rzeczy oraz łączyć się ze znajomymi, rodziną i ludźmi, których znasz.

    lub na http://vyceska.pl/
    Zapraszamy serdecznie!


    Hej,
    Wie ktoś może cóż to takiego otwierają w blaszaku dawnego sklepu Warus (teraz API market) ? Przez szybę widać chyba z 8 nalewaków, kufle wiszą nad barem... Może ktoś zna szczegóły np datę otwarcia ?
    Attached Files
    Last edited by ART; 17-04-2015, 14:41. Powód: Wprowadzono opis otrzymany od prowadzących lokal.
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    Proszę powiedzieć Panu Cezarowi, że reklama jest płatna na forum.

    Comment

    • lywor
      Junior
      • 11-2014
      • 13

      #3
      Że co ?

      Comment

      • lywor
        Junior
        • 11-2014
        • 13

        #4
        Mógłbym powiedzieć jak Morrissey na koncercie w Stodole: "to nie było miłe". Z jakiego powodu posądzasz mnie o kryptoreklamę ? Kim jest pan Cezar ? Jeżeli według Ciebie coś reklamuję to co ? Nawet nie znam nazwy tego miejsca i nie wiem czy nie będzie to dodatkowa sala do jakiejś sali gier która jest obok i nie będzie tam wstępu z ulicy. Szkoda by było, bo nie ma na Ursynowie wielu miejsc gdzie można się napić piwa innego niż Tyskie z więcej niż jednego kranu, poza Pociągiem do Piwa (znowu reklama tym razem nie krypto ?) i ostatnio Beczką. Wiec każde takie nowo otwarte miejsce mnie cieszy, zwłaszcza ze mieszkam niedaleko i przechodzę tam codziennie idąc do metra. Stąd moja ciekawość co tam będzie. Co do daty otwarcia, jeżeli będzie to normalnie otwarty pub to po postępie prac w środku nastąpi to pewnie w tym tygodniu i sam oblukam jak to wygląda. Jak będzie fajnie, napiszę, jak słabo też napiszę. I chyba strzyka mnie co o tym sądzisz... Pozdrawiam

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #5
          Jak cię strzyka, to dlaczego się tak rozpisałeś?

          Rzecz w tym, że cyklicznie, częściej lub rzadziej, zdarzają się tu wpisy świeżo zarejestrowanych forumowiczów o lokalach czy sklepach i nierzadko się okazuje, że pisze sam zainteresowany, któremu szkoda paru dych na wykupienie reklamy.

          Comment

          • lywor
            Junior
            • 11-2014
            • 13

            #6
            No wiec w tym wypadku "świeżo zarejestrowany forumowicz" po prostu chciał się czegoś dowiedzieć o nowym miejscu. Co pozostaje aktualne, wciąż jestem ciekaw jaki profil będzie miała ta knajpa, a w necie nic nie znalazłem, stąd moja rejestracja i wpis z pytaniem. Jak ktoś coś wie, niech pisze, nie ukrywam że się lekko podjarałem że parę kroków ode mnie może się otworzy coś w rodzaju mini multitapu. Nie wiem w jaki inny sposób mam o tym pisać nie będąc posądzonym o reklamę.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #7
              Źle.

              Mówię tylko, jak to wygląda z naszej perspektywy, tzn. osób czytujących forum od paru(nastu) lat. Może trzeba było się najpierw przedstawić, jest do tego osobny wątek, lub napisać coś o sobie w profilu.

              Comment

              • franekf
                Senior
                • 06-2004
                • 944

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Źle.

                Mówię tylko, jak to wygląda z naszej perspektywy, tzn. osób czytujących forum od paru(nastu) lat. Może trzeba było się najpierw przedstawić, jest do tego osobny wątek, lub napisać coś o sobie w profilu.
                Kolega się tak podniecił nieotwartym jeszcze przybytkiem, że zapomniał.
                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                Piwny Janusz bez Teku

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9732

                  #9
                  Poza tym, jak to ma być "mini multitap", to spoko .

                  Comment

                  • lywor
                    Junior
                    • 11-2014
                    • 13

                    #10
                    Przeczytałem gdzieś na forum listę multitapów w wawie i tam multitapem nazywane są knajpy powyżej 10 kranów wiec 8 się nie łapie. Stąd minimulti

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19166

                      #11
                      Z tego co w minutę wyszukałem w necie będzie to restauracja, a nie jakiś multi-qulti-pub. Więc nie bardzo wiem skąd takie podniecenie autora wątku. Znana jest nazwa, właściciel itp.

                      Comment

                      • Piwosz306
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 214

                        #12
                        Lokal nazywa się Vyceska.
                        Serwują czeskie (głównie koncernowe) piwa.
                        Jest też co przegryźć, porcje są spore, jedzenie dobre.
                        Jest duży telewizor więc można obejrzeć mecz. W środę 10.12.2014 było oficjalne otwarcie i przy okazji obejrzałem mecz Ligi Mistrzów.
                        Na zdjęciach m.in. hermelin, krążki cebuli i parówka w cieście francuskim oraz menu.
                        Bardzo blisko metra. Wystrój dość minimalistyczny, ale jest miło. Polecam.
                        Attached Files

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13949

                          #13
                          Gdzie ty tu koncernowe widzisz?
                          No ew. lokalny, ale na takiej zasadzie to i nasze BRJ trzeba by już za koncern uznać.
                          Last edited by Pendragon; 12-12-2014, 15:38.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • Piwosz306
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 214

                            #14
                            Źle się wyraziłem, chodziło mi o spore lokalne browary.
                            Primator, Skalak, to czeskie piwa dostępne już wszędzie w Polsce.

                            Comment

                            • wpadzio
                              Senior
                              • 06-2011
                              • 2645

                              #15
                              Cenowo też widać nie oszczędzają się Pomimo rzutu beretem od mojego gniazda, chyba zagłosuję na nie brakiem swej obecności. Znajomych też raczej nie zaproszę.. skoro taka wyczeska
                              Last edited by wpadzio; 12-12-2014, 23:37.
                              Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                              Serviatus status brevis est
                              3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎